Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydınlarrrrrrrrrrrr koca göbüşler uyuyorrr dimiii kocişler evdeee
bizde uyku yokkk sabah 7 de ayaktalarr

günaydın gülüm. hakkaten güzel uyunuyor şimdi.... benim kızımda geç saate kadar uyuyorda öyle yatıyorum... yoksa nerdeeeeeeeee....

günaydııınn
ben de uyandım,kahvaltı yapıp geldim..
Yarın doktor randevumuz var,bu son randevumuz olucak,bir daha hastanede buluşucaz inşallahh,,
çok heyecanlıyım..

günaydın gülüm. hakkaten güzel uyunuyor şimdi.... benim kızımda geç saate kadar uyuyorda öyle yatıyorum... yoksa nerdeeeeeeeee....

kızın büyük ama ondan

bizim veletler erkenden uyuyorlar ama erkenden kalkıyolarrr yaaa doktorum erken yatıyolar dedi ben 12 gelince yatırıyorum oğlumu dedi öğlene kadar uyuyor diyor ama çok zor ali bizim uyumazsa felakettt oluyorr yer gök birbirine giriyor yani.......

bide gece ellikere kalkıyoz yaa muahllebi yiyip yatıyolarr ama banamısın demiyor herifler acıkıyor

alişimin neresine gidiyo anlamadım zatii zayıf çocuk tabi bana göre doktora göre çok iyi bide 1.5 ay erken doğmalarına rağmen

günaydııınn
ben de uyandım,kahvaltı yapıp geldim..
Yarın doktor randevumuz var,bu son randevumuz olucak,bir daha hastanede buluşucaz inşallahh,,
çok heyecanlıyım..

günaydınnn cnm ayyy heycanlı günler başlıyorrrr ayyy doğum tarihi 24 eylülmü cnm şimdii

ya dırımım ne oldu biliyon mu,
şimdi benim eski çalıştığım okulda akıştığım böyle hasta karakterli bir kadın vardı,biz bunula yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezken beni bir kazıkladı anlatamam,
şimdi aklımda kalmış onun doğumgünü 25 eylül diye,
doktor bize 25 eylül randevu verince anaaa dedim,ay karakterleri benzerse kızların,
ya da okulda duyarda ooohh bak ne zazman doğurdu kızları derse diye uykularım kaçtı,
ben de mustafaya gerekçeyi söylemeden dedim ki bir gün önceden aldıralım kızları,ıvır zıvır bahane ile 24üne aldıralım tamam demiştik,
ama Serdar Beye bunu daha söylemeiştik,yarın randevumuz,
dün bir öğrt arkadaştan msn de bir öğrendim kiii,doğum günü zaten 25i değili24 üymüş,
şimdi mustafaya 40 takla ayıyorum ki vazgeçtim çocuklar zamanında gelsinler,bir gün bir gündr diye,
o da diyor sen manyakmısın bi öyle bi böyle,,
buna göre ayın 25inde istiyorum doğumu kısmetse..

bende diyorumkiiii 20-25 arasııı kısçeler terazimi olacakkk leynnn avukat yapacan kızlarııı
ama sanacılar terazi oluyorr

canım 23 eylül sonrası teraziye geçiyor,

................Terazi burcu bebekleri o kadar etkileyicidir ki, insanlar onlarla ilgilenmekten kendilerini alamazlar. Konu ne olursa olsun, bu bebekler en çekici özelliklere sahiplerdir. Bu özellikleri nedeniyle, genelde çok şımartılırlar.

Terazi bebeği etrafında başka insanlar olmasını sever ve topluluk içinde olmayı yalnız kalmaya tercih eder. Bir grup içinde, diğer çocuklarla çok kolay kaynaşır. Beraber olduğu insanlarla iyi geçirmek için çaba harcar; insanlara saygı duyar ve değer verir. Doğuştan arabulucudur. Gelecekteki hayatında avukat ya da yargıç olabilir.

Terazi çocukları, özellikle de kızlar; güzel görünmeyi çok önemserler ve güzel elbiseler onlar için ilk adımdır. Fiziksel olarak da genelde güzeldirler. Ayrıca bu çocuklar için rahatlık çok önemlidir. Temiz, ütülü çamaşırlar ve şık bir oda tam onlara göredir!..............

diye yazıyor terazi için..

maryyy yandınnn deseneee habire yıkayacannnn heheee

ben az kaçar bişiiiileer yiyecemmmmm oburiximi yedirdimm gelecemmm

selam kızlar bugün içimin sıkıldığı kötü bir gün... birsürü vukuatlarla güne başladık..... eşim yine çalışıyor gitti.... amannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn neeeee cannnnn sıkıntısıııııııııııııııı mafoldumben

canım faceye falan takıldım bi kaç dakika,
canım geçmiş olsun,
eşinin çalışması dışında başka bir vukat yoktur inşallah?

:roflol: çok güldüm marry ya, valla benimde böyle düşündüğüm çok oluyor da, e napalım kocişlere anlatsak saçmalıyosun diycekler,e anlatmayınca da böyle dengesiz sanıolar bizi.. sırnaşık şey
canım faceye falan takıldım bi kaç dakika,
canım geçmiş olsun,
eşinin çalışması dışında başka bir vukat yoktur inşallah?

ay evet hayırdır inşallah??

hymarry cim başka sorun yok allaha şükür.... sabah iş yerinden bir çalışanla tartıştı teleffonda oda beni gerdi.... zaten canım sıkılıyo iyice gerildim anlayacağın....

kevserim ne biliyim ama ismi,ama şekli,ama tipi,ama yaşantısı yada karakterleri sevmediğim tiplere benziycek diye ödüm kopuyor,
nasılsın kevserimm?

canbebeğim canını sıkma,ne diyim,olay çok ciddi boyutta olmadığı sürece herşey unutuluyor yaaa,
böyle bir durumda gerilmek yerine eşini de sakinleştirmeye gayret et canım..

kevserrrr kızzz sayfa açtımm bak bakimm oraya

canbebek cnm üzülme tatlımmmm hasassın ondan böleee

hymarry cnm bakk takılma böle şeylere ben kayınvalideme gıcıktımm ki hala öle ömerim biraz toplayınca göz kısımları kaynanama benziyorduu ayyy bi sinir oldummm
ama sonra büyüyünce baktım bana benzemeye başladı ..........
huyuda bana benziyorrrr bu biraz egoisce ama ben hep derim onlar benimmmmm bebeklerim kocamın
bebeklerii sadece bize benziyorr........... annem devamlı babama benzetiyor ben kızıyorum bana benziyorrrrrrrrrrrrrrr diyee çok kızıyo bana heheheh

dırım öle ama haklısın ana baba dururken gidip kaynanaya benzer mi bebek yaw olcak iş diil :smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…