Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ne güzel kızlar buluşun yaaa bende istdayım anadolu yakasında Kartaldayım ama malesef evden bile cıkamıyorum annemdym 1.5 aydr istiratim var ((( sizlere iyi sohbetler...
bebişistiyoruz bizim aynı gün transfer yapılmıştı sanrım sennle ciğer geliştirici iğneyi bu pazartesi mi? vurulacaksn benım dr.sanrm 30.haftada vurdurcak.

tülaycım evet pzt vurulacak bakalım hayırlısııı.. yazarım neler olduğunuuu..
dırımkızı neredesinnn...

ne güzel kızlar buluşun yaaa bende istdayım anadolu yakasında Kartaldayım ama malesef evden bile cıkamıyorum annemdym 1.5 aydr istiratim var ((( sizlere iyi sohbetler...
bebişistiyoruz bizim aynı gün transfer yapılmıştı sanrım sennle ciğer geliştirici iğneyi bu pazartesi mi? vurulacaksn benım dr.sanrm 30.haftada vurdurcak.

ah be tülayııım,bak wavyciğim de kartaldaydı beraber gelirdiniz diycem ama bayaa ilerledi haftaların,sağlık olsun canımm

kızlar yarın saat 10.da doktorumla randevumuz varr,kızlarımı çok özlediim,onları görücem,gelince yazarım..
Şimdi erkenden uyumam lazımiyarın erken kalkıp kahvaltı yapıp yola çıkıcazopuyorumnanaktan
herkese iyi gecelerr

kızlar yarın saat 10.da doktorumla randevumuz varr,kızlarımı çok özlediim,onları görücem,gelince yazarım..
Şimdi erkenden uyumam lazımiyarın erken kalkıp kahvaltı yapıp yola çıkıcazopuyorumnanaktan
herkese iyi gecelerr

hadi bakalım gör bebişleriniii hayırlı haberlerle gell opuyorumnanaktan

kızlarrrrrrrrrrrrr kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuu kafamçokkarıştı

Güzeller güzeli gelmiş gene,, ay buda ne güzel kadın dimi,Dünyanın en güzel kadınlarından...

ay bu laflar banamıııı yoksaaaa :kedi:

ne kadar yüzsüzüm dimi hemen üstüme alındım bakkkk kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin kaswacımm napiosun bakalım bittimi temizliğin,,bugün sabahdan beri bi temizlik telaşın vardı hayırdır kızz,,hem sen nasıl temizlik yapabiliosun süpürge falan ben yapamiorum valla hemde hiç bi iş..

hoşgeldin kaswacımm napiosun bakalım bittimi temizliğin,,bugün sabahdan beri bi temizlik telaşın vardı hayırdır kızz,,hem sen nasıl temizlik yapabiliosun süpürge falan ben yapamiorum valla hemde hiç bi iş..

otur kalk otur kalk yaptım işte. canım bende yapamıyorum.2 aydır elime almadım bi şey ama çok sıkıldım içim daraldı.Ama iyimi yaptım kötümü bilemem belim ağrıdı çok.

ay bendee sürekli pc başında değilim içerde dans yarışmasını izliorum reklamlarda buraya geliorum işte.. acaip dans tutkunuyum,,hatta aşığıyım yok yok dans manyağıyım o derece yaniiiii,,ben kapı gıcırtsında su şırıltısında,rüzgar uğultusunda oynayan biriyim yaaa okadar çok sewiorumm anlatammm kaydirigubbakcemile3 hamilelikten önce hergün spor yapıp dans ederdim ama şimdiii nerdeeeee,,neyse şu bıcırıkları bi çıkarayımda kaldığım yerden devam ederimm yyineee kaydirigubbakcemile3

bende 19. haftadan beri balık yağı kullanıyorummm..kızzz nasıl başa çıkacağızzzz..

canım şu kullandığın balık yağının ismi ne.... ben hiç deniz mahsulleri yemem.... hamile olmadan öncede yemezdim...... hamile kaldıktan sonra ben bir balıkyağı hağı almıştım... ama dr um kullandığım vitaminlerle bunu kullanamayacağımı, yan etkileri olacağını söylemişti.... sen diğer vitaminlerinle kullanıyorsun değilmi? hatta bana dr um elevit alıyorsun tekrardan balık hapına gerek yok dedi... ama benim içim rahat değil... bana ismini söylermisin tatlım?

gunaydın....................ben elevıutı sabah ...........balık yagıhapını aksam alıyorum doktorum böle tavsıye ettı.....................benım kullandığım balık yagı cıvadan arındıtrılmış en ıyı olanı...........adı..........calson...............omega 3..........

günaydın bayanlar .......annemden evime geçtim ama dağılmasın pislenmesin diye aksam 1.30 kadar yerşeyimi yerleştirdim ......makinamı vs. boşalattım inanın iki çocukla yemek yapabilirsen şükrediyorsun yaaa......eşime diyorum dağıtmaa oda bana diyor ...

şimdi oğlusumun altını alacam öperim sizlerii...

heee canbebek cnm bende gebeliğimde çok fazla balık tükettmedim yedim ama öle çok değil
mesela ceviz derler almıştım ama unutuyordum....yok süt yağurt yumurta çok tüket derler.....

beslenme evet bir etken ama ben çok istfra eden biri olarak yemek ve...diğer saydıklarımı tüketemedim çok....yediğimde çıktı zaten ilaçlarımı zor içiyordum içtikden sonrada kendimi tutuyordumkii çıkmasınlar diye......kuru ekmek kaşar ve çilekle geçti gebeliğim ...çilek içinde kış olduğundan hormonlu yemek dediler ...yedim.....allaha çok şükür 1,5 ay önce doğan bebeklerimde gerilik yok doğdu tarihlerdeki akranları ile aynılar.......çok takılıp üzmeyin bence gebelikde morelll sen ne kadar mutluysan bebeklerinde o kadar mutluuu.............

öptüm koca göbüşlerinizdeennn

dırımcık hamaratsın canım................valla ben hayatımın en tembel anlarındayım.........yan gel yat mısalı.............of sıkılıyo ınsan hayırla doğsunlar senın gıbı koşturmaya razıyım............ınlş saglık ols

dırımkızı sağol canım ya... ama ben hayatım boyunca hiçbir deniz ürünün tüketmedim... yani anlayacağın asla balık yemem.... ama neyse dün yoktum... budün yazılarınızı okudum.... balık hapının ismini aldım... eşime aldırıcam bugün... napiimm içim rahat etsin bebişlerim için..

kısmet size iyi sohbetler kızlar geçen gün kasık ağrılarımdan dolayı dr.umu aradım 1 saat tuttuk iki kez sancı gibi batma oldu kendısı tatılde oldugundanen yakın hastanede nst çekıldım 1 ağrım çıktı görevli ebe dr.umla görüştü ve magnesıumu 6 sefere çıkardı dr.um günde sizce çok değilmi?? ayrıca nidilat diye bir ilaç verdi tansiyon ilacı aynızamnda doğumu geciktirir diye ama kullanmıyorum prospektusunda gebelıkde kullanılamaz yazıyo güvenim sarsıdı biraz açıkçası zaten erken doğum ihtimalınden dolayı baska dr.la doğum yapıcam medipolde küvez bölümünün ii olması ve sgk ıle anlasması olsun diye ayda 2 dr.a gidiyorum.Sizlerin ayaga kalkınca ağrıları asagı çekmeler oluyomu?
canbebek buarada bende 15.haftadan beri balık yağı kullanıyorum vitamın olarakda elevit içiyorum balık yağım Seven seas Pulse

kısmet size iyi sohbetler kızlar geçen gün kasık ağrılarımdan dolayı dr.umu aradım 1 saat tuttuk iki kez sancı gibi batma oldu kendısı tatılde oldugundanen yakın hastanede nst çekıldım 1 ağrım çıktı görevli ebe dr.umla görüştü ve magnesıumu 6 sefere çıkardı dr.um günde sizce çok değilmi?? ayrıca nidilat diye bir ilaç verdi tansiyon ilacı aynızamnda doğumu geciktirir diye ama kullanmıyorum prospektusunda gebelıkde kullanılamaz yazıyo güvenim sarsıdı biraz açıkçası zaten erken doğum ihtimalınden dolayı baska dr.la doğum yapıcam medipolde küvez bölümünün ii olması ve sgk ıle anlasması olsun diye ayda 2 dr.a gidiyorum.Sizlerin ayaga kalkınca ağrıları asagı çekmeler oluyomu?
canbebek buarada bende 15.haftadan beri balık yağı kullanıyorum vitamın olarakda elevit içiyorum balık yağım Seven seas Pulse

kızlar merhaba, uzun zamandır okuyordum sizleri ama yazamamıştım bir türlü, herkes na kadar neşeli burada ne güzel, bende iki oğlan annesi olmaya hazırlanıyorum inşallah...
tülaycım sancın çıkmış sanırım 28. haftadaki rutin kontrolümde benimde sancım çıkmıştı ve hemen doktorum nidilata başlattı, üstelik 6 saatte bir alıyorum tam 5 haftadır. ve eğer hala doğurmadıysam bu ilaca borçluyum, prospektüse hiiç takılma derim, sancın başlarıysa bunun önüne geçmen gerekiyor bir şekilde ve erken doğum sancısı başlayan her hamileye bu ilacı veriyorlar, rahat ol ve önlem almakta gecikmeyin bence.

hazırlıklarınız nasıl gidiyor bu arada, ben 28.haftadan beri yattığım için birçok şeyim eksik kalmıştı ama bir şekilde toparladım hepsini mecburen,

sizinkilerin cinsiyetleri nasıldı bazılarınızınki aklımda kaldı gerçi:)

X