Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

SaĞol bennucuĞum ınŞ. DedıĞın gıbı oldurrrr

gÜnaydınlar ben geldım aksam Çok fena oldum antıbıyotıĞımı aldırmamıŞtım neysekı hamıŞken ıÇtıĞım bı antıbıyotık vardı eŞım onu verdıııı sonra vıcks ledı bıraz daha ıyıyım ama daha henÜz yatakdan Çıkamadım ....
En kÖtÜsÜ kuzularımdan ayrı dÜŞmem annem yaklaŞtırmıyorrr bıde bana vırÜss Çocuklarıma yaklaŞma kafanı kırarım dıyor :)))) dedım benım papuÇÇÇ dama gıttı ne sandın sen dıdı bana

günaydınnn fedakar anneler .......
dırımcığım geçmiş olsunnnn..yat dinlen diyeceğim ama zor değilmiii..
canancığım pzt nst için çağırdı..eğer sancı çıkarsa tekrrar yatacağım.:gitme: gez bakalım ben seni ocaktan sonra göreceğim..sen beni arayacaksın neredesinn geziyoırum diyeceğim.sana geleceğim...bu arada seninkiler hazırlanıyorr

şimdi marry ile konuşuyorumm..herkese selamı varr.hepinizi çok merak ediyorrrrr...
muallim canım nilden haber varmıııııııııı

nıl hastanede gozlem altında..........sanırım sancılarını durduruyolar................doğuma kadar orda kalıcakmış...........ınş ıyı olur ve gelır bıran once

penses canım nerelerdesinn..deprem haberi duydukk.. nasılsın...bizi haberdar et

sağol canımmmmm haber verdiğin için.marryninde selamı var. ararsan sende selam söylee

bebişim cnm annem bakıyor kuzulara bide bana virüss dokunma çocuklarıma diyor yaaaa

dırıım cok gecmış olss..........ınş ıyıleşısın bıran once................

günaydın canlar. başım çok ağrıyor:gitme: sadece merhaba demek istedim. bebişim seni tekrar aramızda görmek çok güzelŞeniz

gunaydın kızlar.herkes gıbı bende yatıstayım.............yata yata bı hal olduk hayırlısıyla bi dogursaydık.......rahat edicez ama daha var......bu arada hepinize hayırlı cumalar.allaha emanetsiniz...

olmuyo nıye yatıyosun canım ya...........gectıkı kanamalarımız..........ben evde gezıyorım arasıra cıkıyorum................ıssedıyomusun bebışlerı ben ıkı gun once azcık hıssettım ıkı gundır yok bısey bu sefer meraklandım ya

hepinize hayırlı cumalar arkadaşlar.bencede yatın kızlar bol bol dinlenin.ikiz anneliği çok özel bir gebelik.Tek gebelik gibi olmuyor malesef kendini yormaya,çıkıp dolaşmaya gelmiyor.Siz şimdi dinlenin sonra çıkarırsınız acısını.

artvınlı zaten öle valla gezmeyı ozledım ama dedığuın gıbı gelsınlerde ınş sonra gezerız...........ıkı defa cıktım yavas yavas ay dısaruısı ne guzelmış................hıç eve gırmeyen bennnnnnn evdeyımmmmmmmmmmm.........kac aydır

muallımcim ara ara hissediyorum..sancım oldu salı gunu ........carsamba gunbu yatıdılar dunde taburcu etıler yatacaksın dedıler gene.bende boynum kıldan ınce dedım....zaten az kaldı.....

hehheeee doğurunca rahatmı edeceksinizzzzzzzzzzz :roflol::roflol:

bende öle diyordum ama daha zorlusu bekliyormuşşşşşşşşş

ama şaka bi yana gebelikten çokk çokk iyiii yanlız gebeliğinde tadına varınn hala gözümm koca göbekle gezen hanımlardaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…