Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

selam kıslaar..ay benim bıcırıklarda hareketlenmeye başladı. önce biyerlerini diktiler top gi bi oldular karnımda. şimdide 2-3 gündür pıt pıt tekmikliyolar ama o kadar hafifki tekmeleri anlatamam. ama dün akşam bi tekmik attılar ahanda güçleniyor bunlar dedim. :nazar:oyşş kurban olurum onlara benopuyorumnanaktan

Tarifsiz duygular dimi wavycim.Ama benimkiler de tekme yok,benimkiler suda yüzdüğünü düşün.Onun gibiler işte. kıvrım kıvrım geziniyorlar.

ne güzel,ben daha hafif hareketleri hissedebiliyorum.ben de 24-25. hafta gibi mobilyaları alacam,önce alınıp boya kokusu gitmeliymiş zaten.

ben e-bebek ten,cresponun oto koltuğu-ana kucağını aldım 170 den 100 e düşmüştü,bayağı büyük,kaliteli,tavsiye ederim canım

bende sana çok geçiktirmeden almanı tavsiye ederim çünkü o koku 1 ayda çıkacak gibi diil cam hep acık siliniyor falan ama koku sanki azalmadı böyle olunca kıyafetleride yerleştiremiyorum heralde dogum iznine ayrılınca yapabilicem
e - bebeğede bir bakıyım teşekkürler canım

Tarifsiz duygular dimi wavycim.Ama benimkiler de tekme yok,benimkiler suda yüzdüğünü düşün.Onun gibiler işte. kıvrım kıvrım geziniyorlar.

canım sorma ya çok farklı bişey allah herkese yaşatsınopuyorumnanaktancanım benimde ilk önce yüzer gibilerdi sonra bi yerde toplanmaya başladılar şimdide pıt pıt tekmikliyolar. seninkilerinde yakındırkaydirigubbakcemile5

kızlar bende oda takımlarını 20 güne kadar alacağım.odayıda boyatmada tereddüt içindeyim. ben daha öncede belirtmiştim çocuklara çilek mobilyadan f1 arabalarından alacağım. odayı kırmızı ve mavi boyamak istiyorum. koyu olur diyede korkuyorum. nasıl yapsam..arabalar kırmızı.. fikir verirseniz cmt gidip boya alacağım

canım kırmızı bir takımsa odayıda kırmızılı boyama bence de kapatır. uçuk mavi yapabilirsin hem açar oadyı hemde bebişler mazvi rengin rahatlatıcı etkisine kapılımm mışıl mışıl uyurlar kaydirigubbakcemile5

kızlar bende oda takımlarını 20 güne kadar alacağım.odayıda boyatmada tereddüt içindeyim. ben daha öncede belirtmiştim çocuklara çilek mobilyadan f1 arabalarından alacağım. odayı kırmızı ve mavi boyamak istiyorum. koyu olur diyede korkuyorum. nasıl yapsam..arabalar kırmızı.. fikir verirseniz cmt gidip boya alacağım

cnm kırmızı odayı boğar cnm bence kırmızı mavi ise açık maviye boyat

ay kızlar beimkilerde oyle kımıl kımıl suyun içinde balık gibi kayıyorlar kuzularımm

Önce ne mutlu sana diyeyim canım,yavrularının cicilerini yıkadığın için.:nazar:Benim odam açık pembe ile açık mavi olacak beyaza yakın.Ben o oda takımını biliyorum yeğenimin var.Canım zaten o koyu renk bir takım.Bir de duvarı dediğin renkte boyatırsan çok kapatır odanı.iç acacak bir oda olsun bence odan melekler için.
canım alahh hepinize hayırlısıyla nasip etsin..odanın renkleri çok güzelmiş.. zaten benim oturma odamı çocuk odası yapacağım çünkü çocuk odama alacağım takım sığmıyorr tek bebk sığar ama 2. bebek asla sığmaz.benim odada şampanya rengibuz mavisimi boyatsam acabaa..sağol düşüncen için:lepi:

Biz ilk alışverişimizi dün akşam yaptık.Odamızda bu hafta sonu boyanacak inş.Pazar günü mobiyalarımızı bakmaya gideceğiz.1 ayda anca çıkıyormuş o koku.Mobilyalarımız gelsin süslemeye başlayacağım odalarını inş.

ayy hadi hayırlı olsun ...
evet mobilya işini geciktirmemek gerek o koku 1 ayda zor çıkar gibi geliyor bana havalar sıcak pek ruzgarda yok ondan sanırım daha zor havalanıyor.
bizimde perde avize ve halımız eksik hala odamızda :uhm:

ayy hadi hayırlı olsun ...
evet mobilya işini geciktirmemek gerek o koku 1 ayda zor çıkar gibi geliyor bana havalar sıcak pek ruzgarda yok ondan sanırım daha zor havalanıyor.
bizimde perde avize ve halımız eksik hala odamızda :uhm:

Canım onlarda var evet.Peki sen halını nasıl düşündün.Ben pek beğenmiyorum piyasada ki halıları.Sen baktın mı hiç halılara?İvi adında bir marka var,çocuk o halıda oynayabliyorda.Birde haba marka var.Ben o markanın halılarını beğendim.Çok büyük ihtimalle o markadan alacağım.Sende bir bak istersen?

ne ilginç benim bel ağrım yok..... yalnız kızlar bir sorunum var.... bana yardımcı olsanıza.... şimdi ben bu dişim yüzünden 3. kutu antibiotiği içiyorum ya, ilaç galiba mantar yapmaya başladı.... ben kaşınıyorum biraz hafiften :kedi: dr umda tatilde.... ayrıca ilaç içmek istemiyorum artık.... yazık oğluşlarıma kafamçokkarıştı günde 2-3 defa çamaşır değiştiriyorum.... başak ne yapabilirim.... hayatımdada il defa böyle bişey yaşıyorum napıcam ben şimdi... fisfisfis

Canım antibiotik yapar.
Travazol diye bir krem var,kullanımı tamamen 15.haftadan sonra güvenliymiş,doktor reçetesiyle almıştım ben.Çok iyi geliyor bölgesel olarak sürüyorsun,en geç 10 dk ya geçiriyor..

meraba kızlar bende dun dr gittim gelişimine baktı guzel dedi gelişimlerini ikiside iii
şuan 13ml olmuş junıor lar

valla arkadaşlar ben daha bir iğne bile almadım... ama sizleri okuyunca amma heyecanlanıyorum... benim odalar bu bahar yeni boya olmuştu... kese kağıdı rengi... aslında tertemiz ama bende duvar kağıdı düşünüyorum... öyle güzel duruyorki... ama bilmiyorum belkide öyle kalır....

valla arkadaşlar ben daha bir iğne bile almadım... ama sizleri okuyunca amma heyecanlanıyorum... benim odalar bu bahar yeni boya olmuştu... kese kağıdı rengi... aslında tertemiz ama bende duvar kağıdı düşünüyorum... öyle güzel duruyorki... ama bilmiyorum belkide öyle kalır....

Duvar kağıdıda çok güzel oluyor canım.Ben boyanın üzerine sticker yapacağım kuzucuklu bulutlu...hihoyyyt

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr ben geldimmmmm veeeeeeeee güsel bi haber verimmmm benim minişler nihayet uyandı ve kıpraştı süpermiş yaaaaaaaaa inanamadım vallaaa,,çok heycanlandım ve çok mutlu oldummm

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey:

X