Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

evet wavy benimde çok büyük konsantre gerekiyor ben çiziyorumm çizimde ufacık bir nokta koyarsan gereksiz bütün imalt çöpe gider .....üstelik ingilizce yazı çok oluyor tek harf değişikliği eksikliği bütün ürünü mahfeder.....evde çok sesiz olmalıyımmm

heee bırakıp çalışmakk dersen benim işi bıraktığımda piyasa çok iyiydi ben çok iyi para kazanıyordum

artı tüm sosyal haklarrr devlet memuru gibiydim...ama son iki senede zam bile alamamışlar veee

artı maaş kesintileri yapmışlarr buda çok kötü üç kuruş kazanıp elalemin kahrını çekip çocuklarma btkin yorgun anne sürmeye deymeyecek durumda ....hem aldığımın yarısından fazlasını kreşe verecem benim işim için gereksizz çalışmak şuann

canım çok haklısın. en önemkisi meleklerimizi sağlıklı bir psikoloji ve sevgiyle büyütmek değilmi. azucuk aşım kavgasız başım yaww. kısmetleri ile gelir onlarropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

amin gonlumdekı bir kız bir erkek de hayırlısı ne ise onu versin....bunca ugras dan sonra hiç fark etmez..cocumuguz olmıyacak fıkrıne alısmaya calsıırken ıkı tane bebek verdi Allah bze..hiç fark etmez..

kaydirigubbakcemile3 süper laff
kız sen de kaynana olcen bu kaynanalar sonradan mı böyle oluyorlar

kaydirigubbakcemile3 süper laff
kız sen de kaynana olcen bu kaynanalar sonradan mı böyle oluyorlar

benimkinin mayasında var kesin yoksa ful paket gibi karı pintii

ben de tutmluyumdur ama evladım sıkıntıdayken uyumamm hep destek tam destekkk

dırım canım senin şu çivi gibi ayakta duran oğlun varya çok çekiciii.. ali sanırımm.çok şekerrrrr tabii ömerde tatlı bşraz ciddiii..ooyyy yerim ikisinidee

selammmmmmmmm ayyyyyyyyy pas verım dedım kız dırım............nasılsın cıvcıvlerın annesı.................................ay kaynana konuşmalarımı yapıyonuz................oğlum az once tras oldu duş aldu suslenduı kızla buluşmaya gıttı ahhhhhhhhhh ben napcammmmmmmmmmmm kaynana moduna gırdım yaaaaaaaaaaaaaaaa boğcam kızı...........ıkı kız olucak dedım ama kızın kavıp gıttığı yok yaaaaaaaaaaa....................

alaina Allah gönlüne göre versin canım,
tabi bir kız bir erkek ikizlerde ideal oluyor ama sonra ne olursa olsun senin çocukların olduğu için herşeye amenna dyorsun seve seve..

delikafaduldenkaynana modu muuuu:roflol:
süpersinnn,tembih de ediyormusun kıza yaklaşma,konuşmalarına dikkat et falan diye anam bu da zor
amaaa tıraş olmuş ta kızlarla buluşuyor yaaa,sen de üç yavru daha bekliyon ay ne güzel yaaaa

hymary nasıl gıdıyooooooooo...............ya benım böle bana yardım edıyo evde ama sımdı bak gıttı kızla buşuşmaya gıderkende tembıhlıuyooo sakın kalkma dıye...........eeeeeeeee sende buyut o ıkı cadıyı bunlar cıok fena oğlum zaten nasıl uğrascam ıkı kızla dıyıp duruyooo.............belkımde uçmafoldumben

dırım canım senin şu çivi gibi ayakta duran oğlun varya çok çekiciii.. ali sanırımm.çok şekerrrrr tabii ömerde tatlı bşraz ciddiii..ooyyy yerim ikisinidee

ayyy sağol tetesiiiii alişimi açıkcası kimse beğenmiyorr ömer daha yakuşkluymuşşşş

heheheheh sen ne diyonnn paylaşılmıyomuuuu abooooo yapmayacam didimm
kııı erken erken evlendireceğim ki onlara destek olayım diyeee

hahahahah Allah sağlıklı hayırlı evlat eylesin gerisi olucak işler,
bak ne güzel yardımcıymışş,maşallah
o kızlar var yaaa bi görümce olurlar kiiii,hahahahah,ne güzel yaaaa annesiiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dırımım şimdikiler pek erken evlenmiyorlar sanki,
şöyle 18-20-22 lerde bir ara tutturuyorlar,o yaşları atlatınca daha 30 u buluyor,geçiyor şmdi izlediğim kadarıyla..

dırımım şimdikiler pek erken evlenmiyorlar sanki,
şöyle 18-20-22 lerde bir ara tutturuyorlar,o yaşları atlatınca daha 30 u buluyor,geçiyor şmdi izlediğim kadarıyla..

biliyom ama kızlar istiyo bende gelinle işbirliği yapacam oğlanları faka bastıracam eli ekmek tutan evlensin bacımmm ...genç yaşımda zor günlerde yanlarında olayım posam çıkınca ne yapacaklar benii ..........benim kaynana gibi mıçımımı genişletecemm

selam kaswacıımm,nasılsın canımm,

dırımım haklısın da hani sen de gelinlerle anlaşamazsan oğlanları erkenden elinden çıkarıdğına yanmaz mıısn?

selam kaswacıımm,nasılsın canımm,

dırımım haklısın da hani sen de gelinlerle anlaşamazsan oğlanları erkenden elinden çıkarıdğına yanmaz mıısn?

doğa kanunu cnm sanırım .....erkekler evlenince eşinin tarafına daha düşkün oluyor

bunu şimdiden kabul görüyorum çünki eşim kuzenlerim durum aynı

gelinlerimle anlaşamama durumu eğer ben gelini el kızı gibi görüsem oda beni el görecekki

benim kaynanam bunu bastıra bastıra -söylüyor......bende o yüzden hiç olarak görüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…