Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlarr ben biraz çıkıyorummm sonra yine görüşürüzzz hepinizee sıcacık dostluğunuz için teşşekkürlerrr mafoldumben

kaydirigubbakcemile3 süpper olur yaa,ortalıkt açifter çifter düşünsenee,kimse almaz bizi tükkanına vallakaydirigubbakcemile3

ay kim nerde nasııı aaa kaçırıyorum muhabbeti yaa bizde gelcez bizdeee delikafadulden

kay,femi içtim hymarrcim sanki sen yapmışsın gibi a.s.

gerçekten zor yaa gerçekten ksi gibi günler uzun havalar hep sıcakk gelde bunalma evde kafayı yemee :gitme: valla şimdi oturup ağlıycam sinirlerim çok bozuldu kızlar yaaa :gitme:
Boşver aşkım yaaa,sallaaaa,bak takılıyoruz işte şurdaa,sonra yavrular gelicek günde 20 defa parka götürmek zorunda kalıcan onları o zaman illallah diycen merak etmekaydirigubbakcemile3
Ne koycan bakkem bebilerin isimlerini,onu söyle senyerimseniben
bende çok polyannayım sanırım canım ya şükredelimki geçici bi durum ve hayırlısıyla geçiyor diyorum gülümsüyorum :) tipik yay burcuyum işte :) benim şimdi en büyük düşüncem ki düşünmemeye çalışıyorum :kedi: şeyyyy eşimin erkek kardeşlerinden biri pek tembel ona çok sinir oluyorum bebeklerim ona benziycek diye ödüm kopuyo bugünlerd een büyük korkum o ufff yaaa.. bide diyoki çocuk isim düşündünüzmü denildiğinde düşünmenize gerek yokki biri tekin 1 biride tekin 2 olacak :dilcikar: cinsiyet tahminini bile yapıyo helal vallaa sonrada diyoki inşallah bana benzerler hey allam oyy.. konuyu nasıda saptırdımmm güya hiçç düşünmemeye çalışıyorum ya naniknanik

Ayyyy sakın düşünmee,kimseye bakma,hatta mümkünse pek sık görüşme.
Ay ben de de bir görümce vardı,ay cümlenin devamını getirmeyeyim en iyisiiii:1no2:.
Rabbiiiim,başlara verme,hayırlı sağlıklıigayretli yavrular olsunlarrr:Saruboceq:

selam nasılsınız kızlar...................hymary gezıyon galıba...............

ay kim nerde nasııı aaa kaçırıyorum muhabbeti yaa bizde gelcez bizdeee delikafadulden

kay,femi içtim hymarrcim sanki sen yapmışsın gibi a.s.

kız biz burda dedik buluşalım göbek tokuşturalım,kimse ben geliyom demedi valla,
bi wavycim vardı,bi mualiim ben gelirim dedi,o da artık kalkmıyor bir yere,kaldı öyle işte,beceremedik:kedi:
Dedim anam ben alırım sizi beraber gideriiiizz,öyle dedim böyle dedim,yok olmadı vesselamm..

Afiyet olsun canım da,nasıl kahve içiyorsun,kara kara yavruların olmasınkaydirigubbakcemile3

selam nasılsınız kızlar...................hymary gezıyon galıba...............

ayyyy arkadaşım mübarek insansın valla,seni andım şimdi inann,
ben iyiyim çok şükür,gece rahat uyuduk teyzesii,geziyorz işte,bi yemeğe kalkayım demiştim ama..
Sen nasılsııın,bebişler nasıl,ense kalınlığı ölçümün ne zaman şimdi?Kanaman devam ediyormuu?

kaydirigubbakcemile3 süpper olur yaa,ortalıkt açifter çifter düşünsenee,kimse almaz bizi tükkanına vallakaydirigubbakcemile3

zemuszemuskaydirigubbakcemile3ayy süper olur vallakaydirigubbakcemile3Birşey sorucam bu arada bunu yaşayan varmı acaba iki gündür bana bir ara sıcak basar gibi oluyor sonra komple göbeğim hani al basar gibi alaca şeklinde kızarıyor her yeri ama otururken oluyor kalkıp yürüyünce biraz serin bir yere geçince hemen geçiyor....

egeliiiiiiiiiiiiiiiii nereye gittin huuuuuuuuu:eek:,
ağlama gel bakiyim,
hinçik dayak yiyivericen gaaaariiÇok üzgünüm çoookkaydirigubbakcemile3

zemuszemuskaydirigubbakcemile3ayy süper olur vallakaydirigubbakcemile3Birşey sorucam bu arada bunu yaşayan varmı acaba iki gündür bana bir ara sıcak basar gibi oluyor sonra komple göbeğim hani al basar gibi alaca şeklinde kızarıyor her yeri ama otururken oluyor kalkıp yürüyünce biraz serin bir yere geçince hemen geçiyor....

Sıcak komple tepemden tırnağıma kadar benle yavrum,ne yapsak atsak?
Yavrular sıcaklamaz mı sanıyorsuun,olur olurr

kız biz burda dedik buluşalım göbek tokuşturalım,kimse ben geliyom demedi valla,
bi wavycim vardı,bi mualiim ben gelirim dedi,o da artık kalkmıyor bir yere,kaldı öyle işte,beceremedik:kedi:
Dedim anam ben alırım sizi beraber gideriiiizz,öyle dedim böyle dedim,yok olmadı vesselamm..

Afiyet olsun canım da,nasıl kahve içiyorsun,kara kara yavruların olmasınkaydirigubbakcemile3

ay sorma canım ya esmer olmasınlar diye dua diyorum babamız beyaz inşallah ona benzerler :) babamız duysa kızacak bize hayırlısıı inşllah. zatiii nescafe içiyom kremasını bol katıyom çok kara değil kayfeemiz :roflol:
buluşma olsada güzel olurdu ama kısmet bakarsınız doğumdan sonra olur bizde geliriz demstocktan alışveriş yapmaya demstockta buluşuruz :smiley-cool: ay kafayı taktım oraya uçabilseydim uçacaktım mirmirmirmir

düşünemyim dediği şeyi daha çok düşünüyo insan ay hayırlısı inşallah şöyle akıllı fikirli ferasetli ince kibar imanlı yumuşak daha bi sürü güzel erdemlere sahip hayırlı evlatlar nasip eylesin rabbim hepimize :Saruboceq:

Sıcak komple tepemden tırnağıma kadar benle yavrum,ne yapsak atsak?
Yavrular sıcaklamaz mı sanıyorsuun,olur olurr

Ayy cnm öyle tabi de sadece göbeğime olunca böyle bir durum noluyo dedim,3 gündür felaket sıcak ya yağmur yağsın diye dua ediyorum vallahi....:Saruboceq:

nevra ben az önce sağlık ocağını aradım siz gelip yapacaksınız dedi biz gelmiyoruzz. zor geliyor sanırım
ama tekrra arayıp gelin diyeceğim

arkadaşlar,benim de eve gelip kayıt yaptılar.öbür hafta gidip kan ve idrar testi yaptıracam ve tetanoz aşımı olacam.6.aydan gün alınca yapılıyormuş aşı.eve gelip sadece kayıt yapıyorlar.sonra biz gidip aşımızı yaptırıyoruz,dosyamız açılmış oluyor.bebekler için de orda devam ediyor.

hymary sagol canım.............ıyım ınş.kanamam yok çok şukur az az lekelenmelerım var oda ınş gecer................ınş haftaya gıdıcez...........esımle kararsız kaldım bakalım ..........ınş bı sorun çıkmaz...............belkı cınsıyetlerıde bellı olur............kendıne ıyı bak .........bol keyıfler

gerçekten zor yaa gerçekten ksi gibi günler uzun havalar hep sıcakk gelde bunalma evde kafayı yemee :gitme: valla şimdi oturup ağlıycam sinirlerim çok bozuldu kızlar yaaa :gitme:

Egeli cnm bende genelde hep evdeyim ya tv başında ya pc başında oturuyorum,bana drum yürüyüş yap demesine karşın ben kendim evde oturmayı tercih ediyorum,arada bir eşimle mağazalara bakıyoruz ama hemen kasığım yada belim ağrıyor,annem geliyor yardımıma sağolsun yemeğimi günlük işimi hallediyor,haftada bir de temizlikçi geliyor yani evde yiyip içip yatmaktan başka hiçç bişey yapmıyorum,merdivene gelince benim evim dublex olduğu için mecburen merdiven inip çıkıyorum gün içinde birkaç kez...Zaten oturmaktan 10 kilo aldım bugüne dek....Peki cnm dr sana erken doğum tehliken için bir ilaç yada iğne verdimi?

arkadaşlar,benim de eve gelip kayıt yaptılar.öbür hafta gidip kan ve idrar testi yaptıracam ve tetanoz aşımı olacam.6.aydan gün alınca yapılıyormuş aşı.eve gelip sadece kayıt yapıyorlar.sonra biz gidip aşımızı yaptırıyoruz,dosyamız açılmış oluyor.bebekler için de orda devam ediyor.

Ben aşıyı yaptırmayı düşünmüyorum çok gerekli olsaydı muhakkak dr yaptır derdi diye düşünüyorum..

bana gittiğim iki doktor da söyledi,ne bileyim.önce hamile olan tüm arkadaşlarım da yaptırdı diye ben de yaptıracam,nasıl olsa zararlı bir şey değil.işte doğum esnasında olmaz ya enfeksiyon falan,korkuyorum biraz.

X