Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

opuyorumnanaktan ayyy insan öyle oluyor değil miii,bu nasıl bir duygu donanımıdır yaaa
Allah yavrularımızı sağlıkla bizlere bağışlasın,gerisi önemli değil..

Hymarry bende aynısnı düşündüm canım ya..Rabbim nasıl bir duygu veriyor,sadece onlar önemli benim için. Bana ne olduğu önemli değil yeterki onlar iyi olsun .....mafoldumbenmafoldumben bazen cok hassas oluyorum onları düşündükçe....

Çok duygulu oluyoruz bu bir gerçek,,
annemi daha çok anlıyorum,babama gözümde dünyanın en kıymetlisi artık,
Şimdi daha iyiyim ama hamileliğin ilk döneminde iyiye ağlıyordum,kötüye ağlıyordum valla..
Hele onlar söz konusu oldu mu,dünyalar değişiyor artık,
Kayınvalidemler iki kızım olduğu için bana sırt çevirdiler,ben de onları sildim,kızlarımı istemeyen dünyada yüzümüzü göremez daha..

günaydın koca göbişler hepinize güzle günler

dirim kızı ............. ne diyeceğimi bilemiyorum burda salya sümük ağlattın beni aslında yaşadıkların çok kötü diycem ama diyemiyorum çünkü o kadarda güzle şeyler anneliği iliklerine kadar hissetmişsin canabı hak yüzüne gülmüş ama şimdi bebekleirnle eşinle çok mutlusun daim olsun . hayatta yaşayıp yaşayabileceğin en kötü günler o hastanaede kalsın bidaha yüreğin acımasınn

sağol cnm benim evet zorlu yol oldu ama güzel oldu beee tüm zorluklara rağmen aynı duyguları yaşamayı onları karnımda hissetmeyi özlüyorummm ikidene daha donmuş var acep koydursamı

sağol cnm benim evet zorlu yol oldu ama güzel oldu beee tüm zorluklara rağmen aynı duyguları yaşamayı onları karnımda hissetmeyi özlüyorummm ikidene daha donmuş var acep koydursamı
valla hayatım ben pko luyum,bebeklerden sonra korunmıycaz,eğer olursa olur,olmazsa bizde de 5i kaliteli 6 tane dondurulmuş var,ben de bir çift daha koydurucam :teytey::teytey:
millet cahil cesareti diyip herşeyden korkutuyorlar beni,ama yapıcam kısmet etmişse Rabbimmopuyorumnanaktan
ayyyyy bişiiilerr yazacaktımmm ömeri severkene unuttum yawwww
kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan,tam nispet kızım seninki bizeeelülülülülülü

evet onu süslicem simdi.....aksama güzel bi yemek yapim....annem esim..ve kizimla güzel bi yemek yeriz....

evet onu süslicem simdi.....aksama güzel bi yemek yapim....annem esim..ve kizimla güzel bi yemek yeriz....

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan canım hadi yeni güzel sonucunu bekliyoruz,çok dua ettikk,Rabbim hakkında hayırkısı neyse onu versinn,ikizse de aramıza gel hemenna.s.
fındığını da çok öp benim içinnn,Allah bir ömür iki cihan aile saadeti versiinn..

Çok duygulu oluyoruz bu bir gerçek,,
annemi daha çok anlıyorum,babama gözümde dünyanın en kıymetlisi artık,
Şimdi daha iyiyim ama hamileliğin ilk döneminde iyiye ağlıyordum,kötüye ağlıyordum valla..
Hele onlar söz konusu oldu mu,dünyalar değişiyor artık,
Kayınvalidemler iki kızım olduğu için bana sırt çevirdiler,ben de onları sildim,kızlarımı istemeyen dünyada yüzümüzü göremez daha..

Ne cahil insanlarmış be bunlar..Aman olmaz olsunlar,Görmesen daha iyi..biliyormuymuş acaba cinsiyeti erkeğin belirlediğini Allah ne verirse o ..ay sinir oluyorum böyle insanlara.:eek:klava:Yavrumu istemeyeni ben hiç istemem.Kurban olsunlar onlara...Yarın herkesten çok torunumuz diye hak sahibi olurlar merak etme...

askolsun hymaryyy yawww az kaldı sizde oynaşacaksınızz cnm 7 ağustos

Ne cahil insanlarmış be bunlar..Aman olmaz olsunlar,Görmesen daha iyi..biliyormuymuş acaba cinsiyeti erkeğin belirlediğini Allah ne verirse o ..ay sinir oluyorum böyle insanlara.:eek:klava:Yavrumu istemeyeni ben hiç istemem.Kurban olsunlar onlara...Yarın herkesten çok torunumuz diye hak sahibi olurlar merak etme...

Bu konuyu sık sık dile getirmek istemiyorum ama doğunca gelip görmek istesinler o zaman kıyameti koparıcam işte.Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen böyle kazık yersin işte.Sorsan herşeyi senden benden iyi bilirler,ama cehaletin daniskası hepsindekii,daha neleeeer,neler bi bilsen duyduklarımıı,
kızlarıma,bize uzak,Allaha yakın olsunlar,çok çektirdiler benim gibi insana..
Neyse boşverelim en iyisiii,bir de strese girip kızlarımı üzecek değilim sallaaaa..

günaydın kızlarr sabahın 9 unda yatınca anca uyanabildim valla sersem gibiyimmm kafamçokkarıştı

askolsun hymaryyy yawww az kaldı sizde oynaşacaksınızz cnm 7 ağustos

az kaldı kısmetse teyzesii,ama hamileleğimden de çokk memnunum çok şükür,sağlıkla gelsinler de hhiiiç acelesinde değilim bir yandan daopuyorumnanaktan
daaa 7 ağustos nee,bişeyim hatırlayamadım düşünüyorum daCADIARZU

günaydın kızlarr sabahın 9 unda yatınca anca uyanabildim valla sersem gibiyimmm kafamçokkarıştı

oooooooooooo hoşgeldünüz hanımefendüüüüüüü
sabaha kadar ne yaptın bakiyim hı hı hıyerimseniben

Bu sabah iki bacağımada kramp girdi.Gittiğimde magnezyumuma baktıracağım.Ame benim belimde ameliyetlı olduğu için bilemiyorum bu belimden mi gebelikten mi?Kramp giriyormu kızlar bacağınıza,giriyorsa ne zaman başladı?Bir de 4 gündür hiç hissetmedim hareketlerini canım sıkılıyordu çok.mafoldumben ilk hareketleri başladığında sizinde böyle ara verdiği oluyormuydu?Kramptan sonra hareket ettiler.şükürler olsun.Haftaya salı randevum var.Çok özledim artık,merakta ediyorum,içim sıkılıyor bazen...

canım benim de ara ara kramp giriyor bacağıma,çekilme gibi,kalçamdan başlıyor dizime kadar,bazen yerimden kalkarken ağrıtıyor.15 gündür magnezyum kullanıyorum.dr uma söyleyince şikayetimi başla magnezyuma dedi.seninki de belinden olmayabilir.
aynen senin gibi kızlar bazen harekete ara veriyor.aslında vermiyor tabii de biz büyük hareketleri anladığımız için sanırım böyle hissedemiyoruz sürekli

oooooooooooo hoşgeldünüz hanımefendüüüüüüü
sabaha kadar ne yaptın bakiyim hı hı hıyerimseniben

hoşbuldukk tatlımmmm opuyorumnanaktan

valla napıcam bi sağa döndüm bi sola bi sağa bi sola arada mutfağa geldimmm ölee işteee :bbo:

X