Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hahhahah kızları sana veririz canımine demekkk,sizden iyisini mi bulcezopuyorumnanaktan,
bu seferlik eliniz boş gelin de,ileride çiçeği çikolatayı düşünürüzkaydirigubbakcemile3..

selam kızlar
sırada ben varmısım,,,dun gece hastanedeydım 2.5 dusmus rahım agzı uzunlugum,agrım sızım bıseyım yoktu,radyolojı uzmanına gozukmek ıcın gıtmıştık,hemen yatırdılar ılaclar,serum ıgne falan derken 2.8 e yukselebıldı.sadece wc kakıcaksın dedı doktor,oturmak dahı yasak,,cok korkuyorum.sankı hafıften kasılmalarım basladı,,,cok zor resmen içim yanıyor,diğerlerinide 28 haftalık kaybetmıstım,,,nasıl kotu seyler dusunmeyım,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

selam kızlar
sırada ben varmısım,,,dun gece hastanedeydım 2.5 dusmus rahım agzı uzunlugum,agrım sızım bıseyım yoktu,radyolojı uzmanına gozukmek ıcın gıtmıştık,hemen yatırdılar ılaclar,serum ıgne falan derken 2.8 e yukselebıldı.sadece wc kakıcaksın dedı doktor,oturmak dahı yasak,,cok korkuyorum.sankı hafıften kasılmalarım basladı,,,cok zor resmen içim yanıyor,diğerlerinide 28 haftalık kaybetmıstım,,,nasıl kotu seyler dusunmeyım,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

cnm çok geçmiş olsun cnm kötü kötü düşünme rahim ağzında öle çok korkulcak bişi değilll iyi düşünn cnmm

Kızlar ben kayınvalide olmaktan çok korkuyorum ya....Kızdan kayınvalide zor olurda oğlun oldun mu kafadan damgayı yedin.Şimdiden o günleri düşünmek istemiyorum...Eşim en çok benim,en çok ben hak sahibiyim ama oğlumda en çok benim ben doğurdum ben büyüttüm onda da hak benim....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2zemuszemus

selam kızlar

akannehir ahandaaaaaa,napptın çekirgeeemmm,
ay bize neler oluyor yaaa,
geçer canım geçer iyi düşün,kurtulucam de,öbür yavrular daha küçüktü,26 ile 28 arasında fark var annesi,
hem hiçbişey olmıycak görüceksinnn,içini ferah tut,bol dua et canımm,
bak ben de hastaneye girdiğimde 2.8 di,3.1 olmuş,
düzlirsin canımmmm,,
bize haber verrr.............

Kızlar ben kayınvalide olmaktan çok korkuyorum ya....Kızdan kayınvalide zor olurda oğlun oldun mu kafadan damgayı yedin.Şimdiden o günleri düşünmek istemiyorum...Eşim en çok benim,en çok ben hak sahibiyim ama oğlumda en çok benim ben doğurdum ben büyüttüm onda da hak benim....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2zemuszemus

oooo hemen kaynana oldun kuzum,sen de bir ananın kuzusuyla berabersin,onda hak kimin,iyi düşün bakalım ihihihihihkaydirigubbakcemile3

selam kızlar

Off patır patır dökülmeye başladık.Ama canım hastane dönüşü toparlanıyoruz bak...Nasıl hiç anlamadan sorun çıkıyor anlamıyorum,bende yarın gideceğim doktora...Bende korkuyorum.Çok haklısın canım şimdi sana ne desek boş biliyorum ama ne olur olumlu düşün.Geçen sefer öyle olması bu sefer de aynısı olması demek değil...Senin durumunda olan ve bebekleri sağlıkla kucağında olan ne kadar çok kişi var tatlım.Şu mübarek günlerde Rabbim koruyacak onları inş..Sana sağlıkla gelecek bebeklerin,sakın kötü düşünme olumsuzluları çağırma...Beyin gücü ve dua tatlım....öptüm seni duamdasın...Şeniz

kızlasr sabahtan beri pc deyim yavrularımı bi dinleyemedim,
bezelye takvimimizin sonuna gelmişiz nerdeyse,bi muhabbetin belini kıramadık kızlarımla yaaani,
eşim de gelicek,
yattığım yerde de kütük oldum,
bana müsade:eek:,
herkes iyi olsun lütfenn,
hepinizi yavrularınızla beraber Allaha emanet ediyorum kızlarrrr...
Öpütüümmma.s.

oooo hemen kaynana oldun kuzum,sen de bir ananın kuzusuyla berabersin,onda hak kimin,iyi düşün bakalım ihihihihihkaydirigubbakcemile3

Sorma kuşum geçen eşimlede konuştum bunu.Allah kötü kayınvalide olmayı nasip etmesin bunlar işin şakası ama şu gerçek ki..her şey başa gelince biliniyor ve ben gebe kaldığımdan beri kayınvalidem için daha farklı düşünmeye başladım...

kızlasr sabahtan beri pc deyim yavrularımı bi dinleyemedim,
bezelye takvimimizin sonuna gelmişiz nerdeyse,bi muhabbetin belini kıramadık kızlarımla yaaani,
eşim de gelicek,
yattığım yerde de kütük oldum,
bana müsade:eek:,
herkes iyi olsun lütfenn,
hepinizi yavrularınızla beraber Allaha emanet ediyorum kızlarrrr...
Öpütüümmma.s.

Sende iyi ol tatlım benim...by by..Şeniz

Bak kayınvalidem ben hastanedeyken umursamadı bile beni,bir ziyarete bile gelmediii,
dün onu almışlar hastaneye,safrakesesini almışlar,
ne diyim,
bugün de taburcuı oluyormuş,
dün telefonda bas bas bağırıyordu ölüyorum diye,ne kadar üzdü eşimi,bugün taburcu ediyorlar,nasıl ölümse artık,
gel de iyi düşünn..

selam kızlar

Çekirgeler içini ferah tut canım hiçbir şey olmayacak bebişlerine inşallah aklından kötü

düşünceleri sil at onlar allaha emanet.

çekirge canım çok geçmiş olsun bitanem. hastanede verilen serumlar seni toparlayacaktır. içini ferah tut canım tatlı kaswanında dediği gibi pozitif ol canım benim. tekrar çok geçmiş olsun..

Bak kayınvalidem ben hastanedeyken umursamadı bile beni,bir ziyarete bile gelmediii,
dün onu almışlar hastaneye,safrakesesini almışlar,
ne diyim,
bugün de taburcuı oluyormuş,
dün telefonda bas bas bağırıyordu ölüyorum diye,ne kadar üzdü eşimi,bugün taburcu ediyorlar,nasıl ölümse artık,
gel de iyi düşünn..

Offffffff offfffff belimden ameliyat oldum hymarry bana gelmeyi bırak geçmiş olsun demediler utanmazlar.Baharda çıktı tatile gidiş o gidiş..Kim var yanımda ailemden başka...Bir şeye ihtiyacın varmı soran yok.8 yılda torun gelecek aldığı 2 oto koltuğu.Ama hep diyorum yarın doğsun çocuklar en çok onların torunu olur herşeyleri onlara benzetilir.Sinir şeyler.Hani sen gidiyordun....kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eşim geldi taburcuya çıkarıcakmış işte onu,
şimdi iki abisi,iki ablası var,sorsan onlardan kıymetlisi yok,şimdi taburcuyu eşime yaptırıcaklar,para pul desen bizden..
eşim oraya gidince ben de yazmadan edemedim..

aayyyyy uyuyayım dedimm ne mümkün tam dalıyordummm ömer ağladııı

yaaa sanırım damakları kasınıyorr parmağımla kaşıyorummm nasıll eziyor yaaaa

eşim geldi taburcuya çıkarıcakmış işte onu,
şimdi iki abisi,iki ablası var,sorsan onlardan kıymetlisi yok,şimdi taburcuyu eşime yaptırıcaklar,para pul desen bizden..
eşim oraya gidince ben de yazmadan edemedim..

oooo o para pul hiç deme zaten.Ben razıyım eşimin anne babasına da görümcelerden yediğim kazık yetti.Yedir, içir, doyur.Asalak şeyler.O kadar kızıyorum ki anlatamam.Benim sevgili kocam bir kez demedi ailesine anne neden eşime geçmiş olsun demediniz?Bari bir tavır koy hemen atlama..:dilcikar:Onlar ne yaparsa yapsın nasılsa her işlerine koşacak oğulları var.Bak senin kaynanan da diyor mu hiç ben bu kızı aramadım şimdi nasıl çağırayım onları?uyuz şeyler...

X