Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar çok sıkıldım... biraz çıkıyorum gezmeye eşim doğumgünü hediyesi almış büyük geldi gideyim onu değiştireyim akşamada yine yoğun yağmur varmış o zaman kadar döneyim bari.....

selam kızlar,
annemlerdeyim,akşama bir umut pc yapılacak,şu doğuma kadar bari size takılabilseydim,olmadı:1no2:,,

canbebeeeeek bugün ankarada sışarı çıkmak için çk kötü bir gün bence,burdaki seli kıyameti tahmin edemzsin,ve ankaarada bugün buraya düşenin 1.5 katı fazla yağmur düşecekmişşş,gitmeeeeeeeeee:gitme:

dırımım canım burdan tekrar geçmiş olsun canımmŞeniz

bebiş istiyoruz canım sana da burdan tekrar geçmiş olsunn,

bu arada kızlar bebekler için özel sigorta yaptırdık,bizim gibi tedavi ile özellikle çoğul gebelik riski taşıyanlar için bu sigortalar ne kadar önemliymiş şimdi daha iyi anladım.Çok büyük paralar dönüyor bu işlerde..

biv canım seni ikiz annesi listemize eklemişmiydik,
eklemdiksek ekleyelim ilk sayfadaki bilgilerini ver de..

marryyyyyy neredesinn cancağızımmm

ah canım yaaa,annemler yan daireye taşınıyorlar da evin son halini göriyim diye geldim,yardım edemiyrum bari ilgisiz kalmıyım diye çıktım,onlar da kızıyorlar bana bilgisayar için geliyorsun diye:kedi:

çıkıcam şimdi ama pc yi verdik bilgisayarcıya,3 saate yaparım demiş,eşim iş çıkışı alıcak,inşallah bu sefer olsun ama yaaaa:nazar:

canım hayırlıolsunn yeni evleri..inşallah bugün gelir.en azından daha çabuk zaman geçer..kendine dikkat et

oooooooooo hymary ne guzel yaaaaaaaaaaaa.....................annen yakına geldı artık tamam rahatsın.............hadı pc yıde yaptır

zaten doktorum ikili ve 3 lü test istemedi ikizlerde sonuç yanıltıyor dedi hamileliğimde bir sorun yok ultrasonda ense kalınlıkları falan gayet normal dedi yaşdan dolayı istiyor bide ben diabetliyim canım günde 4 kere insülin oluyorum.

şeker var diyemi olacak şimdi ben ikili yaptırıdım bide detyalı bişey çıkmadı çıksa ne olacaktıki yine doğuracaktımki bi arkadaşımın ikizdi çıkmıştı risk yaptırmamıi düşük riski var diye kaybetmek istemem rabbim kaderime sakat çocuk yazdıysa hertürlü gelir beni bulur demişti

hahahah muallimim ben yanlış ifade ettim,
annemler devlet lojmanında oturuyorlar,kendi evlerinin yan dairelerine taşındılar,benim değil..
ama zaten aramızda çaprazdan iki üç bina var o kadar..

bebekler doğunca bir hafta 10 gün yaralarım iyileşene kadar orda kalıcam,son kararı verdik inşallah..
Sıkılrsam da çıkar gelirim evime,ama o ilk zamanlarda kız kardeşlerim ve annem bana büyük destek olcaklar inşallhh..

hepimizin yavruları sağlıkla gelsinn..

muallimim nasılsınn,serklajdan geri ağrı sızı kaldı mı?

maryy cnm hoşgeldinnnnnnn sağol kuzummmm

bende pc geldi sandımm

pc gelince küçük aslanların resimlerini koyarmısınnn küçükk kartallara örnek olsunnn

şeker var diyemi olacak şimdi ben ikili yaptırıdım bide detyalı bişey çıkmadı çıksa ne olacaktıki yine doğuracaktımki bi arkadaşımın ikizdi çıkmıştı risk yaptırmamıi düşük riski var diye kaybetmek istemem rabbim kaderime sakat çocuk yazdıysa hertürlü gelir beni bulur demişti

biv canım durumun için dırımın yaptığı yoruma katılıyorum ve açıkçası bu işlerin biraz da insanları endişeye sevkederek para alma tuzağı olarak yorumluyorum maalesef,
yani bişey çıksa teslerde insan hadi yapalım mı desin yine,ama ortada bir sorun yokken sadece yaş sebebi ile bu ne gereklilik:eek:lmaz:?

kızlar ben çıkıyoruuumm:gitme:,
akşama pc m olmuştur inşallah da ben de şu son zamanlarda size takılırım baari:nazar:
gördüğüm göremediğim herkesi tek tek sevgiyle öpüyorummma.s.

oyyyy marryy inş...gelir pc in yoksamm uzun zaman göremeyiz seniiiii

gerçi ben eve gelir gelmez yerleştim girdimmmmmmm

kıslar bişey dicem. sigortadan doğum parası süt parası almak için ne yapmamız gerekiyor. bizim ikiz olduğu için doğum haftamız farklı. raporu ne zaman almalıyız ne yapmalıyız bilgisi olan var mı..?

canım ben 32.haftada izne ayrıldım..ben ikiz ve riskli dedim ama yinede 32.haftad dediler.st parasınıda bağlı olduğum yere doğum kağıtlarını göndereceğim.. benim eşimin arkadaşı nisan ayında süt parasını 60 tl almışş

X