Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevsercim çok geçmiş olsun ya olacak şey değil adamlara kilit dayanmıyo neyseki ufak tefek şeyleir almışlar ama manevi değerleri kocamanmış allah bi daha acı olay yaşatmasın sana

çekirgeler canım çok geçmiş olsun vallaha ne diyeceğimi bilemiyorum sizi gördükçe iyice korkar oldum

kızlar ne olur artık sancı hastaneye yatma felan demeyin vaktiniz gelsin biz doğurduk çok iyiz deyin

hymarry facede seni ben ekledim kaldırıyom parmağımı canan arife eklemişsin beni ahanda o zanan bu canan yavrumm

dirimcim geç oldu ama güç olmasın sana tüm sevdikleirnle tatlı bir hayat diliyorum hayatında kötülüklere yer olmasın nice güzelll mutlu yıllaraaaaa

maşallah dişleri de çıktı sayılır artık desene,,
benim eşim de diyor ki çocuklara dişleri çıkana kadar damak yapalım muahahahahahkaydirigubbakcemile3

oooo o para pul hiç deme zaten.Ben razıyım eşimin anne babasına da görümcelerden yediğim kazık yetti.Yedir, içir, doyur.Asalak şeyler.O kadar kızıyorum ki anlatamam.Benim sevgili kocam bir kez demedi ailesine anne neden eşime geçmiş olsun demediniz?Bari bir tavır koy hemen atlama..:dilcikar:Onlar ne yaparsa yapsın nasılsa her işlerine koşacak oğulları var.Bak senin kaynanan da diyor mu hiç ben bu kızı aramadım şimdi nasıl çağırayım onları?uyuz şeyler...

dimi yaaaa,aynı aynı canım yaaa,
dün de hastaneye gitmişti,onun ihtiyacı var,burda bunun ihtiyacı var diye bir sürü zekat parası bırakmış çıkmış eşim,
öyle kızdım kiii,hepsi bu kadar sömürücüler,,
yaw siz bu zekat parasına kadar mı düştünüz yaaaww,
şimdi de hastaneden çıkarıcak işte,
bak ben cerrahpaşada yattım,gecelik bilmem nekadar kıyamadım,gitmiş özel bir hastaneye yatırmışlar,şimdi de çıkarmaya yetmiyor o abilerin ablaların şeyleri çok afedersin,gel mustafaa..

canancım kabul ettim canım,maşallah resimlerinize de baktım,Allah mesud etsin canım..
aliyle ömer o kadar farklılar ki canan,görmelisin aslndaaaa..

dirim bide bişi sorcam senin alişle ömer çok benziyo yoksa tek yumurta ikizimi bunlar
yok kızz ayrııı yumoşlardandan
maşallah dişleri de çıktı sayılır artık desene,,
benim eşim de diyor ki çocuklara dişleri çıkana kadar damak yapalım muahahahahahkaydirigubbakcemile3

vall bakalım doktor tetesine söleyecemmm

kocan da alem yaww

ben kaçıyorumm duşa girecem sonra ömeri alıp markete gidecem onlara muhallebi alacam
kuaför kız postiş almaya gitmiş kuaföre gidemiyorum

dimi yaaaa,aynı aynı canım yaaa,
dün de hastaneye gitmişti,onun ihtiyacı var,burda bunun ihtiyacı var diye bir sürü zekat parası bırakmış çıkmış eşim,
öyle kızdım kiii,hepsi bu kadar sömürücüler,,
yaw siz bu zekat parasına kadar mı düştünüz yaaaww,
şimdi de hastaneden çıkarıcak işte,
bak ben cerrahpaşada yattım,gecelik bilmem nekadar kıyamadım,gitmiş özel bir hastaneye yatırmışlar,şimdi de çıkarmaya yetmiyor o abilerin ablaların şeyleri çok afedersin,gel mustafaa..

Ay gebercem şimdi hymarry aynısı işte.Sen düşün daha kocanı ..onlar yolacak yer arar...kötükedihüso

çekirgeeee canım geçmiş olsuunn..sakın kötü düşünmee.. hepimiz yattık çıktık bak iyiyz.. sen 1 hafta yat sadece wc ye kalk bak o nasıl 4 leer çıkıyorr..korkma tamam mı..strese sokma yavrularıı

ayyyyy kaswa öldürdün beni kızz.. sana güleceğim diye yediğim şey boğazıma kaçtıı..şu m8 yıl sonra gelen torun ve 2 oto koltuğuu..seninki,ler yinede süperr..beniiler 10 yılldır erkek torun diye yanıp tutuşuyorlarmışş..benim annemler bebklerin a dan z ye herşeyini yaptı..hiçde yapmak zorunda değillerdi.kayınvalidemin yaptığını sana diyeyimm.. 10 tane ağız bezi onu bile kendi yapmadı 2 tane süveter ördü 7 ayda ve onları dikmeden verdi ve 2 tane atkı tamamlamadıı..bu nasılll

Ay gebercem şimdi hymarry aynısı işte.Sen düşün daha kocanı ..onlar yolacak yer arar...kötükedihüso

ben de patlayazaayim yaaaniiakannehir,
neyse ki benden bi tane daha varmış,
seviyorum seni kuzuummŞeniz

bebişim iki erkek değil de iki kız olsaydı o ağız mendillerini de göremezdin belki canım..
Bak bana,iki kızım oldu diye,lazım değil sizin çocuğunuz dediler..

bebişim iki erkek değil de iki kız olsaydı o ağız mendillerini de göremezdin belki canım..

ilahi marryy.. haklısınnn canımm.onlara aynenlülülülülülü bu yeter

hymaey; sağol canım allah hepimizi mutlu etsin şu hayatta

ya dirimin oğulları çok benziyo resimde acaba tek yumurtamı dedim bende hymarry gerçekte benzemiyolar diyo kız nasıl benzetecek resimler çektin bakımm

çekirgeeee canım geçmiş olsuunn..sakın kötü düşünmee.. hepimiz yattık çıktık bak iyiyz.. sen 1 hafta yat sadece wc ye kalk bak o nasıl 4 leer çıkıyorr..korkma tamam mı..strese sokma yavrularıı

ayyyyy kaswa öldürdün beni kızz.. sana güleceğim diye yediğim şey boğazıma kaçtıı..şu m8 yıl sonra gelen torun ve 2 oto koltuğuu..seninki,ler yinede süperr..beniiler 10 yılldır erkek torun diye yanıp tutuşuyorlarmışş..benim annemler bebklerin a dan z ye herşeyini yaptı..hiçde yapmak zorunda değillerdi.kayınvalidemin yaptığını sana diyeyimm.. 10 tane ağız bezi onu bile kendi yapmadı 2 tane süveter ördü 7 ayda ve onları dikmeden verdi ve 2 tane atkı tamamlamadıı..bu nasılll

ooooyyyyyyyyyyyyy ay bende çok gülüyorum şimdi çok hemde.....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2 2 süveteri dikmeden verdi öylemi.....hahahahaaaahahahahahahahaha........seninki daha iyiymiş canım ya.....Ama bek ne diyecem benimkilerin var ya durumu çok çok iyi...Koltuk almışlar ya bize.o gün görümcem aradı beni soruyormuş dükkan dükkan gezip sallanan beşiklerin fiyatını.Ben de iyi demekki onu da alacaklar dedim.Neyse en sonunda bana bir fiyat verdi.Bende iyiymiş dedim sonra da kibarlık olsun diye anneme zahmet olmasın da dedim.Dedi ki bana aaa bunlar annemim bütçesini aşar.Ben senin alman için sordum.hahahahahahhahaha...Kız neyini aşacak parayla oynuyor kadın.Birde iyi ki kibarlık yapmışım.Demek getirecek benden para alacaktı.Sanki ben bilmiyorum buradan almayı...Şaşkın şey..Oto koltuklarının parasını istemez heralde.kaydirigubbakcemile3

Utanmazlar....Bende seni seviyorum kuşummmmmmmmmmmmmmm.....opuyorumnanaktanİnş. biraraya gelirizde dertleşiriz...kaydirigubbakcemile5.

kaynanatörlerrr bi alemmm ben vallahi artık tınlamıyorum tekne mıçlıyııı

sizinkiler erkek diyo benimkide kız diye yedi başımı hıhhh hayırsız oldukdan sonraa ne olursa olsun

benim herif bana diyokiii annenler çok kalabalık çocuklar etkileniyor

en iyiisi evde kal diyoo bende yanlız kalırım bana ekmek al buzdolabında saklarım yerim didim

yoooo yanlız kalamazsın dedi...eeee dedim annem gelsin dedi hayır dedimm

neyse alişim hasta oluncaa ayy en iyisi evde olman dedi ......ama yanlızzzzzzzzz dedim annem hiç gelmeyecekmi dedi....gelebilir sen varken dedim ben yokken diyoo sonrada bunlar buradan konuşulmaz diyooo......yüzünü hiççç görmeyimm daha iyii

ooooyyyyyyyyyyyyy ay bende çok gülüyorum şimdi çok hemde.....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2 2 süveteri dikmeden verdi öylemi.....hahahahaaaahahahahahahahaha........seninki daha iyiymiş canım ya.....Ama bek ne diyecem benimkilerin var ya durumu çok çok iyi...Koltuk almışlar ya bize.o gün görümcem aradı beni soruyormuş dükkan dükkan gezip sallanan beşiklerin fiyatını.Ben de iyi demekki onu da alacaklar dedim.Neyse en sonunda bana bir fiyat verdi.Bende iyiymiş dedim sonra da kibarlık olsun diye anneme zahmet olmasın da dedim.Dedi ki bana aaa bunlar annemim bütçesini aşar.Ben senin alman için sordum.hahahahahahhahaha...Kız neyini aşacak parayla oynuyor kadın.Birde iyi ki kibarlık yapmışım.Demek getirecek benden para alacaktı.Sanki ben bilmiyorum buradan almayı...Şaşkın şey..Oto koltuklarının parasını istemez heralde.kaydirigubbakcemile3

bütçesini mi aşarmış yuuuuhhakannehir
takmaya giymeye takıp giyiyordur ama,vayh anasını yaaa,daha neler duycammm akannehir

dırımım şu kaynanatör lafna ölüyorum yaaa:roflol:
bir de bu tekne mışlı çıktı,sorsan seni beni beğenmezler kızımm,
dün eşime diyorlarmışki,doğursun normal yoldan biz bilmem ne kadar doğurduk,incimiz mi döküldü,nan senin gibi gaydırıgubbak cemile olcaama hiç doğurmam daha iyi:dilcikar:
görümcemn kızı 38 haftalık normal doğurmuş da adamın aklına girmişler,geldi bana noraml doğurmayı denesen mi diyordu,çıldırmama ramak kaldı..

Son düzenleme:
X