Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ınşşşşşş saglıkla herkes doğurur kımse uzulmez ınş artvınlı sende ınş yenıden kavusurdsun canım.............rabbım yar ve yardımcımız ols

hadı ya kac haftadaydıkı ...................cok sevındım..................

Ay çok mutluyum..............BEBİŞ İSTİYORUZ doğdular demek,sağlıkla...Maşallah..Çok heyecanlandım ya.. daha dün konuştuk,aylarca sıkıntılarımızı paylaştık,gün saydık..Şimdi mükafatına kavuştu bebişimiz, ne güzel..Ben Dırım'ın gebeliğinde bu topikte yoktum ondan sonra yazışmaya başladığımızdan beri topiğimizin ilk bebekleri geldi... Bayram şekerlerimiz geldi..:lepiarısı sıra bekleyen tüm kardeşlerime hepinizi öperim...opuyorumnanaktan

Konuştum ben bebiş istiyoruzla..Canım ne kadar mutlu..Çok sağlıklılarmış,yanındalarmış..Doğdularında hissettiklerini anlattı,çok duygulandık ikimizde...Darısı başı mıza inş.......

DIRIMyavrular nasıl?Sen iyimisin?Kuzucuklarına dua ettim akşam...Yavrum bir an önce toparlasın kendini.Öptüm..

DIRIMyavrular nasıl?Sen iyimisin?Kuzucuklarına dua ettim akşam...Yavrum bir an önce toparlasın kendini.Öptüm..

gece acildeydik cnm daha doğrusu aliş annem eşim ben tekrardan hasta oldum

alrjik nezle oluyorum ben cnm mevsimsel geçiş ve dikkatsizliğim......

alşim sanki daha iyi gibi ama hala bakışları hasta .......içim gidiyor ilaçlardan sanırım uyuyor

canım aynıydı bizim 5 şubattatransferımız yapılmıştı tüp bebek topiğinden biliyorum 34+3 olması lazm konusan olursa kızlar mutlaka tebrık ettiğimi iletin

duların için allah razı olsun cnmm çok zor iş annelik valla mangal kadar yürek lazımm

bebişimi duydum hadi gözü aydın allah hepimize böyle sağlıklı doğumlar kısmet etsin.

teyzeleri bu arada bende dün doktor kontrolüne gittim. benimkilerde birisi 105 gram diğeride 106 grammış:) cinsiyetlerini göstermediler

bebişi arıyom teli kapalı. bendemi bir problem var siz nasıl ulaşıyonuz..ulaşırsanız selamımı iletin..

maşallahhh cok sevındım,,,analı babalı buyusunler ınsallah,,,:Saruboceq:
basladı dogumlar hadı bakalım herkes sırasıyla ınsallah,,,,
a.s.

başım ağrıyor midem bulanıyor. azcık ateşim var gibi hasta olucam diye ödüm patlıyor:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…