Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ben geldim evdeyimmm....geçmişi okuyamadım..umarım herkes iyidir...şimdi banyo yatak istiratiii falan yapacağımm..eminimmm herkes beni sormuştur.. beni soran dua eden bütün kaderdaşlarımı öpüyorum hepinizi çok seviyorum..öpüyorumm
ben iyiyim.kasılmalarım az var.ilaçlara devammm..allah kısmet ederse pzt. kadar hastane yok bana

ohh maşallah hoşgeldinnnn...:lepi:

ne kadar zamanda gitti cnm ya benimde gitti ama karnım ne kadar toplansada sarkık ne zaman eski haline gelecek ben bağlayamadım da lohusalık zor geçtii onu yapmak gelmedi içimdenn..............ben şimdiii biraz daha vereyim diyorum ama olmuyor hiçbişey yemesemde gitmiyot işte böle çaptan düşüp hasta olum

canım bende karnımı sarmadım.hiç içimden gelmedi göbeğim kalırsa kalsın dedim.canım ben çok iiyi kilo verdim.ama malesef karnımın sarkmasına engel olamadım.yani karnım sönmüş balon gibiydi.şimdi eskisi gibi değil çok şükür.tam 1 senede düzene girdi.ama göbeğim azda olsa kaldı.ama canım nasıl kalmasınki tam tam bir dev gibi olmuştum.karnımı gören korkuyordu.yani ben bu halime şükrediyorum.canım ya senin rejim yapmana ne gerek var zaten bütün gün aktifsin,yoruluyorsun,birde rejim yaparsan bünyen zayıflar bak hastada olmuşsun.çok geçmiş olsun canım

can bebek 5 idal diyo doktorlar en kritik olanı 2 ondan aşağa doğru gidebilir çünkii
collumda önemli collum bebekle rahim arasındaki zar incelirseee doğum gerçekleşmek zorunda kalırrr

:uhm: :uhm: hıııııı ?????

hee sedacığım rahim boyuuu için doktorum öle demişti yani tam tıbben olması geren boyu bilmiyorum benim 16 haftada 5 di çoookkk çokk iyi kanama bunla alakalı değil demiştii

CADIARZU CADIARZU hııııı ????

canım ben ikizlerimi 3 gün arayla kaybettim.eşim yıkmış hastaneyi ama nafile sonuç olarak meleklerim geri gelmediler.mahkemeye vermek çok istedim ama ne eşimde nede bende o güç yoktu.yani ruhsal olarak,zaten ben epey bir zaman sakinleştiricilerle duruyordum.evime bile giremedim aylarca.aklımız başımıza geldiğinde tekrar gitti eşim hastaneye davacı oldu.fakat davayı geri çektik.çünkü meleklerimin mezarını açmak istediler.ben buna kesinlikle izin vermedim.onlara dünyada anneli,k yapamadım.birde mezarlarındamı rahatsız edeceğim diye.eşimide vaz geçirdim.hepsini allaha havale ettim.onlar için en iyi cezayı rabbim versin inşallah.

çok çok zor allah sabır versin.....

canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ben geldim evdeyimmm....geçmişi okuyamadım..umarım herkes iyidir...şimdi banyo yatak istiratiii falan yapacağımm..eminimmm herkes beni sormuştur.. beni soran dua eden bütün kaderdaşlarımı öpüyorum hepinizi çok seviyorum..öpüyorumm
ben iyiyim.kasılmalarım az var.ilaçlara devammm..allah kısmet ederse pzt. kadar hastane yok bana

bebişim iyi olduğuna sevindim... biraz daha sıkarsan dişini 40 ı da görürsün sen delikafadulden delikafadulden

bu arada hymarry nerelerde bugün?

sağol artvinlii hamişlik öncesi bazı kışlıklarımı denedim olmadı morelim bozuldu annede kızdı ne bekliyorsun millet 5 aysonra bile dev gibi sen çöktün tek karnın var giderr dediii

BebİŞİİİİİmmmm delikafaduldenhoş geldin canım.. allah tekrarını göstermesin vaktinde kucağına al kartallarını inşallah..:Saruboceq:ŞenizŞeniz

Son düzenleme:

bebişimmm hoşgeldin geçen marry deydim sonradan aklımıza geldin keşkeee yanına gitseydikk dedikk......
tlf isteyecektim oda nasip olamdı hasta oldummm
bize çok yakında yatıyormussun c nm yaaa rabbim hayırlı doğum nasip etsin 34 de sin cnm ............34 doldukdan sonra korkmaaa tatlımm

marry nin pc yok cnm yaa

sedacığım neyi anlamadım 5 cm idal rahim boyuuuu

sağol artvinlii hamişlik öncesi bazı kışlıklarımı denedim olmadı morelim bozuldu annede kızdı ne bekliyorsun millet 5 aysonra bile dev gibi sen çöktün tek karnın var giderr dediii

bencede canım annen çok doğru söylüyor.5 ay içinde forma girmeyi bekliyorsan üzgünüm biraz zor.1 sene zaman alıyor.

dırimm kendine haksızlık etme hymarry nin evindeki fotolarda süpper görünüyordun:lepi:

dırimm kendine haksızlık etme hymarry nin evindeki fotolarda süpper görünüyordun:lepi:

yok be gülümmm bakmaa sen öle durduğuma bugün evden çıkarken eski kıyafetlerimi çıkardımda anaa dedim bunlara şimdi bacağım girmezzzz küçükmüşş o zamandlarda kendimi şişman buluyordum pehhh bana bir kız var 60 kilo ona vrecem benim kilo üste bırıkiyor üst bölgee 44 se alt 40 beden düşünn kalça bacak yok göbek mide göğüs varrr:kedi:

yok be gülümmm bakmaa sen öle durduğuma bugün evden çıkarken eski kıyafetlerimi çıkardımda anaa dedim bunlara şimdi bacağım girmezzzz küçükmüşş o zamandlarda kendimi şişman buluyordum pehhh bana bir kız var 60 kilo ona vrecem benim kilo üste bırıkiyor üst bölgee 44 se alt 40 beden düşünn kalça bacak yok göbek mide göğüs varrr:kedi:

bence bi kaç parça küçük bişeylerin kalsın elnde onlara girmek için uğraşırsın. ben bebişler 1 yaşına gelmaden toparlıyacağına inanıyom. ki zaten ş,mdi de hoş görünüyonŞeniz

kevserimmm çok teşekkürlerr allahımkimselere yaşatmasınn..hep ben son olayım diyorumm kimseye sancı vermesinn..
canbebekciğimmm sıkıyorumm ama bu işe sadece limon sıkıyorumm..benim sıpalar durmuyorr çıkacağım diyorrr..inşallah 38 i görürüzzz...benimkiler yaramazzzzzzz
wavyciğimmm teşekkrlerr..umarımiyiysindirr..allahım şu mübarek günlerde kimseye yaşatmasınn
dırımcığımm beni burada anmanız bile bana yeter..çocuklar doğduktan sonra marrynin evinde buluşacağızzz..onun evi sıcak oluyormuşş..senin alişide bu arada ben alacağımm..hemen 40 çıksın çalışmalara başlayacağımm..
öpüyorum sizleri ve yavrulları
annem bu arada bugün odayı düzledi eşim gelince foto çektireceğim ve koyacağımmm
allahımm kimsenin gözünde koymaaa...sonrada benim

bence bi kaç parça küçük bişeylerin kalsın elnde onlara girmek için uğraşırsın. ben bebişler 1 yaşına gelmaden toparlıyacağına inanıyom. ki zaten ş,mdi de hoş görünüyonŞeniz

teşekkür ederim cnm yok hepsini vermiyorummmm kızın durumu yok kocası beş para etmez köyde yaşıyorr kızcağızın yok bişeyi daha 22 yaşında ne yapam vereyim dedim...

artvinli canım okudum yazdıklarını çok acı çekmişsin ne desek acını hafifletmez yüce rabbim sana gani gani sabır versin umarım en yakın zamanda senden çok çok güzel haberler alırız sende bize o heyecanlarını tekrar yazarsın topluca marry nin evinde toplanır ikiz anneleri partisi veririz

ben uykuya dalmak üzereyimm...yarın lütfen tam kadro burada olalım...iştima varrrr

iyiyim bi tanem gezginciliğe devam bu gün seni kaç kere aradım ama vodofonenin ikitelli santrali çökmüş selden dolayı telefonlar çalışmıyodu arayamadım seni ama hastaneden çıkmana çok sevindim pzt ye kadar denişsin nedn pzt ye kadar pzt tekrarmı yatacaksın

artvinli canım okudum yazdıklarını çok acı çekmişsin ne desek acını hafifletmez yüce rabbim sana gani gani sabır versin umarım en yakın zamanda senden çok çok güzel haberler alırız sende bize o heyecanlarını tekrar yazarsın topluca marry nin evinde toplanır ikiz anneleri partisi veririz

çok saol iyi dilaeklerin güzel duan için canım.inşallah bende görüşmek isterim sizlerle.yeniden anne olurumda en kısa zamanda,o zaman sizden olurum bende inşallah.

X