Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

çok teşekkür ederim Hymarry cim gitgide kötüleşiyoruz bakalım sonumuz ne olacak ama Allah tan grip bebekleri olumsuz etkilemiyormuş ona şükrettim hatta eşim diyorki bağışıklık kazanırlar :) teselli işte napalım.. siz yürüyüş yapıyorsunuz sanırım canım ben azıcık yürüyünce karnım ağrıyor bide hep yürüme yürüme diyor dr ..

egelii mcim sende dikkat et kendine tansiyon çoğul gebelikte böyle oluyor benimkide son günlerde çok düşmeye başladı sıcaklardan olsa gerek..

olmuyo canım sende dikakt et kendine dinlen güzelce çok sıcak bi serinleseydi belki rahatlardık ..

hımmm devlette heee biliyorum cnm orayı bizim diş doktorumuz çok eski eşimin 17 senedir gittiği biri haznedarda yeri.......eşinin işi zor yaaa
Haznedarda Ali Rıza Abi var,o mu acaba kız?Benim babamın dayısının oğlu.O da o k adar zamandır yaklaşık orda sanırım..
İşleri zor gerçekten.Devlette iş daha da zor malum.Allah eşlerimize kolaylık versin,herkesin işi çok zor şu devirdee..
çok teşekkür ederim Hymarry cim gitgide kötüleşiyoruz bakalım sonumuz ne olacak ama Allah tan grip bebekleri olumsuz etkilemiyormuş ona şükrettim hatta eşim diyorki bağışıklık kazanırlar :) teselli işte napalım.. siz yürüyüş yapıyorsunuz sanırım canım ben azıcık yürüyünce karnım ağrıyor bide hep yürüme yürüme diyor dr ..

egelii mcim sende dikkat et kendine tansiyon çoğul gebelikte böyle oluyor benimkide son günlerde çok düşmeye başladı sıcaklardan olsa gerek..

olmuyo canım sende dikakt et kendine dinlen güzelce çok sıcak bi serinleseydi belki rahatlardık ..
Canım doktorun nasıl bir durumda yürüme diyor anlayamadım.Ne olursa olsun hareket her zaman iyidir bence.Yani ben sorunsuz ilerleyen bir gebelikten bahsediyorum tabi,yani insanlar egzersiz yapıyorlar ne hareketler,ne hareketler,ben o kadarını yapamam ama,Bana yürümek çok iyi geliyor açıkçası,hafif hissediyorum kendimi,biraz zor oluyor ama..

kızlar ne kazanlar kaynamış.... şu burç meselesini aklım a getirdiniz..ben kova kociş kova çocuklar başakkkkkkk.. ne olacak bilmiyorum
hepinizi öpüyorumm yarın drye gideceğim. geçen hafta alınan smer kültür testin sonuçlarına bakılacak...tatlı rüyalar

Canım doktorun nasıl bir durumda yürüme diyor anlayamadım.Ne olursa olsun hareket her zaman iyidir bence.Yani ben sorunsuz ilerleyen bir gebelikten bahsediyorum tabi,yani insanlar egzersiz yapıyorlar ne hareketler,ne hareketler,ben o kadarını yapamam ama,Bana yürümek çok iyi geliyor açıkçası,hafif hissediyorum kendimi,biraz zor oluyor ama..

muhtemelen erken doğum olacak diyor doğumu geciktirmek için mümkün olduğunca hareket etmememi önerdi iş yapma yürüme dedi.. zaten yürüyemiyorum hemen ağrıyor karnım.. biraz fazla ayakta kalıncada bi kaç kez kahverengi lekelenmem olmuştu.. ama evin içinde mümkün olduğunca hareket ediyorum iş yapmasamda.. kişiden klişiye göre değişiyordur belki ttalım maşallah dedik bile size :nazar:

kızlar ne kazanlar kaynamış.... şu burç meselesini aklım a getirdiniz..ben kova kociş kova çocuklar başakkkkkkk.. ne olacak bilmiyorum
hepinizi öpüyorumm yarın drye gideceğim. geçen hafta alınan smer kültür testin sonuçlarına bakılacak...tatlı rüyalar
Canım sen 26 haftalıksın,ben 28.Benim 36+4 te başağı geçiyoruz,sen kaç hafta üzerinden başak olarak hesapladın ki,en son tarihte başağı tutması için senin yaklaşık 34-35 haftalık doğurmuş olman lazım,başak için bu haftalarda mı doğurcan yoksa,biraz daha tut da terazi olsun baarikaydirigubbakcemile3
ben de kova burcuyum,bizim rahatlığımız başak çocuklar biraz ters yaaawwkaydirigubbakcemile2
muhtemelen erken doğum olacak diyor doğumu geciktirmek için mümkün olduğunca hareket etmememi önerdi iş yapma yürüme dedi.. zaten yürüyemiyorum hemen ağrıyor karnım.. biraz fazla ayakta kalıncada bi kaç kez kahverengi lekelenmem olmuştu.. ama evin içinde mümkün olduğunca hareket ediyorum iş yapmasamda.. kişiden klişiye göre değişiyordur belki ttalım maşallah dedik bile size :nazar:

Hmmm e tabi canım sıkıntın ve kanaman olmuşsa dikkat etmen gerekir ama her yürüyüş ve hareket erken doğumu getirir mi,kafama takıldı,yani öyleyse ben de kırıyım kıçımı oturıyım dimi:mymeka:kaydirigubbakcemile3
ben ctesi doktora gidicem,sorayım bakayım kendimle ilgili bu durumuCADIARZU

Hmmm e tabi canım sıkıntın ve kanaman olmuşsa dikkat etmen gerekir ama her yürüyüş ve hareket erken doğumu getirir mi,kafama takıldı,yani öyleyse ben de kırıyım kıçımı oturıyım dimi:mymeka:kaydirigubbakcemile3
ben ctesi doktora gidicem,sorayım bakayım kendimle ilgili bu durumuCADIARZU

sor bakalım canım ne diyecek.. hareket ettikçe rahme baskı yapar bebekler aşağı iner diye biliyorum yata yata büyütcez amcamın dediği gibi inşallah tembel olmaz bebişler :)

birde gerçekten doğum hamilelik biraz kişisel bir olgu. bünyeden bünyeye göre değişiyor kimine yarayan şeyler kimisine yaramayabiliyor. hayırlısı artık sağlıcakla gelir inşallah canlarımız..

hymarry tam üstüne bastın alirıza bey ben öyle birini tanımıyorum cnm o kadar mükemmelki anlatmam yaa .....insan olarakda hekim olarakda bizi sor AYTUNÇ VE BİRSEN de hemen tanır eşim bekarlığından tanır bende gidiyorum kendisine 8 senedir o kadar iyi diş yaptıki hamişliğimde hiç diş fırçalamadığım halde bişeycik olmadı...demek akrabanız ayyyy bak eşime diyem hehehe o çok sever alirıza beyi hatta yakın zamanda ziyaret edecek mecburda adam seyhatten ve çocuklardan kendine zaman bulamaz oldu

pamuğum cnm bender hep yatarak geçirenlerdenim cnm gebeliğimi kutup ayusu gibi olmuştum kış uykusuna yatmış gibi o kadar yatmaya 28 haftaya gelebildim hastanedede işte 1 ay erteleyebildiler

o yüzden seni iyi anlıyorum cnm rabbim sabır versin.....

ben zorlanmadım yatmakda çünki havalar soğuktu ve ben çok halsiz ve uyku haline sahiptim

pamuğum cnm bender hep yatarak geçirenlerdenim cnm gebeliğimi kutup ayusu gibi olmuştum kış uykusuna yatmış gibi o kadar yatmaya 28 haftaya gelebildim hastanedede işte 1 ay erteleyebildiler

o yüzden seni iyi anlıyorum cnm rabbim sabır versin.....

ben zorlanmadım yatmakda çünki havalar soğuktu ve ben çok halsiz ve uyku haline sahiptim

canım ya allaha şükür atlattınya o günleri darısı başımzıa..

aslında bende genel bi sorun yok öyle kanamamda olamdı hiç sadece bi kaç kez 3 er damla kahverengi lekelenmem oldu ayakta fazla durunca.. genel olarak çoğul gebeliklerde hareketi kısıtlıyorlar diye biliyorum ben. okuduklarım dr lerin dedikleri birde hareket ettiğimdeki ağrılara dayanarak hareketi yürüyüşü kısıtladım ben aslıdna korktum desem yeridir.. ama bende inşalalh bu hafta ayrııntılı bi şekilde dr ye sorucam ona göre hareket ederiz artık..

diyorumki allah izin verirse bi dahaki hamileliğimin son günleri yaza günlerine denk gelmez inşallah :teytey: hey allam alemim bi dahaki hamilelikten bahsediyorum hayırlısıyla bunları bi doğur büyüt pamuk cısss :eek:klava: daha düne kadar yeter diyen bana ne oldu bilmiyorum yaa :kedi:

günaydın kızlar iki gecedir benımde uyku problemım var yaaa yanı basladı herhalde uykusuz geceler süreklı dön o yana dön buyana.bu arada burçlardan bahsetmıssınız benımkı akrep eşim ikizler bebeklerımınde ikizler olmasını çok istemiştim ama normal 40 haftaya göre yay eğer erken doğarsalar akrep olma şansı var ben gibi eşim şimdiden yandım be diyor valla 1 taneyle yanı benle uğrasıyorken sımdıde 2 tane daha gelıyo diyo tabı şaka.ama akrepler gercekten çok fena oluyo yaa dediğim dedik adamın evde alanı kısıtlı be o kadar yanı .allahtan ikizler bi kocaya sahıbım valla.benı çok iyi idare ediyo .cenabı allah denk getırıyo işte.hamdolsun

gunaydın kızlar nasılsınız.....bende sadece tuvalete kalkıyorum kızlar ama dun aksam parka ındım hıc lekelenme yok dıye ..ana eve kendımı zor attım agrıdan .baktımkı gene leke gelmıs .yatıs o yatıs .bende sanırım dogurana kadar hep yatacak olanlardanım...................

günaydın güzeller iyi bi hafta olur inşallah hepimiz için

günaydın kızlar iki gecedir benımde uyku problemım var yaaa yanı basladı herhalde uykusuz geceler süreklı dön o yana dön buyana.bu arada burçlardan bahsetmıssınız benımkı akrep eşim ikizler bebeklerımınde ikizler olmasını çok istemiştim ama normal 40 haftaya göre yay eğer erken doğarsalar akrep olma şansı var ben gibi eşim şimdiden yandım be diyor valla 1 taneyle yanı benle uğrasıyorken sımdıde 2 tane daha gelıyo diyo tabı şaka.ama akrepler gercekten çok fena oluyo yaa dediğim dedik adamın evde alanı kısıtlı be o kadar yanı .allahtan ikizler bi kocaya sahıbım valla.benı çok iyi idare ediyo .cenabı allah denk getırıyo işte.hamdolsun

canım benim ya hayırlsıı inşallah 40 haftada doğmaları zor gibi ama bilmiyorum yinede en fazla bekleyen 37 hafta bekliyor gibi ikizde. burç murç hikaye aslında kendimizi kaptırıyoruz akrepin güzel özellikleride çok ama sildimi tam siler ben o yönünü sevmiyorum en değer verdiğide kendisi gibi geliyor.. hayırlısı olsun hepimiz için ..
gunaydın kızlar nasılsınız.....bende sadece tuvalete kalkıyorum kızlar ama dun aksam parka ındım hıc lekelenme yok dıye ..ana eve kendımı zor attım agrıdan .baktımkı gene leke gelmıs .yatıs o yatıs .bende sanırım dogurana kadar hep yatacak olanlardanım...................

canım ya üzüldüm şimdi ama öyle dert etme sonuna kadar öyle gitmez inşallah ilk aylar bi otursun sonra düzelicektir.. hiç olumsuz düşünme. ben ilk aylarda çok aşermiştim ağrılarım çok olmuştu hep böyle gidecek sanıp çok korkmuştum ama çok şükür 5. 6. aylarda düzene girdi.. seninkide geçer inşallah..

gunaydın................olmuo aynen canım...............leke akıntı bıtmıyoooooooooooooooo.................beklıcez ınş ıyı olacak

rabbi yessir ve la tuassir...........rabbi temmim bilhayr...............
rabbım kolaylaştır zorlaştırma tamamına erdır................................amın......................bol dua

kızlarrrr bende 16 haftamda başlayan bir kanama ile doğuma kadar lekeli gittim verecek olan allah herkoşulda kucağımıza almamıza nasip ediyor .....tabi çok sıkıntıya giriyoz ama yapacak bişey yok

herkese günaydın kızlar güzel haftalar amma kaynatmışsınız ya ordan burdan biz hafta sonu büyükçekmecedeydik serindi vallaha akşam kordon boyunda uzunca bi yürüyüş yaptım artık senelik izne çıkmayı bekliyorum bide şu işten kurtulmak istiyorum biran önce evimde olmak istiyorummm

günaydın güzeller iyi bi hafta olur inşallah hepimiz için

canım benim ya hayırlsıı inşallah 40 haftada doğmaları zor gibi ama bilmiyorum yinede en fazla bekleyen 37 hafta bekliyor gibi ikizde. burç murç hikaye aslında kendimizi kaptırıyoruz akrepin güzel özellikleride çok ama sildimi tam siler ben o yönünü sevmiyorum en değer verdiğide kendisi gibi geliyor.. hayırlısı olsun hepimiz için ..

canım ya üzüldüm şimdi ama öyle dert etme sonuna kadar öyle gitmez inşallah ilk aylar bi otursun sonra düzelicektir.. hiç olumsuz düşünme. ben ilk aylarda çok aşermiştim ağrılarım çok olmuştu hep böyle gidecek sanıp çok korkmuştum ama çok şükür 5. 6. aylarda düzene girdi.. seninkide geçer inşallah..

evet haklısın arkadasım sildimi 40 yıllık dostumda olsa bı yanlısını görmeyım sılerım nasılda tanıyon akreplerı be arkadasım .ayrıca evet canım yaaa eşimde hep aynını der çok bencılsın sadece kendını ve menfaatını düşünüyon ne bileyım belkıde öyledır yaa su eskıler nasıl tamımamına doğuruyormuş anlamıyorum yengem ikizlerini tam gün doğurmuş inşallah bizimkilerde öyle doğar yaa .canım benım konyada anıt hastanesınde 2 tane kuvöz varmış doktora sordum bana doğumun çok erken olursa senı baska bi hastaneye sevk edecegız dedi .doktorumdan çok memnun oldugum için bırakmak istemıyorum aslnda kafam çok karısık su baska bı hastaneye sevk edılme konusu kafamı kurcalıyo

evet haklısın arkadasım sildimi 40 yıllık dostumda olsa bı yanlısını görmeyım sılerım nasılda tanıyon akreplerı be arkadasım .ayrıca evet canım yaaa eşimde hep aynını der çok bencılsın sadece kendını ve menfaatını düşünüyon ne bileyım belkıde öyledır yaa su eskıler nasıl tamımamına doğuruyormuş anlamıyorum yengem ikizlerini tam gün doğurmuş inşallah bizimkilerde öyle doğar yaa .canım benım konyada anıt hastanesınde 2 tane kuvöz varmış doktora sordum bana doğumun çok erken olursa senı baska bi hastaneye sevk edecegız dedi .doktorumdan çok memnun oldugum için bırakmak istemıyorum aslnda kafam çok karısık su baska bı hastaneye sevk edılme konusu kafamı kurcalıyo

kafanı hiç karıştırma canım inşallah küvöze ihtiyaç kalmayacak.. hepimziin. sağlıcakla normal kilolarında doğacak bebişlerimiz rabbimin izniyle.. şu anda bizim hep olumlu düşünememiz şartki bebeklerimiz sağlıcakla büyüsün karnımızda..

selam kıslar kaç gündür aranıza katılamıyorum. oku oku bitiremedim amma kaynatmışsınız yaaa:))
hafta sonu biraz rahatsıslandım resmen meleklerim karnımda taş kestiler anlamadım. karnım çok ağrıdı uykusuz geceler geçirdim:KK43: dün akşama kadar oynamadılar.. çok korktum ama akiam minicik bi tekmikle beni mutlu ettiler. allahım hepimizin meleklerini korusun inşallah..

X