Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

süpersin canbebek yaaaa kaydirigubbakcemile3 nasılsın bakalım minişlerin nasıl

selam arkadaşlar desenize herkeste aynı taktik...kaydirigubbakcemile5 bende hayatta yastıksız uyuyamıyorum. bacaklarımın arasına kalın bir yastık koyuyorum uyuyorum.... ama benim eşim napıp yapıp sarılma teknikleri buluyo valla kaydirigubbakcemile3 o üzülmesin diye sesimi çıkartmıyorum ama arkamı döndüğümde hemen sarılma pozisyonuna giriyo.... zaten sıcak yastık, kocam boğuluyorum valla...mafoldumben

Atıyor elini üzerime öndenmiş arkadanmış,ay benim yüküm bana yetiyor,bir de sıcak,korkunç,kaldıramıyorum artıkkaydirigubbakcemile3
Bu zamana benden kadar aldıklarına saysın yazık ne yapayım:kedi:

iyiyim egelii sağol canım.... yıllarımı adadığım bebişlerime kavuşacağım günü bekliyorum işte hepimiz gibi..... allahıma şükür hamileliğim rahat geçiyor... sen nasılsın?

ne sarılması ne..............hele kanamam oldu korkudan dokunamıyo artık..........ben yıne yan yatıyorum azcık rahatladım ya...........o zaman sarılıyorum ona sıcak valla yanıyom zaten ıkı dakka sonra dıger tarafa.................sabır ya ılahı ..........ınş sonu ıyı ols yıne sarılırız ınşşşşşşşşşş

iyiyim egelii sağol canım.... yıllarımı adadığım bebişlerime kavuşacağım günü bekliyorum işte hepimiz gibi..... allahıma şükür hamileliğim rahat geçiyor... sen nasılsın?

şimdilik benimde ii tek sınıntımız şuanda geceleri uyuyamamamız,,bel ağrımız sanırım buda doğuma kadar olucak...

valla kızlar sizinkiler yine iyiymiş sadece sarılma pozisyonuna giriyolarmış benim kociş bide yorgansız yatamıyor ben pikeyle yatıyorum gece bi bakıyorum üstümü iyice yorganla örtmüş bide açmayım diye sıkı sıkı sarılıp eliyle tutmuş pişiyorum ya anlatamıyorumki bebişler üşürmüş -tatlicadiarzu-

ne ilginç benim bel ağrım yok..... yalnız kızlar bir sorunum var.... bana yardımcı olsanıza.... şimdi ben bu dişim yüzünden 3. kutu antibiotiği içiyorum ya, ilaç galiba mantar yapmaya başladı.... ben kaşınıyorum biraz hafiften :kedi: dr umda tatilde.... ayrıca ilaç içmek istemiyorum artık.... yazık oğluşlarıma kafamçokkarıştı günde 2-3 defa çamaşır değiştiriyorum.... başak ne yapabilirim.... hayatımdada il defa böyle bişey yaşıyorum napıcam ben şimdi... fisfisfis

valla kızlar sizinkiler yine iyiymiş sadece sarılma pozisyonuna giriyolarmış benim kociş bide yorgansız yatamıyor ben pikeyle yatıyorum gece bi bakıyorum üstümü iyice yorganla örtmüş bide açmayım diye sıkı sıkı sarılıp eliyle tutmuş pişiyorum ya anlatamıyorumki bebişler üşürmüş -tatlicadiarzu-

traji-komik bi hikaye olmuş bu valla tatlım allah kolaylık versin sana kaydirigubbakcemile3

Çooooooooook güldüm çok kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey:roflol::roflol:

:roflol: ilahi pamuk şeker ne güldüm ya.... bizim bu kocalar bazen iyilik yapayım derken suyunu çıkartıyor işin....

ne ilginç benim bel ağrım yok..... yalnız kızlar bir sorunum var.... bana yardımcı olsanıza.... şimdi ben bu dişim yüzünden 3. kutu antibiotiği içiyorum ya, ilaç galiba mantar yapmaya başladı.... ben kaşınıyorum biraz hafiften :kedi: dr umda tatilde.... ayrıca ilaç içmek istemiyorum artık.... yazık oğluşlarıma kafamçokkarıştı günde 2-3 defa çamaşır değiştiriyorum.... başak ne yapabilirim.... hayatımdada il defa böyle bişey yaşıyorum napıcam ben şimdi... fisfisfis

öncelikle geçmiş olsun tatlım,,her nekadr dr un tatilde olsada telefon numarası vardır dimi sende.. onun için bence ara sor...kaydirigubbakcemile5

Kullandığın ilacın içeriğinde amoksisilin mi var?

desenize hepimiz kocalarımızdan muzdaribiz benimkide arkamı dönmeye göreyim mıknatıs gibi bakıyom anında dibimde sıkı sıkı sarılmış üzmekte istemiyorum arada çok sıcaklarım diyorum biraz gidiyo bi uyanıyomki yine mıknatıs misali yapışmışız . ya çok ihmal ediyorum kocamı içimdne öpmek bile gelmiyo bi hoş oldum onu sevmediğimi düşünmeye başlayacak bugünlerde benimle hiç ilgilenmiyosun diyip duruyo benim esas çocuğum o daha yaaa

evet kaswa... adı alfasilin.... antibiyhotik olduğu için yarıda bırakamıyorum... ayrıca zaten dişimde geçmiş değil... kulağıma kadar iltahap yapmış.... acaba ilaç bitikten sonra kendiliğnden geçermiki.... bide bununla uğraşmayayım ya

alfasilin gebelikde kullanılıyormu yawww konuya balıklama daldım ama ben üşütmüştüm ateşlenirsem aksef 500 mg antibiyotik verildi yinede ateş olmazsa içme denmişti
oda fayda etmedi hastaneye yattım ben

desenize hepimiz kocalarımızdan muzdaribiz benimkide arkamı dönmeye göreyim mıknatıs gibi bakıyom anında dibimde sıkı sıkı sarılmış üzmekte istemiyorum arada çok sıcaklarım diyorum biraz gidiyo bi uyanıyomki yine mıknatıs misali yapışmışız . ya çok ihmal ediyorum kocamı içimdne öpmek bile gelmiyo bi hoş oldum onu sevmediğimi düşünmeye başlayacak bugünlerde benimle hiç ilgilenmiyosun diyip duruyo benim esas çocuğum o daha yaaa

seni gayet ii anliorum ama onlarıda anlamak lazım tatlım be..

dırımkızı bende panik yapıp hemen araştırdım... penisilin gurubunu kullanabiliyormuşsun hamilelikte.... inan benimde içim hiç rahat değil ama dr ileri derecede iltahaplandığını söyledi...kullanmasam bu seferde ateş yapacak bu dahada kötü.... allahım bebişlerimi korusun inşallah..

ya kızlar bişi sormak istiyorum gögüsler büyümeye ne zaman başlıyo yada ne bilim ne zaman sütleniyo bide göğüsteki halkanın da büyüdüğü söyleniyo bunlar oldumu olduysa kaçıncı haftalarda oldu

X