Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

obaaa bugün 13. haftamı bitiriyorum ay :sm_cool:

:roflol::roflol:doktor bana 1 mayıs doğum tarihi vermiştii

ayy ben 100 den geri saymaya başladım 70 leri gördümmm sonra cupp hastanee sonra 1 ayy bekledim sonraaa pırtlattımmmmmmmmmm

bu redüksiyondan sonra zamanın geçmesi beni daha çok mutlu ediyor riskinden dolayı Allah a çok şükür bir sıkıntım olmadı ama dediğim gibi her geçen gün bende bir bayram havası :dance:

ah canım zaman öyle geçiyor kiii,her gününün keyfini çıkar canım,,
maşallah düğünde senin olsuun,bayram da inşallahhhopuyorumnanaktan..

ya canım herşeyleri yemek istiyor yaaaa,
ben hamileliğimin ilk zamanlarında bunu yaşamadım,şimdi sapıttım heee:kedi:
ama bu sabah tartıldım tam 14.5 kilo almışımmm..

ya canım herşeyleri yemek istiyor yaaaa,
ben hamileliğimin ilk zamanlarında bunu yaşamadım,şimdi sapıttım heee:kedi:
ama bu sabah tartıldım tam 14.5 kilo almışımmm..

benimde benimde doymak bilmiyorum .. asıl bide herkes emzirirken kilo alırsın diyorlar ödüm kopuyoo.. benim 19 kilo oldu 20 olmak üzere aldığım rekor bende alkisalkisalkis sanki çok öenmli bişeymiş gibi alkışlıyom bide kendimi dett sana pambuk klava:

deme yaw :uhm: yok gram vermedim çünkü çok şükür ne bulantı ne bişey olmadı neyse bakalım artık ne kadar dubalaşacam :roflol:

kızlar merhaba..nasılsınız?şöyle bi baktım da rahatsızlanan tüm tatlı annecikler iyileşti ve doğuma gün sayıyor galiba..Allah hepimize sağlıklı ve vakitli doğumlar nasip etsin inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
benim son zamanlarda bacaklarımın aralarında,bikini bölgemde,kuyruk sokumumda feci ağrılarım oluyor..sanırım hepsi normalmiş minişlerim büyüdüğü için ama korktum yatıyorum valla..zaten ayağa kalkınca belirgin oluyor ağrım, sünnet çocukları gibi yürüyorum..inşallah çabucak geçer..1 haftadır ağrım var bitsin artık..

deme yaw :uhm: yok gram vermedim çünkü çok şükür ne bulantı ne bişey olmadı neyse bakalım artık ne kadar dubalaşacam :roflol:

sorma canım yaa ben de yaklaşık 5 kilo aldım daha şimdiden..sanırım şu 4 aya yakın sürenin büyük kısmını yatarak geçirdiğim için böyle oldu..Allah sağlıkla ve vakitlice kucağımıza aldırsın da minişleri veririz artık doğumdan sonra napalım..hepimizin hakkında hayırlısı..

burcinnn tebriklerrrr canım biraz geç oldu ama burda gördümmm senin hamile olduğunu....
hayırlı sağlıklı bi üreç sonunda inş kadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comine kavuşursunn...bende acı bademde tüp beğe başlıycam .hakkımda hayırlısı neyse o olsun inş.

amin canım inşallah..
acıbedem için son zamanlarda özellikle tüp bebek servisi için çok iyi şeyler duyuyorum ama soranus tüp bebek merkezinde serbülent beyle de bir tanış derim..ekseri mutlu sona vesile olduğunu duyuyorum..bir de imkanın varsa istanbulda murat emanetoğlu nu tavsiye ederim..

kayra merhaba canım..nasılsın?redüksiyon yaptırdın galiba..en son 3üzlerin süpriz yapmıştı ve dördüzler bekliyordun..operasyon nasıl geçti?iyi misin?sağlığın yerinde m?bebekler de iyi mi?cinsiyetleri belli mi?merak ettim seni..
bize iki doktorumuz da büyük ihtimal 1 kız 1 erkek diyor.bakalım hakkımızda hayırlısı..

soranusla görüşmedik ...sadece jinemedele ve acı bademle görüştük ve fazla düşünüp kendimizi yıpratmadan şahinbeyde karar verdik umarım hayırlı olur..buğün regl oldum yarın gelicem bursaya 3.günde başlanır bi aksilik çıkmazsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…