Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım geçen 5 gün bende o mide ağrısını çok çektim... benimkisi 10 dk bir kramp girmesi şeklindeydi... dün dr uma anlattım... geçmiş hikayesinde gastrit veya ülseri olanlarda bu haftalarda bebeğin mideye baskısı sonucu bu ağrılar olabiliyormuş... hatta bazıları öyle kötü oluyormuşki, yemek yiyemediğinden bebeğin gelişimini etkiliyormuş... bana bir hap verdi... onu kullanıyorum... ama uzun süreli kullanma dedi...

dırımkızı nasıl canım ya...........nasıl hıçbı hast yoğunbakım olmaz............bu tarafta var ordada olmalı hem cokda mınık degıllerkı otuzu gectı sonuçta arkadasımın üçüzler erdemde bı aydır cok ıyı bakılıyolar medıcanada va sema has var..........sskda gecerlı............rabbım ınş kolaylık versın...........ınşşşşşşşşşşş

canbebek canım sen bence üşüttünn.bendede olmuştu.. idrarda enf. çıkmıştı.. umarım öyle değildir..sen içini ferah tut tamammıı

Kızlar cevaplarınız için teşekkürler ,Muallim..... cnm daha tahlil yaptımadım cumartesi dr kontrolüm var o zaman yaptırcam, Bebişim....... büyük ihtimalle banada üşüttüm gibi geliyor yada karnım büyüyor çünkü yatınca ağrıyı pek hissetmiyorum, Canbebek....... benim mide ağrısı sızı gibi kramp şeklinde değil sabahtan beri geçmedi hamilelikten öncede olurdu bu tarz mide ağrısı bende nane limon yapıp içiyodum ama şimdi hamilelikte pek naneyi önermiyolar o yüzden çekiyorum,sabahtan beri açım ya bebekleride doyuramadım bugün doğrudüzgün hareket bile etmiyolar(((

hayırlı haberlerle gelir inşallah Hymarry im Allahım yardımcısı olsun karnıma ağrılar girdi üzüntüden haber alınca bizede haber edin kızlar ..

hymaryy eve gelmiş olsaydı kesin bizi haberdar ederdi... galiba bu akşam hastanede kalacak....

sabah 10 da yazıştık iyidi. hastaneye yattığını nerden biliyorsunuz. telefonu yokmu kimsede. bir hayır haber alsak....

yokkk yanlış anlaşılmasın... benim fikrim bu... başka türlü ne olursa olsun haber verirdi diye düşünüyorum........

selam kızlar. hymarry ile konuştum cerrahpaşa hastanesine yatış yapmışlar. biraz sancısı varmışonları engellemek için yatışa almışlar serumla ilaç veriyolarmış.eğer sancıları engelleyemezlerse açılma olup erken doğum gerçekleşebilirmiş. dualarımız hymarry ile olsun canlarım..

Amın canım. Sesı ÖĞleden sonraya gÖre ıyı gelıyordu. Tedbır olarak yatırıyolar sanırım. Dualarımızı esırgemeyelım. Allahım hepımızın meleklerını korusun vaktınde gelmesını saĞlasın..

Kızlar hepınıze ıyı gecelr. Sızlere haber vermek ıÇın nete gırdım ÖpÜyorum hepınızı. Allahım hepımızı ve meleklerımızı korusun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…