Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hoşbuldukk tatlımmmm opuyorumnanaktan

valla napıcam bi sağa döndüm bi sola bi sağa bi sola arada mutfağa geldimmm ölee işteee :bbo:

Buralar biraz serinledi çok şükür,uyku yüzü gördüm,yoksa geceleri sinirden ağlıyordum resmen,benim evim de çok sıcaktırrkafamçokkarıştı
Orda havalar nasıl?Esmiyor mu hiç?

kaswacım sen nerelerdesin nasılsın o kasılmalar bendede oluyodu ama ben magnezyumu 3 .aydan itibaren kullaniorum valla ne iş anlamdımm CADIARZU

Buralar biraz serinledi çok şükür,uyku yüzü gördüm,yoksa geceleri sinirden ağlıyordum resmen,benim evim de çok sıcaktırrkafamçokkarıştı
Orda havalar nasıl?Esmiyor mu hiç?

buralarda serinledi bayaa şimdilik ii gidio yani hava gerçi sen istanbuldasın ben bandırmada feribotla 2 saat aramız gelsenizya kızzzz opuyorumnanaktan

Bu konuyu sık sık dile getirmek istemiyorum ama doğunca gelip görmek istesinler o zaman kıyameti koparıcam işte.Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen böyle kazık yersin işte.Sorsan herşeyi senden benden iyi bilirler,ama cehaletin daniskası hepsindekii,daha neleeeer,neler bi bilsen duyduklarımıı,
kızlarıma,bize uzak,Allaha yakın olsunlar,çok çektirdiler benim gibi insana..
Neyse boşverelim en iyisiii,bir de strese girip kızlarımı üzecek değilim sallaaaa..

Aman def ettttttttttttttttttttt.............ne düşünürüm biliyormusun evliliğin en kötü yanı,eşinin ailesi yüzünden karaktersiz olman.Onlardan gördüklerimi başkasından görseydim asla bakmazdım yüzlerine,ama istemeye istemeye devam ediyorsun görüşmeye..Atsan atılmıyor satsan satılmıyor..Benim evlilik prensibim ne oldu diyeyim?Görevimi yaparım işime bakarım.Üzerime düşen ne varsa sırf eşimin hatrına yerine getiriyorum ama bildiğimden şaşmıyorum artık.Ne kadar mesafe o kadar huzur..

Aman def ettttttttttttttttttttt.............ne düşünürüm biliyormusun evliliğin en kötü yanı,eşinin ailesi yüzünden karaktersiz olman.Onlardan gördüklerimi başkasından görseydim asla bakmazdım yüzlerine,ama istemeye istemeye devam ediyorsun görüşmeye..Atsan atılmıyor satsan satılmıyor..Benim evlilik prensibim ne oldu diyeyim?Görevimi yaparım işime bakarım.Üzerime düşen ne varsa sırf eşimin hatrına yerine getiriyorum ama bildiğimden şaşmıyorum artık.Ne kadar mesafe o kadar huzur..

çok doğru sölüosun kaswacım ne kadar mesafe okadar huzur bende aynısını yapiorumm vallaa :lepi:

yani kızlar kasılmalar çok doğal,vücudumuzdaki pek çok minerali sömürüyor bu yavrular,Calsiyum eksikliğinde dişlerimiz ve diş etlerimizde,kemiklerimizde sıkıntılar,magnezyum eksikliğinde de kaslarımızda titreme ve kasılmalar oluyor,buçok normal.Bu yüzden doktorumuz şikayetlerimize göre destekleyici ilaçlar veriyor.Ben yaklaşık 10-12.haftalardan beri elevit kullanıyorum,onun içinde karma pek çok vitamin var,bilmem siz de kullanıyormusunuz?
Ama ben çok faydasını gördüm,sonra günde iki adet saf maden suyu içiyorum,onun içind de potasyumdan magnezyuma pek çok doğal mineral var,muhakkak süt,ayran,peynir gibi kalsiyum türevi yiyeceklerimi eksik etmemm,e bir de ilacım,ben bir iki kez dışında hiç kasılma yaşamadıma.s

çok doğru sölüosun kaswacım ne kadar mesafe okadar huzur bende aynısını yapiorumm vallaa :lepi:

Yani kesinlikle ben bunları yaşayacak insanmıydım diyorum bazen ve diyorum ki kızlarımı kimlere vericem neler duysunlar diyemafoldumben
Allah herkesin evladına güzel alın yazıları yazsın inşallahhh
Ama böyle olsun istemezdim,ailede saygısdan muhabbetten yana nasıl yetiştirildiik,hepimiz öyleyiz eminim,çook gayret gösterdim,öyle böyle şeyleri görmezden geldim ki,anlatamam,en sonunda eşim dedi sağolsun,uğraşmaa,anlamıyorlar görmüyormusun..
O yüzden ben de en son yavrularıma söyleyinceeee,dur orda dedim herkese,onları istemeyen bir daha hayatlarında göremezler yavrularımı,
sonra içim de rahat ettiii,kafam da Allaha şükür..

canım benim de ara ara kramp giriyor bacağıma,çekilme gibi,kalçamdan başlıyor dizime kadar,bazen yerimden kalkarken ağrıtıyor.15 gündür magnezyum kullanıyorum.dr uma söyleyince şikayetimi başla magnezyuma dedi.seninki de belinden olmayabilir.
aynen senin gibi kızlar bazen harekete ara veriyor.aslında vermiyor tabii de biz büyük hareketleri anladığımız için sanırım böyle hissedemiyoruz sürekli

Canım içimi rahatlattın ya,(aynı haftadayız ya seninle)demek sendede hareketleri aralıklı oluyor.salı günü kontrolumuz var gidince söyleyeceğim magnezyumu..Birde ben süt tüketemiyorum malesef içim almıyor bir türlü..Onun yerine paynire yöneliyorum ama suçluluk hissediyorum yavrularıma karşı..Kullandığım vitaminin içinde calsiyumda var ama yetersiz olabilir.Gittiğimde onuda soracağım,aslında başlayacaktım ama demir hapı ile ters düşebilir diye düşündüm..

buralarda serinledi bayaa şimdilik ii gidio yani hava gerçi sen istanbuldasın ben bandırmada feribotla 2 saat aramız gelsenizya kızzzz opuyorumnanaktan

yerim seni kuzuuumm,eski Hymarry olsa var ya,kakar saatin 5 inde arar bulur nerden binilir,nereye gidilir,koşar gelir,akşama da evine dönerdi.Ama şimdi biraz zor be bebeğimmmkaydirigubbakcemile3,
bu yıl iç ege gezicektik eşimle tabi sizin oralardan da geçerdik sanırım,ama ben böyle döt döbek aldı başını gidince seneye kaldı işte.Ama seneye Mayısta Didimde rezervasyonumuz var biliyorsun,çıkar geliriz bi çayınızı içeriz vallaayerimseniben

k-424419-sırnasık.jpg
[/URL][/IMG]aliş ömere sırnaşmış

k-424420-ömüş.jpg
[/URL][/IMG] ömüşümm mama yiyorrr

k-424421-ali.jpg
[/URL][/IMG]LAZ ALıı

Yani kesinlikle ben bunları yaşayacak insanmıydım diyorum bazen ve diyorum ki kızlarımı kimlere vericem neler duysunlar diyemafoldumben
Allah herkesin evladına güzel alın yazıları yazsın inşallahhh
Ama böyle olsun istemezdim,ailede saygısdan muhabbetten yana nasıl yetiştirildiik,hepimiz öyleyiz eminim,çook gayret gösterdim,öyle böyle şeyleri görmezden geldim ki,anlatamam,en sonunda eşim dedi sağolsun,uğraşmaa,anlamıyorlar görmüyormusun..
O yüzden ben de en son yavrularıma söyleyinceeee,dur orda dedim herkese,onları istemeyen bir daha hayatlarında göremezler yavrularımı,
sonra içim de rahat ettiii,kafam da Allaha şükür..

tatlım bunları hiç kafana takmaa görüşmemen çok çok ii ,,torunlarıda göremezler iştee.. bende hamilelliğimin o en önemli en riskli döneminde neler yaşadım nelerrr ama kendileri kaybettiler mesafemi koydum bende,,ona göre davraniyorum,,şimdide çok alinomuş benim kayınvaldee hareketlerime soğuk davraniorum dieee ama kendi istedi kendi başlattı çokta tınnnnnn :umursamaz:

yerim seni kuzuuumm,eski Hymarry olsa var ya,kakar saatin 5 inde arar bulur nerden binilir,nereye gidilir,koşar gelir,akşama da evine dönerdi.Ama şimdi biraz zor be bebeğimmmkaydirigubbakcemile3,
bu yıl iç ege gezicektik eşimle tabi sizin oralardan da geçerdik sanırım,ama ben böyle döt döbek aldı başını gidince seneye kaldı işte.Ama seneye Mayısta Didimde rezervasyonumuz var biliyorsun,çıkar geliriz bi çayınızı içeriz vallaayerimseniben

valla ne ii olur biliomusunnn nasıl sevinirim nasıl mutlu olurum inş o günlerde gelirrr opuyorumnanaktan

kızlarrr ben kahvaltı için kalkmak zorundayımm,,gözümüzü açar açmaz buraya geliozz kaydirigubbakcemile3 malum acıktıkkkk öpüorum hepinizi görüşürüzzzz opuyorumnanaktan

Canım içimi rahatlattın ya,(aynı haftadayız ya seninle)demek sendede hareketleri aralıklı oluyor.salı günü kontrolumuz var gidince söyleyeceğim magnezyumu..Birde ben süt tüketemiyorum malesef içim almıyor bir türlü..Onun yerine paynire yöneliyorum ama suçluluk hissediyorum yavrularıma karşı..Kullandığım vitaminin içinde calsiyumda var ama yetersiz olabilir.Gittiğimde onuda soracağım,aslında başlayacaktım ama demir hapı ile ters düşebilir diye düşündüm..

Canım süt içemiyorsan,sütün mayalı halleri kalsiyum açısından çok daha zengin bak aklında bulunsun.Yemeklerinde ayranını eksik etme,sabah kahvaltısında beyaz penir,daha calsiyumlusu kaşar,ondan daha calsiyumlusu eski kaşar canım,
bu arada evet,demir hapıncan iki saat önce ve sonrasında kalsiyum alamıyorsun,bu yüzden demir ilacını ne zaman alıyorsan,ondan daha sonra almaya çalış.Ben akşam yatmadan önce demir hapımı alıyorsam,gece tuvalete kalktımı bi bardak süt içiveriyorum,senin de ayranın eksik olmasın,hem gece süper uyku yaparyerimseniben

kaswacım sen nerelerdesin nasılsın o kasılmalar bendede oluyodu ama ben magnezyumu 3 .aydan itibaren kullaniorum valla ne iş anlamdımm CADIARZU

okuduğun gibiyim canım işte...Sen nasılsın bugün için ferahladımı?Bebişler nasıl,hareketlerini iyice hissetmeye başladın mı güzelim?Peki magnezyum hapı kesmedimi kramplarını?

evet canım aynı sıkıntıları yaşıyoruz,yaklaşık aynı günlerde,sütü benimd e içim almıyordu,balmar isimli markanın 0 yağlı sütünü buldum,yağsız çok hafif,kokusuz,içimi rahat.migroslarda olacak bir bak istersen.

ben de sabahları elevit kullanıyorum,akşamları ferrum fort demir ilacı ve bu magnezyuma da başladım 15 gündür.dr ters düşer falan demedi sen de bir sor tabii

k-424419-sırnasık.jpg

k-424420-ömüş.jpg

k-424421-ali.jpg
[/URL][/IMG]LAZ ALİİ

ya maşallah anneleri nasıl da topladılar yaaaa:nazar::nazar:
biz resimlerinize aileyle ömerin albümlerine eşimle beraber bakıyoruz,eşim diyor ki bak bakalım yeni resim yüklenmişmikaydirigubbakcemile3,bu resimleri görmesi lazım şimdikaydirigubbakcemile3
maşallah canım yaa,metroporta getiricen mi yavruları?

k-424419-sırnasık.jpg

k-424420-ömüş.jpg

k-424421-ali.jpg
[/URL][/IMG]LAZ ALİİ
:nazar:
annesi bunlar ne tatlı olmuşlar yaw maşallah tosuncuklara:nazar Ömer sana daha çok benziyor bence. hem o biraz daha tosuncuk değil mi?maşallah benim yerimede öp onları annesi...

evet canım aynı sıkıntıları yaşıyoruz,yaklaşık aynı günlerde,sütü benimd e içim almıyordu,balmar isimli markanın 0 yağlı sütünü buldum,yağsız çok hafif,kokusuz,içimi rahat.migroslarda olacak bir bak istersen.

ben de sabahları elevit kullanıyorum,akşamları ferrum fort demir ilacı ve bu magnezyuma da başladım 15 gündür.dr ters düşer falan demedi sen de bir sor tabii

Canım zaten light süt tüketmeye çalışıyorum hem calsiyumu fazla hemde kalorisi az diye ama içemiyorum işte..Ben megadyn alıyorum vitamin olarak.senin kontrolun ne zamana ayrıntılya girdin mi sen?

Canım zaten light süt tüketmeye çalışıyorum hem calsiyumu fazla hemde kalorisi az diye ama içemiyorum işte..Ben megadyn alıyorum vitamin olarak.senin kontrolun ne zamana ayrıntılya girdin mi sen?

o zaman zorlama canım,yoğurt,ayran,peynire yüklenirsin.ben 15 günde bir dr uma gidiyorum,yarın kontrolüm.ense kalınlığı için gittiğim bir peritanalog prof var.ona da 7 ağustos ta yani 21+3 de ayrıntılıya gidecem.sen ne zaman yaptıracaksın?

X