Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ıyıyım canımmm az once ıdrar testı yaptım takrardan 2.cızgı cok belırgın cıktı çok mutluyumm allahımasukurler olsun:teytey:
ben o idrar testinden öyle üzüntülere gark olmuştum kii,inan hamile haberimi aldım,yok cesaret edemedim yapmaya yine de,bak hamileiym,aradan belki 2.5-3 ay geçtikten sonra inadına çift çizgiyi görmek için yaptım o testi ama öyle kötü olmuşum ki artık idrar testlerinden ellerim titreyerek bakmıştım o testin sonucuna o kadarlık hamile olmama rağmen,bu da saçma sapan anılarımdan biridirkaydirigubbakcemile3
yok anam laf söyletırmıyız hiç birleselım bak üj bejler 3 tane olduk şimdilik canbebek sen ben ne güzel yaa
süpperralkisalkisalkis

ben o idrar testinden öyle üzüntülere gark olmuştum kii,inan hamile haberimi aldım,yok cesaret edemedim yapmaya yine de,bak hamileiym,aradan belki 2.5-3 ay geçtikten sonra inadına çift çizgiyi görmek için yaptım o testi ama öyle kötü olmuşum ki artık idrar testlerinden ellerim titreyerek bakmıştım o testin sonucuna o kadarlık hamile olmama rağmen,bu da saçma sapan anılarımdan biridirkaydirigubbakcemile3

süpperralkisalkisalkis

bende kan testı yaptırdım 111 cıktı ama yınede ıcım rahat etmedı 4 senedır bu anı beklıyordum ve gordum ılk defa cıft cızgıyı sukurler olsun rabbıme:teytey:

canbebek canım takı sanatı yapanı bılmıyorum acaba yenı mı gelmış bıde yaş ortalaması kaç ben orada bi isim olar oya diye bi abla onu biliyorum baskada tanımıyorum ordakılerı yas ortalaması 30un üzerıyse canım zaten hiç tanımam ben yaklasık 4 senedır dısarlardayımoyüzden bu arada arkadasım mmm adı aklıma gelmıyo bijuteri gibi bi yerde çalısıyodu tekırdagda sorar öğrenırım canım adını restorantı bilmiyom canım yaaa sahılde mı su park var otobus kalkıyo yolcu alıyo oradaysa belkı görmüşümdür sen suan tekırdagdamı oturuyorsun canım

haklısın hymarı...........ınş ıyı bır yere karar verırsın..............ınşşşşşşşşşşş

penses ben seni tedavin sırasında takip etmiştim... transferden sonra hemen tahlil yapmaya başlamıştın... biz sana yapma dedikçe 2 günde bir tahlil yapmıştın hatırlıyormusun?????? hey gidi günler heyyyyyyyyyyyyyyy....... ben daha o zamanlar üzüntüler içinde kıvranıyordum........ şimdi ise durumumuza bak... allahıma şükürler olsun

hymarryy iim tatlım benn sen nasılsınn geçtimi gerginliğin,,gel sana oje süreyim dedim dinlemedin...yine gezdin dimi tüm günnn valla pessss kızları gezerken doğurcan anam sen kaydirigubbakcemile3

evet canım ben şu anda tekirdağda oturuyorum.......

aslında istanbulda oturuorduk ama aslen tekirdağlıyım... ama 7 yıl önce eşimin kanser hastası olsuğunu öğrendik... onun tedavisinden sonra dr un önerisi ile tekirdağa memleketimize yerleştik.... istanbuldada bakırköyde incirli sinemasının yanındaki apartmanda oturuyorduk.... ama şimdi eşim iyileşti burada yeni bir düzen kurduk... allaha şükür bebişlerde geliyor daha ne isteyelim....

bu arada benim bildiğim claır mıydı acaba oda tekirdağlıydı........ ama bu aralar pek uğramıyor buraya

haklısın hymarı...........ınş ıyı bır yere karar verırsın..............ınşşşşşşşşşşş
inşallah canım,,inşallahh,biz bilemiyoruz ne doğru ne yanlış
Rabbim doğru yola sevketsin inşallahh hepimizii..
penses ben seni tedavin sırasında takip etmiştim... transferden sonra hemen tahlil yapmaya başlamıştın... biz sana yapma dedikçe 2 günde bir tahlil yapmıştın hatırlıyormusun?????? hey gidi günler heyyyyyyyyyyyyyyy....... ben daha o zamanlar üzüntüler içinde kıvranıyordum........ şimdi ise durumumuza bak... allahıma şükürler olsun
penses 2 günde bir tahlil mi yapıyorduuu:roflol:

hiiii hhiiiiiiii evet canbebek canım yaa napayım merak işte benımkısı .7.günü baslamıstım yamaya bıde 10.günü ve son oldu zaten 10.günü öğrenmıstım hamıle oldugumu toplamda 2 tane idrar testı yaptım ama ilki çıkmamıstı üzülmemiştim ben en azından pozitifide negatıfıde gördüm canım sende benım gibi 2 oğlanmış bakalım hayırlsı

kıslar öpüyorum hepinizi. bugün çok keyifsizdim pek katılamadım size. manevi kardeşim geliyor bana birazdan burda olur. bende evde berbat durumdayız ama napayım ayy gelen yabancı değil.. yarın ayrıntılıya gireceğiz canlar dua edin bize.. . hymarry yarın arayabilirim seni. bisikletçiler çarşısınada uğrayabiliriz.kendinize ve bebişlere çok cici bakın..opuyorumnanaktan

evet canım ben şu anda tekirdağda oturuyorum.......

aslında istanbulda oturuorduk ama aslen tekirdağlıyım... ama 7 yıl önce eşimin kanser hastası olsuğunu öğrendik... onun tedavisinden sonra dr un önerisi ile tekirdağa memleketimize yerleştik.... istanbuldada bakırköyde incirli sinemasının yanındaki apartmanda oturuyorduk.... ama şimdi eşim iyileşti burada yeni bir düzen kurduk... allaha şükür bebişlerde geliyor daha ne isteyelim....

bu arada benim bildiğim claır mıydı acaba oda tekirdağlıydı........ ama bu aralar pek uğramıyor buraya

ah canımm,ne imtihanlar vermişsinizzz,şimdi iyiyse inşallah eşin,insan nerde olsa yaşar,hele ki memleketimiz,mis gibi vallaa
clair di evet ben de öyle hatırlıyorum,ama o zamanlar da sık takılmıyordu,bu ara hiç yok evet..

X