Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar kendimden yazayım

bugün gündüz nst mizi sorunsuz çektirdik,sancı yok,kalp atışları iyii,,

doktorumuza gittik sonra,hamdolsun yavrular gayet iyi,37.haftanın bitimine 38.haftaya gün verdi işte,buna göre "büyük gün 24 Eylül" :lepi:
buna göre bebeklerimin biri 2370gr,
bebeklerimin diğer 2500 gr olmuş teyzeleri :nazar::nazar:

maşallah barekallah...doğana kadar 3 olcaklar heralde..... sağlıkla gelsinler inşallah...............

kızlar kendimden yazayım

doktorumuza gittik sonra,hamdolsun yavrular gayet iyi,37.haftanın bitimine 38.haftaya gün verdi işte,buna göre "büyük gün 24 Eylül" :lepi:
maşallah kuzularımaaa:nazar::nazar:

ee arkadaşının doğum günü değilmi o gün kısss:kedi:

angel naber nana.s.,
biziim için de oku inşallah,duanda unutma canım,az kaldı,herşey yolunda olsun..

kızlar kendimden yazayım

maşallah kuzularına tatlışım ohhhhh tombişlerim benim nazarlardan saklasın allahımkaydirigubbakcemile5

serpilllllllllllllllll kızzzzzzzzzzzzzz nabersinnn göremedim seniiii bugünn

maşallah kuzularımaaa:nazar::nazar:

ee arkadaşının doğum günü değilmi o gün kısss:kedi:

aynenn,
ve bunu serdar bey kendi teklif etti
dedim ahanda kader ağlarını örüyor,
dedim ya benim hiç hazetmediğim bi tanıdğın doğumgünü,ona benzer menzer nemelazım,
serdar şaşırdı böyle:bbo:,nasıl yani,ogün almayalım mı dedi,şok bir suratla arkasına yaklaştı,
işte bizimki girdi devreye,ya istemiyor 23ünde alsak dedi,
ben dedim ozaman başak burcunda kalıyor çocuklar sanırım,neyse 24 ü olsun,Serdar Bey dedi ki inanmıyorum:bbo:
manyak bir anne profili çizdim sanırsam muhahahah:roflol:

Belki kötü anlamda demedin Kayra ama ben de hemşireyim bu laf hoş olmadı, gerçi yarası olan gocunur ama sonuçta kimse meslek grubuna bu tarz lafları sindiremiyor.Belki büyük şehirlerde hastalara yaklaşım farklıdır bilemem ama biraz da madalyonun diğer tarafından bakmak lazım hep sorunlu ve bazen de psikopat insanlarla uğraşmaktan bizim de çok normal olduğumuz söylenemez, lütfen genelleme yaparak tüm hemşireleri zan altında bırakmayın....

selin cim ben seni tanımıyorum.yorumumda senin hakkında değil sözüm tamamen meclisten dışarı .

ama benim bulunduğum yerde malesef hemşirelerin 10 da 9 u böyle.belki dediğin gibi büyük yer ondandır bilemiyorum ama ...hasta psikopatda olsa gereğini amirlerle yapmak gerek... aksi takdirde hastaları hırpalayarak bağırıp çağırarakda bir yere varamazlar... ben kendilerinede hep söylüyorum işleri zor yorucu meşakkatli ama ya bu mesleği seçmeyecek yada istifa edecek.. zira onun bulunduğu yerde çalışmak isteyen çok kişi çıkacaktır... kimse zorla kimseyi bir yerde tutamaz... sen böyle bir hemşire değilsindir eminim .. ama hymarry nin anlattığı bebeği ölmüş babaya bağıranda bir hemşire....

maşallah kuzularına tatlışım ohhhhh tombişlerim benim nazarlardan saklasın allahımkaydirigubbakcemile5
tombiş miiii:1rolleyes:
sanırım bu şartlarda bu kilolar bile tombiş oluyorlar demialkisalkisalkis
teşekkür ederiz teyzesii,darısı başınıza inşallah canıııımmm Şeniz
kızlar ya benim şimdiki en büyük korkum son anda kuveze girmeleri dr olmaz dedi ama işte takıntı
bugün doktorumuz da tam senin gibi 33 haftalık bir gebeyi örnek verdi,
33ü geçip 34 olduğuna göre bu hafta 34ten gün almış oluyorsun,bu hafta ciğer gelişimlerini tamamladıkları hafta,
bu yüzden bebekler doğdular,biri 1400 gr den fazla,biri 1200 gr yoktu ama canavar gibi bağırıyorlardı dedikaydirigubbakcemile3
hiç merak etme,hele hele geliminizi takip eden doktorun sorun yok diyorsa,hiç endişelenme annesii,
sağlıkla zamanında gelsinler inşallahhh:Saruboceq:

kızlar dualarımdasınız unutmadım sizi allahım bu mübarek gecede hayırlısından bebeklerimizi sagsalim kusursuz özürsüz kucagımıza almayı nasip etsin evlat ateşiyle yürekleri yananlarada hayırlısından evlatlar nasip etsin amin amin amin

kızlar annem bugün bakkala gitti ömeride götürdü şu bakkalların digital tartıları varya annem orada ömeri tartmışş hehee 8200 çıkımış çok güldüm yaaaa

kızlar dualarımdasınız unutmadım sizi allahım bu mübarek gecede hayırlısından bebeklerimizi sagsalim kusursuz özürsüz kucagımıza almayı nasip etsin evlat ateşiyle yürekleri yananlarada hayırlısından evlatlar nasip etsin amin amin amin

panik yapma kötü düşünüp kötüyü getirme
ben senin haftadan doğum yaptım iki canavarım var küvez yüzü görmedilerr

saol tatlım inş. şu 35 haftaya gelrisem cok rahatlıcam benim için ciger gelişimi daha önemli bide 2 kilo gecerseler işlem tamam

dırım iyi fikir kız hiç aklıma gelmemişti.kızımda kontrol bekliyorduk tartılmak için.aşağıda bakkal vardı halbuki...

amin angel amin...

serpilllllllllllllllll kızzzzzzzzzzzzzz nabersinnn göremedim seniiii bugünn

canımm yoktum ben. eşimin işyerine gittim. ayda 1-2 gün gisdiyorum muhasebe evrakları ile uğraşıyorum. ben doğurayım napcak bakalımç
kıs bide benim adımı diyip durma valla görümceme yakalancam yaakaydirigubbakcemile

aliş nasıl oldu canım hasta olmuş galiba. allah şifasını versin çabucak iyileşsin annesini üzmesinopuyorumnanaktanzemuszemus

aynenn,
ve bunu serdar bey kendi teklif etti
dedim ahanda kader ağlarını örüyor,
dedim ya benim hiç hazetmediğim bi tanıdğın doğumgünü,ona benzer menzer nemelazım,
serdar şaşırdı böyle:bbo:,nasıl yani,ogün almayalım mı dedi,şok bir suratla arkasına yaklaştı,
işte bizimki girdi devreye,ya istemiyor 23ünde alsak dedi,
ben dedim ozaman başak burcunda kalıyor çocuklar sanırım,neyse 24 ü olsun,Serdar Bey dedi ki inanmıyorum:bbo:
manyak bir anne profili çizdim sanırsam muhahahah:roflol:

hahhaaaaaayyyy delü valla adam bu çatlaklarla napcam demiştir:roflol::roflol:
kıss yapıştırcakmıymış dikecekmiymiş sordun mu?

bakkaldamı hahhaay masallah oglusuna dırımcım sübhanallah
canım işte hamileelik sendromu ne ona girdim hahahhaay herifi deli ediyom her dk nasıl olucak bişey olurmu diye ne bilem yaa

selin cim ben seni tanımıyorum.yorumumda senin hakkında değil sözüm tamamen meclisten dışarı .

ama benim bulunduğum yerde malesef hemşirelerin 10 da 9 u böyle.belki dediğin gibi büyük yer ondandır bilemiyorum ama ...hasta psikopatda olsa gereğini amirlerle yapmak gerek... aksi takdirde hastaları hırpalayarak bağırıp çağırarakda bir yere varamazlar... ben kendilerinede hep söylüyorum işleri zor yorucu meşakkatli ama ya bu mesleği seçmeyecek yada istifa edecek.. zira onun bulunduğu yerde çalışmak isteyen çok kişi çıkacaktır... kimse zorla kimseyi bir yerde tutamaz... sen böyle bir hemşire değilsindir eminim .. ama hymarry nin anlattığı bebeği ölmüş babaya bağıranda bir hemşire....

geçmiş iyi okunmadan yapılmış bir yorumdu selinin yorumu,kusura bakmasın,
çünkü olay ve yorum tamamen benim anlatttığım çok kötü bir muamele sergileyen bir hemşire üzerine bir yorumdu,
eğer böyle bir hemşireyi savunacak biri varsa önce benimle tartışsın..

dırım iyi fikir kız hiç aklıma gelmemişti.kızımda kontrol bekliyorduk tartılmak için.aşağıda bakkal vardı halbuki...

amin angel amin...

hehehe akannehir

canımm yoktum ben. eşimin işyerine gittim. ayda 1-2 gün gisdiyorum muhasebe evrakları ile uğraşıyorum. ben doğurayım napcak bakalımç
kıs bide benim adımı diyip durma valla görümceme yakalancam yaakaydirigubbakcemile

aliş nasıl oldu canım hasta olmuş galiba. allah şifasını versin çabucak iyileşsin annesini üzmesinopuyorumnanaktanzemuszemus

hahhaaaaaayyyy delü valla adam bu çatlaklarla napcam demiştir:roflol::roflol:
kıss yapıştırcakmıymış dikecekmiymiş sordun mu?

ayyy pardonnn ama ellitane so isimden kadın var cnm tittir et görümceyiii
calıştın demek ohhh ....yatakdan halledersin işleri sende o potansiyeli görüyorum ben
alişim hala mız mızz iyi olamadı cnm ya......

bide üstelik ben geçen nezlem geri geldiii...sanırım alişten geçti anaoğul yataca annem kafayı yiyecekk

X