Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canan canım gitmedim doktora hareket etmeseler gidicektim ama çok korktum.hafta sonu yatılı misafirim vardı çok yoruldum zaten oda dan odaya geçerken yoruluyom eşimlede saçma sapan bişeyden tartıştık. heralde ondan oldu diye düşünüyorum. herşeyi hissediyor kelebeklerim..

günaydın kızlar bende haka istirahatteyim.ama çok sıkıldım daha şimdiden yatmak çok zor geldi.yarın randevumuz var eğer herşey yolundaysa başlıcam tekrar işe.bu arada hepiniz iyisinizdir umarım

günaydın arkadaşlar.... ya akşamları sırtımın ağrısından uyuyamıyorum... zaten bide sıcak... sizin sırtınız ağrımıyormu???

selam kıslar kaç gündür aranıza katılamıyorum. oku oku bitiremedim amma kaynatmışsınız yaaa:))
hafta sonu biraz rahatsıslandım resmen meleklerim karnımda taş kestiler anlamadım. karnım çok ağrıdı uykusuz geceler geçirdim:KK43: dün akşama kadar oynamadılar.. çok korktum ama akiam minicik bi tekmikle beni mutlu ettiler. allahım hepimizin meleklerini korusun inşallah..

canııııımmm nooolllduuu:1shok:

günaydın kızlar bende haka istirahatteyim.ama çok sıkıldım daha şimdiden yatmak çok zor geldi.yarın randevumuz var eğer herşey yolundaysa başlıcam tekrar işe.bu arada hepiniz iyisinizdir umarım

umudumsun canım hoşgeldin,merak etmiştik seni,şimdi nasılsın?Sürekli yatıyormusun?

yatıyorum ama çok sıkıldım.doktor yarın ne derse onu yapıcam ama erken ya yatmak için çok kötü oluyorum sırtlarım ağrıyor yatarken

valla ben 27 gundur yatıyorum sanırım doguma kadarda yatacam alıs bece sende umudumsun saglıkla kucaklarımıza alalımda yatalım ...bunlarda gecer.............

geçmiş olsun umudumsun,canbebek ve wavy,aynı dert bendede var ya wavy 2 gündür nerdeyse hiç hissetmiyorum bebeişlerimi valla çok korkuyorum bişeymi oldu diye,kanama,lekelenme falan bişey yok bişey yoktur demi kızlarrrr???

zaten ben kendimi unuttum önemli olan onlar.sağlkla bi doğsunlar gerisş önemli değil.sanada geçmiş olsun canım sen neden yatıyorsun kanaman mı oldu seninde dewam ediyormu hala?

geçmiş olsun umudumsun ve wavy,aynı dert bendede var ya wavy 2 gündür nerdeyse hiç hissetmiyorum bebeişlerimi valla çok korkuyorum bişeymi oldu diye,kanama,lekelenme falan bişey yok bişey yoktur demi kızlarrrr???

teşekkür ederim canım benim.inşallah bişi yoktur ama bi git istersen doktoruna en azından için rahatlamış olur

zaten ben kendimi unuttum önemli olan onlar.sağlkla bi doğsunlar gerisş önemli değil.sanada geçmiş olsun canım sen neden yatıyorsun kanaman mı oldu seninde dewam ediyormu hala?

ewet canım 27 gun önce kanammam oldu hala lekelenmeler devam edıyor bende hala yatıorum.................

Selam arkadaşlar rahatsız olan arkadaşlar çok çok geçmiş olsun. Umarım en yakın zamanda iyileşir hamilelik döneminizi mutlu anarsınız..
Bizde dün kocişle gezdik biraz arabayla ama ben çok yoruldum ayaklarım şişti kocaman oldu belim sırtım ağrıdı. ılk kez bu kadar iyi anladım hamile olduğumu ilerleyen aylarda ne olacak bilmiyorum. Aman neyse bebeklerim iyi olsunda gerisini bir şekilde halledicez nasıl olsa di mi?

canııııımmm nooolllduuu:1shok:
canımm sanırım yorulup gerildi yavrucaklar şimdi daha iyiyim en azındna ğrım sancım yok allaha şükür:nazar:
geçmiş olsun umudumsun,canbebek ve wavy,aynı dert bendede var ya wavy 2 gündür nerdeyse hiç hissetmiyorum bebeişlerimi valla çok korkuyorum bişeymi oldu diye,kanama,lekelenme falan bişey yok bişey yoktur demi kızlarrrr???

canım ben biraz yorulmuştum birazda gerilmştim odan oldu sanırım. şimdi biraz daha iyiyim. çok hareket etmiyolar ama bi kez pıt ettiler ya yetti bana. seninkiler normalde çok mu hareket ediyolardı şimdi hiç mi etmiyolar..arada bi hissediyorsan normaldir bence. ama yinede çok rahatsız oluyorsan doktoruna bi danış istersen ben eğer dün kıpraşmasalardı kesin arıcaktım doktorumu.. allahım korusun hepimizin meleklerini:nazar:

ewet canım 27 gun önce kanammam oldu hala lekelenmeler devam edıyor bende hala yatıorum.................

benmide geçen cuma olmuştu ama başka olmadı lekelenmemde yok aman ya inş. olmaz korkudan tuvaletten çıkamıyorum bişi oldumu diee.hatta gece zar zor uyuyorum psikolojim bozuldu valla

dırımkızı senın lekelenmen neden olmustuy sureklımı yattın ben daha 13 haftamdayım......

hymarry benide listeye eklermisin acaba?
sat 15 nisan-mikroenjeksiyon- 20 ocak(40 hafta)-cinsiyetlerini bilmiyorum-tekirdağlıyım

X