Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kıslar bu sıralar biraz yoğunum işlerim arttı. ve şimdi mola verdim. ama yoruldum.azcuk uzanıcam..

cnmmm benimmmm ne işler ne yapıyonn o halinleeeee

efet hırsızın karısı yoksa buralardaaaa iyi fikir eşime diyeyimm

burdayım dırımımm,ne diycektin bakiiiimmyerimseniben

bi iş yapmıyo yaaaa,yan gel yat osman telefonla iş yapıyo valla,keyfi keyif ohhh..

selamlar arkadaşlar.hymarry canım bebeklernle iyi olduğuna çok sewiandim baya korkutmuştun bizi ama geçti.dırımcım yaa o bebklerin ne tatlı öle yaaa hergün bin defa bakıyorum resimlerine hatta eşime bile dewamlı gösteriyoru allahım sağlık sıhat versin ikisinede

burdayım dırımımm,ne diycektin bakiiiimmyerimseniben

ne diyecektimmmm hatırlamıyorum yawwwakannehir

bi iş yapmıyo yaaaa,yan gel yat osman telefonla iş yapıyo valla,keyfi keyif ohhh..

cevap hakkı doğduuuu kaydirigubbakcemile3 nirede yatıyormuuu ben konserve gibi olmuştum hatta kutup ayısııı dee bana

selam cnm göster cnm gösterrr bal döküyorummm ben onalraa heheheh

wavyyyyyyyyyyyy çok alemsinn yaaa...

:kedi::kedi:zemuszemuszemuszemusopuyorumnanaktan

cnmmm benimmmm ne işler ne yapıyonn o halinleeeee

efet hırsızın karısı yoksa buralardaaaa iyi fikir eşime diyeyimm

canım ben evden çalışmaya devam ediyorum home office olarak. şirketten bana işleri maille atıyolar benim müşterilerim var onların işlerini evden takip ediyorum. o yüzden bazen yazamıyorum bazende kaytarıyorum bol bol burda vakit geçiriyorum:kedi::kedi:

lennnn sen neyi pazarlıyonn bakimmmm özel değilsee

tabii

banada müdürüm diyoo eve koyam pc yii sen çiz ama olmazz iki bebekle konserve olamam beee

umudumsun canım ilgine teşekkür ediyorum,sen de takılımıyorsun pek fazla,
biz iyiyiz canım Allaha şükür,ama benden sonra bayaa rahatsızlanan oldu yaa,bak egelii yok uzun zamandır,pensesti sanırım sıkıntılı,bebişim zati hastanelerde..
Allah herkese zamanında sırayla doğum versin,bebklerimiz sağlıkla gelsin teyzesiii..

lennnn sen neyi pazarlıyonn bakimmmm özel değilsee

tabii

banada müdürüm diyoo eve koyam pc yii sen çiz ama olmazz iki bebekle konserve olamam beee

ne olursa pazarlar satarım ablaaa:roflol:
canım elektronik firması olan ve fransız bir markanın distrübitörü olan firmanın ürünlerinin teklif satış ve sipariş aşamasına olan kısmını takip ediyorum. geri kalanını merkezden hallediyolar. yaklaşık 9 yıldır elektronik sektöründeyim canım. şimdi ürünleri yazarım ama beni tanıyan çıkarsa kesin tanır :kedi:

bu arada bebişler olduktan sonra zor çalışmak canım. bakalım ben ne yapacağım bilmiyorum. duruma göre devam yada tamam dicez..

wavycim evden çalışmak güzell,
sabahın köründe kalksan,ay ne giycem diye düşünsen,kahvaltı yarım,belki hiç yok,git masa balında yada ayakta,yada dışarılarda çalışmak da var demi,kolaymı anacım,,
bu şertlarda sen yan gel yat osman değil yan gel yat wavysin vallaha,
bu işi de bırakma hiç,bundan iyisini bulamazsın..

vavy ciğim cnm çalışmakkk keşkee mümkün olsaa

çünki maddi durum çok zorluyor (tabi bizim için)senin eşinin gelir düzeyi iyise sorun olmaz

ben bazen diyorum çalışsammı şu zor günleri atlatırızz ama kuzularımdan ayrılamam

bak alişim hastaa gözüne bakıyorum kuzumun nasıl ettim diyeee

çok zor yaaaa

evdee çok iyi ama cnm işi anladığım kadarii ile takip ve dikkat gerektiriyoo iki bıcırıkla konstre olunmuyoo .....ama karar onun tabiii

dırım tek olsa bıle en az ık yıl anneylew bebek ayrılmamalı bence ınş azcık buyusunler yuvaya verırız tekrar calışırız tek olsa da kolay hayılısı ınşşşşşşşşşşşşşş

maaaaaaaaneeeeeeeeeeeeelmaz:ben artıkk çaluşmamm kazansın baksınn olmadııı pinti kaynanayı sömürsünnnnnzemuszemus

kuzularım tam pelte pelte konuşacakk ayaklanacakkk kaçırmammm ben onlarıııı

tabi canım o konuda rahatım. hele geçtiğimiz iki hafta çook rahattım. yetkililerin çoğu yullık izindeydi öğlene kadar yatıyor sonra kalkıp çalışıyordum:kedi:
en azından kafama göre yatıyorum kalkıyorum kafa dağıtıyorum yiyiyorum içiyorum. ama şirkette olmak çok farklı yani herşey sonuçta belli bir disiplinle ilerliyor. ilk zamanlar zor olur canım ama belki 1 yaşından sonra başlarım yine. bakalım zaman gösterecek..

ay canım zor olmaz mı hele iki taneyle çook zor olur. düşünsene müşteri ile konuşuyorum tam adam bunun fiyatı yüksek şöyle olursa falan diyor hatraretli bir pazarlıktasın bebişler ağlamaya başlıyor. olmaz yani.
eşime gelince serbest meslek kendi işi var allah şükür iyiyiz. ama hiçte belli olmuyor. geçtiğimiz iki sene piyasalardan dolayı işlerimiz pek iyi gitmedi. o yüzden şu an toparlanma aşamasındayız. yani çalışırsam tabiki iyi olur bebişlerime daha iyi imkanlar sunarım kısıtlanmam. bakalım kısmet canım. ama çook zor gibi geliyor..

evdee çok iyi ama cnm işi anladığım kadarii ile takip ve dikkat gerektiriyoo iki bıcırıkla konstre olunmuyoo .....ama karar onun tabiii
evet konsantre dikkat ve kafanın dinç olması lazım. bide teknik konu çok fazla konuşuyoruz o yüzden zor dostum zorr bebişlerden sonraopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar merhabalr...herkes ıyıdır umarım....yarın doktor kontrolum var bu arada belkı cınsıyetlerı ogrenebılrıız....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…