Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar bi geçmişe bakıyım dedim de bebiş istiyoruz doğum mu yaptı? :1shok: :1shok: yoksa ben mi yanlış anladım?herşey yolundadır inşallah..iyi haberler almak istiyorum sizlerden..Allah hepimizi korusun..

bu arada bayramınız mübarek olsun..inşallah seneye şeker bayramında şekerlerimizle şeker gibi tatlı vakitler geçiririz..
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

evet burçin doğum yaptııı çok iyi durumuuuu yavru kartallarda iyii

merhaba kızlarrrrr...benim bu aralar kusuruma bakmayınnn tamammıı.çünkü inanın kendimi entegre süt tesisleri gibi hissediyorumm..hep emziriyorum.sarılığa yakalanmaması gerekiyorr...yarın dr gideceğiz...inşallah güzel haberlerle döneceğizz..benim ev bayram boyunca çok kalabalık olacak...girfeceğimi pek sanmıyorumm..umarım herkesss çok güzel bir bayram geçirriirr...HERKESıN BAYRAMINI KUTLUYORUMM..YAVRULARIDA ÖPÜYORUM

bebiş bak ne buldum geçmişte.. hadi bunu okuyup okuyup gül artık :dance: Allah ım hepimiz gülelim inşallah..dimi kızlaropuyorumnanaktan
canım inan çok güzelll.çok güldümm inan..hepiniz 36 yı görünn...inşallahhh

yaa bak ben çok kızıyorummlmaztur kısss..kocan haklı

Heeerrrrrkeeslerin Mübarak Ramazan Bayramını yürekten kutluyorum can arkadaşlarııımma.s.

Hepinizi çok seviyoruuzzzopuyorumnanaktan..

ben yine geç vakitte olsa geldim.... baktımki herkes iyi...

HERKESıN BAYRAMINI KUTLUYOR, HAYIRLI DOĞUMLAR DıLıYORUM.......

bebişim kartalları face de gördük eşimle beraber 40 binkere maşallah. allah nazarlardan saklasın canım benim
Heeerrrrrkeeslerin Mübarak Ramazan Bayramını yürekten kutluyorum can arkadaşlarııımma.s.

Hepinizi çok seviyoruuzzzopuyorumnanaktan..

Bayramınız Kutlu olsun canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Sizlerinde bayramı mübarek olsun...
Güzel günler geçirin inşaALLAH. Yavrucuklarını sag salım elinize alın inşaALLAH...

Kıslar bugün şöyle gecelik pijama takımı bakayım dedim. ay Kadıköyü alt üst ettik. Ay ne pahalı yaa..
Bi mağazada bi pijama takımı sordum. çok güzeldi kadın çıkardı takımı. pijama üstü bide sabahlık giyinmeden ne kadar diye sordum kıs 65 tl dediakannehir ben daldım hemen zaten üstüme giyindim ay cuk diye oturdu. ne mutlu oldum. kıza nakitte bişey yaparmısınız dedim tabi yapmazmıyız dedi. ay timamdır bulduk işte dedik.. tam ödeyeceğiz kız demezmi 160 ama siz 140 verin Çok üzgünüm çoook neee dedim 65 değilmi ? yok dedi o ssadece pijama takımı fiyatı:mymeka: eşim alalım beğendin dedi. ben yok dedim o fiyata altın işlemelisini alırım:dilcikar: ve almadık geldik.:sinifsinif:

hepiniizn bayramı kutlu olsun arkadaslar şimdiden ailenizle nıce mutlu bayramlar geçirmeniz dilegiyle.................

Nettede cok güzel gecelikler var canım ordan alsana hemde cok kaliteli
GErcekten üzüldüm ne o öyle neymiş

Nettede cok güzel gecelikler var canım ordan alsana hemde cok kaliteli
GErcekten üzüldüm ne o öyle neymiş

canım netten almaya güvenemiyorum bedenini tutturamam diye. mesela bi yerde m beden olurken bi yerde s beden bile bol geldi. o yüzden deneyerek almak istiyorum.
ama şok oldum ya altın işlemeli olsa anlıcamakannehir

Yuh be milleti kakalamaya yer arıyorlar.Bir geçemedim ben karşıya geçerken arayacağım seni müsaitsen sana getireceğim sabahlık takımı..Bak yemin ediyorum Komun üst katında 120 lira takım,alt katında 19...Yemin ederim wavy hiç bir defosu yok.Özel kutusunda veriyor...Keşke bir geçebilsen bu tarafa ...Sizin yakada yokmu kız fabrika satış yerleri ünlü iç giyim mağazalarının..

wavymm bu tarafa geçmediğin sürece sen orda uygun bi gecelik bulamıycan canım,,
çünkü dışarda fiyatlar 100-120-150 arası değişiyor maalesef,ister aaaaaaall,ister alma

kaydirigubbakcemile3entegre süt fabrikası seniiiiiiiii.......Eminim ömrünün en güzel bayramıdır bu bayram...Çok iyi bak yeğenlerimize,aslında seninle konuşacak ne çok şey var..İnş.Bir düzene girsin hayatın bize yol gösterırsin sende...İyi bayramlar canım.....Şeniz

iyi akşamlar kızlar..şöyle bir bakayım dedim.. konu pijama olunca atladım hemen...hastanede yatarken suyum gelince pijama gerk oldu. eşimde ev uzak diye çarşıdan 2 takım alıp gelmiş... bende birini kullandım. birini gidip değiştirdim.doğum için aldım. 3 lü takım pkısakollu pijama hamile takım.üstüne yarım sabahlık

Artış 3'lü Loğusa Pijama Sabahlık Takımı Pijama Dünyası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…