Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

duygu cnm hiç korkma açıkcası okurken güldüm bile ikiz bebeğin kalp atışı öle duyulmaz ben nst ye bağlanıyordum 30 haftalıktım doktorlar asistanlar ebeler kal atışı bulabilmek için sekiz oluyolardı hiçççç bişey yokturrr merak etme tatlımm

umarım cnm hersey yolundadır sagol paylastıgın için

umarım cnm hersey yolundadır ınsan ıster ıstemez korkuyor hemsırenın sen doktoruna görün demesi bıle aglamam ıcın yeterli oldu aksam bıan once olsada rahatlasam sagolasın dırımkızı yardımcı oldugun için

duygu canım endişe etme sağlık ocağındaki alet çok gelişmiş olmadığı ve ikizlerin kalp atışları kolay bulunmadığı için duyamamışlardır

duygu canım endişe etme sağlık ocağındaki alet çok gelişmiş olmadığı ve ikizlerin kalp atışları kolay bulunmadığı için duyamamışlardır

insallah canım benim aksam duyunca rahatlayacam sanırım rabbım hepınızı ve meleklerinizi korusun sagolun yardımcı oldugunuz için

dırım canım çok sagol rahatlattın.............ınş hymary bekler azcık daha saglıkla cıkar............yetrkı o bebışlerı ıyı ols dıgrer hazırlıklar yapılır ınş................ama yınede ınş dedığın gıbı 26 dan sıonra hazırlık yapmak ıyı olur................herkese gunaydın

canım zaten onlar sürekli söylüyorlar dr ne görün diye. bu olumsuz bişey olduğu için değil sorumluluk almak istemediklerinden bide ikiz gebeliğin öneminden kaynaklanıyor.. banada demişlerdi aynısını 23. ahftamda bebeğimin birinin kalp atışı yavaş gelmişti. hemen stres yapma hayırlı haberlerle gel sende inşallah..

insallah canım güzel haberleri duyarda rahatlarım sizlerle paylasırım sagolun yardımlarınız için hepinize saglıklı hamılelıkler dılıyorum....

duygu merak etme bende hastaneye yattığımda nts de hemşireler benimle dalga geçiyor.. bak herkesin bebeklerine sesleri koridorlarda yankılanıyor.. seninkileri bulamıyoruz bile diyoırlarr

duygu merak etme bende hastaneye yattığımda nts de hemşireler benimle dalga geçiyor.. bak herkesin bebeklerine sesleri koridorlarda yankılanıyor.. seninkileri bulamıyoruz bile diyoırlarr

çok hareketli oldukları içindir canım.. pekmezin faydası kıpır kıpırdır bebeklerin maşallah

Hymarry mden haber yok dimi tekrar kızlar inşallah iyidir :Saruboceq:

28. haftadan önce NST de bile duyulmayabilir nitekim benim öyle oldu ultrasondan bakmıştık :) endişelenmeee canım

Ay neler olmuş böyle çok içim daraldı ya şaşırdım kaldım.Canım ya herşey çok iyi gidiyordu offffffff....Hymarry canım benim dualarım seninle,Hayırlı haberlerini alalım inş.Kızlar görüşen kim varsa hymarry ile hemen paylaşsın neler olduğunu,Bende çok isterim ona ulaşmak.Lütfen selamlarımızı dularımızı iletin...

kıslar hymarry ile şimdi konuştum. gece rahat geçmiş. sabah nst de hafif sancı görülmüş şimdilik kontrol altında olması için tedbir amaçlı yatırıyolar. sanırım öğleden sonra dru ile eşi konuşacak ve netleşecek ne kadr kalacağı. ama sesi gayet iyi geliyordu. beni merak etmeyin dedi. ve hepinize selam söylşedi..

wavycım sagol canım...........ınş daha ıyı olur vaktınde gelır kızları...........bu kızlar sabırsız cıktı..................

kızlarr selammm,,neler olmuş böle yaaa,,hymarrye çok üsüldümmm :sinifsinif: allahım yardımcısı olsun..wavycim bizi haberdar ettiğin içinde sanada çok teşşekkürlerr..selamlarımızı dularımızı iletirsen sewinirim... :Saruboceq:

kaswa cnm neden daraldın hymarry çok iyi doğuma kadar bile kalabilir

ama en iyisi hakkında evde heran riski varrr

konuştum bakalım doktorla görüşeceklerr

Benimde nst de bulamadılar kalp seslerini geçen gün karnıma bastırıp durdular zaten sinir oldum hemşirelere,bebekler çok küçük falan dediler ondan bulunmuyor dediler...bence ikizlerin kalp atışları zor bulunuyor...

selamlar kızlar hymarrye ne oldu öyle yaa çok güzel gidiyordu herşey inşallah en yakın zamanda sağlıkla çıkar hastaneden. görüşen arkadaşlar selamlarımızı iletin hymarrye dualarımız onunla.

bebiş istiyoruz canım yaptıklarınızın hepsi harika..ellerinize sağlık valla,çok başarılı..

hymarry umarım tez zamanda toparlanır..inşallah bebeklerini vaktinde alır kucağına..

wavy ve dırımkızı bize haber getirmişsiniz çok teşekkür ederiz valla..selamlarımızı ve sevgilerimizi de iletin olur mu?dualarımız onunla :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…