Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

of bende korkuyorum canım ya..Okuyorum hiç belirti vermiyor baksana..Hele gece yatağımda iyice geriliyorum.:gitme:

evet canım aynen. yani rahim boyunda farklılık olmayıp sancı çektikleri ortaya çıkanlar var. bide benimde gecelri daha kötü oluyor. kıs biz ilerleyen haftaarda napcaz:gitme:

wavycim bu diziye sardım sırf şu hastane olayından sonra,yarın da seyrederiz artık,,
bu kasılmaları herhangi bir hastanede önce nst çektirip doktora göstersene bi sen canım..

kaswacım aldım mesajını canım,herzamanki gibi atlıyorum işte bazen,çok teşekkür ederim canım..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım haftaya devlet hastanesine gitmey düşünüyorum olmazsa orda söylerim doktora.. bakalım o ne diyecek..

Beni biri facede eklemiş,acaba kim yaaaaaw,bilmeden de kabul edemem,ortak arkadaşımız dırımım la bebiş istiyoruz olarak görünüyor ama,kimse o barnak kaldırsın lütfeeeennkaydirigubbakcemile3

CADIARZU aaa bilmem ben olmayayım sakın.... gönderenin ismi seda mı? vereliniortak

çok sağol bebeğim,şimdi size şok olacağınız bir-iki göbek koyucam topiğee..
bu adresi temin ettiğine pişmen olucan wavyciiimmmkaydirigubbakcemile3

CADIARZU aaa bilmem ben olmayayım sakın.... gönderenin ismi seda mı? vereliniortak

Canım peş peşe 4 tane isim ve soyisimli..
Seda değildi ama sanki yaaa,ay zekam öyle durdu ki..
Eklemediysen sen de ekle canımm,adımı biliyorsundurr..

evet canım aynen. yani rahim boyunda farklılık olmayıp sancı çektikleri ortaya çıkanlar var. bide benimde gecelri daha kötü oluyor. kıs biz ilerleyen haftaarda napcaz:gitme:
ya wavy bende hep onu düşünüyorum.Allah verecek kolayını ama ne yapacağız ilerleyen haftalarda bilmem.Çok yoruluyorum,nefesim kesiliyor,karnım kocaman,geceleri yatmaktan korkar oldum artık.Şükürler olsun bugünü gösteren Rabbimize ama korku var içimde kuşum.Patlamazsam iyidir yakında.kaydirigubbakcemile3Ama ielerleyen aylar işin en zor kısmıymış dimi kuş?

yani kızlar ben hiçbir noktada ayy sizin çektikleriniz de ne ki,daha neler göreceksiniz gibi bir hal içine girmek istemedim,istemem de,ama her geçen gün daha farklı oluyor bir öncekinden,
şimdi göbeğimi koymaya çalışıyorum dier göbek topiğine,çok zor hareket ediyor ve ağırlaşıyor insan gerçekten..
Allah hepimizin kolaylığını versin inşallahh..

ya wavy bende hep onu düşünüyorum.Allah verecek kolayını ama ne yapacağız ilerleyen haftalarda bilmem.Çok yoruluyorum,nefesim kesiliyor,karnım kocaman,geceleri yatmaktan korkar oldum artık.Şükürler olsun bugünü gösteren Rabbimize ama korku var içimde kuşum.Patlamazsam iyidir yakında.kaydirigubbakcemile3Ama ielerleyen aylar işin en zor kısmıymış dimi kuş?

canımmm benim o korku artık biz ölene kadar içimizde olacak çünkü anne olacağız biz. ve meleklerimiz rahmimize düştüğünden beri annelik iç güdüsü ile hgerşeyden korkuyoruz..opuyorumnanaktangeceleri bende çok zorlanıyorum ya. resmen sağdan sola dönene kadar sabah oluyor. bide benim böyle dönerken kasığım çok ağrıyor. korkuytom bende yani robot gibi yatıcam nerdeyse:kedi: patlamadan çatlamadan böyle geçircez inşallah bu günleri canımyerimseniben ama asl zor dönemler 27-28 den sonraymış kuşumakannehir

üleynnnn hymarry gelince cenenizz düşüyor beeeee iki dk..yimek yapmaya gittim

kızlar ben bebek şekeri çok uyguna yaptırdım 50 tanesi 50 tl tuttu iki maviş emzik nazar boncuğu vardı bide çiçek koymuşlarrrr ,isterseniz adres verebilirimmmmm...çok güseldi sepetide kendim yaptım sizin ciciler kısmına koyacam evimde çilek sepeti vardı onu süsledim şeker sepeti yaptımm

dirim canım sen geldin ben gidiyom gibi olacak ama iftar saati yaklaşıyor . bieşyler koyayayım ocağa . öptüm hepinizi..

yani kızlar ben hiçbir noktada ayy sizin çektikleriniz de ne ki,daha neler göreceksiniz gibi bir hal içine girmek istemedim,istemem de,ama her geçen gün daha farklı oluyor bir öncekinden,
şimdi göbeğimi koymaya çalışıyorum dier göbek topiğine,çok zor hareket ediyor ve ağırlaşıyor insan gerçekten..
Allah hepimizin kolaylığını versin inşallahh..

Çok haklısın canım çok...

canım aramıza hoşgeldin. allah yavrularını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. kuru üzümü denemedim hiç aldırayım bari eşimede böyle yokladığında atıyım azıma..

hb canım sağol
amin inşallah cümlemiz yavrularımızı sağlıcakla alırız kucaklarımıza Allah ın izniyle.....

ay kıslar ne çok yazmışsınız okuyamadım hepsinii çok yorulmuşumda kaydirigubbakcemile

olmuyo yla site komşusuymuşuz bugün tanışma fırsatı bulduk bize geldi oturduk çok şeker kaydirigubbakcemile2 ama bana acıdı sanki durumum çok vahim gibi çok şiştim ben :sinifsinif: ay allahıma şükür misafirlerede bol bol yemek yaptım gerçi birazdan halim harap olacak ufss

ay çene yetiştiremiycem sanki kimseye ama face ler filan kıskandık kimse yok benim ikiz annelerinden face imde :dilcikar:

pamugum ne acıyacam sana kıs ..benımde olacagım o hal..allah banada nasip etsin o günleri o haftaları canım...........

kızlar slm, ben geldim... sormayın başıma gelenleri; cumartesi evime hırsız girmiş... zaten düşük tansiyon sebebiyle evde yalnız kalamıyordum annemdeydim, gündüz vakti girmiş.. bizim katta 3 daire var karşı komşum evde yokmuş, diiğer dairedeki komşuma bi adam gelmiş kuaför tülay burda oturmuyor mu gibi bi isim sallamış, sonra da çelşk kapının kilitlerini söküp tık diye açmış,, evet bu kadar kolay çelik kapıların kırılması, eve geldiğimde kspıyı delik deşik görünce bi şok yaşadım zaten, hele de evimi görseniz... hala sinirlerim bozuk... yatak odamı darmaduman etmiş, atyakkabılarla gezmiş heryerde, pek bişey alamamış, evde tutmuyorum zaten ama günlük olarak takılan setlerim vardı hani incili mincili, annemlerin hacdan getirdiği inciler, söz bileziğim yüzüklerim vardı, en çok üzüldüğümde rahmetli dedemin cep saati.. dedemin kokusu vardı onda.. heman evden uzaklaştırdı beni eşim 3 gündür köyde kaldık, iyi geldi bana da, ama gerçekten çok zormuş atlatamadım, hala evime gidemiyorum, yarın temizlik yapılacak bakalım nasıl gidicem..

kızlar slm, ben geldim... sormayın başıma gelenleri; cumartesi evime hırsız girmiş... zaten düşük tansiyon sebebiyle evde yalnız kalamıyordum annemdeydim, gündüz vakti girmiş.. bizim katta 3 daire var karşı komşum evde yokmuş, diiğer dairedeki komşuma bi adam gelmiş kuaför tülay burda oturmuyor mu gibi bi isim sallamış, sonra da çelşk kapının kilitlerini söküp tık diye açmış,, evet bu kadar kolay çelik kapıların kırılması, eve geldiğimde kspıyı delik deşik görünce bi şok yaşadım zaten, hele de evimi görseniz... hala sinirlerim bozuk... yatak odamı darmaduman etmiş, atyakkabılarla gezmiş heryerde, pek bişey alamamış, evde tutmuyorum zaten ama günlük olarak takılan setlerim vardı hani incili mincili, annemlerin hacdan getirdiği inciler, söz bileziğim yüzüklerim vardı, en çok üzüldüğümde rahmetli dedemin cep saati.. dedemin kokusu vardı onda.. heman evden uzaklaştırdı beni eşim 3 gündür köyde kaldık, iyi geldi bana da, ama gerçekten çok zormuş atlatamadım, hala evime gidemiyorum, yarın temizlik yapılacak bakalım nasıl gidicem..

Canım çok üzüldüm geçmiş olsun.Bu mübarek günde Allah'tan da korkuları kalmamış.Sen şimdi çok hassas bir dönemdesin tatlım ,üzülmemeye çalış ..olmuş artık olan..Allah evlatlarını bağışlasın..Sıkılma demek kolay tabi ki ama ne yaparsın olmuş artık olan...Allahından bulsun inş...tekrar geçmiş olsun.

bu gerizekalı hırsız yüzünden pazartesi günkü buluşmamıza da katılamadım malesef :KK43:

Canım çok üzüldüm geçmiş olsun.Bu mübarek günde Allah'tan da korkuları kalmamış.Sen şimdi çok hassas bir dönemdesin tatlım ,üzülmemeye çalış ..olmuş artık olan..Allah evlatlarını bağışlasın..Sıkılma demek kolay tabi ki ama ne yaparsın olmuş artık olan...Allahından bulsun inş...tekrar geçmiş olsun.

canım çok sağol.. ewvet sanırım bu hassas dönemimden böyleyim durup dururken ağlıyorum ogünden beri, ve acaip midem ağrıyor... neyse buna şükür napalım olacağı varmış...

yağmurlu bir istanbul sabahından herkese günaydın dünya barış gününüz kutlu olsun çocuklarımızı barışçıl bi dünyada büyütmek dileğiyle.....
buse25 kızların hayırlı olsun canım sağlıcakla kucağına alırsın işallah
prensesim senin yokluğunu farkettik geçmiş sayfalara bakarsın prenses nerde diye sorduk hatta çok geçmiş olsun bu haftalarda böyle durumlar çok duyar olduk allah zamanında doğum versin küvöze girmesin bebişlerimiz

çok tşk ederim canm dileklerin için allah hepimizin yardımcısı olsun.

X