Arkadaşlar güzel cevaplarınızı bekliyorum lütfen yardım edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
22 yaşındayken yapacaktım az kalsıj o zamanda ben düşünmüyordum karsıma biri çıkmıstı ailemle falan tanışmışlardı taki çocuk psikopat derecede kıskanç ve şiddete meyili çıkınca ayrıldım ondan zor oldu ama ayrıldım ama diyorum keske onunla evlenseymişim o zaman en azından boşanırdım
Hiç sağlıklı değil düşünceleriniz.
Evlenmiş olunca ne olacaktı madalya mı takilacakti size?
Evlenip dayak yemeyi bile hoş görür haldesiniz.
Şifa diliyorum.

22 yaşındayken yapacaktım az kalsıj o zamanda ben düşünmüyordum karsıma biri çıkmıstı ailemle falan tanışmışlardı taki çocuk psikopat derecede kıskanç ve şiddete meyili çıkınca ayrıldım ondan zor oldu ama ayrıldım ama diyorum keske onunla evlenseymişim o zaman en azından boşanırdım
Yok artık daha neler ciddi ciddi yorum yazdım bir de şu yorumdan sonra anlıyorum ki size psikolojik tedavi şart

bi sevişsen geçecek sanki :işsiz:

Kız sen evliymissin zaten

Eklentiler

• Screenshot_20230310-084829_Chrome.jpg
    Screenshot_20230310-084829_Chrome.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 119
Yaşım 26 ama hiç göstermiyorsun diyorlar neyse onu geçtim ben artık evlenmek istiyorum:KK43: gece aklıma geliyor eşime ait olmak istiyorum güzelim alımlı herkes tarafından beğenilen biriyimde anlamadım hayatıma birini bile alamıyorum ya ne yapayım siz söyleyin tıkandım artık kaldım arkadaşlar birine şans vermezsen olmaz diyor ama ne yapayım şansa değmeyen birilerinede evlenmek iiçin şans verilmez zaten hep yanlış tercihlerim olmuştur solmak istemiyorum tam yaşımdayım arkadaşlar me yapayım o kadar canım yanıyor ki artık evlenip çocuk yapıp evimin kadını olmak istiyorum yaşım geçti sanki diye düşünüyorum ne yapayım lütfen yardım edin hiç iyi değilim.:KK43: çalıştığım yerde sürekli birilerinin geldiği bir yer nasıl bir erkek evliliğe itilir bilmiyorum kaç yıldır yalnızım canıma tak etti eskiden içimde heycan vardı kıpırtı ama bayadır o heycan gitti elimden aldılar o heycanı yanlış erkekler ondan 3 yıldır neredeyse hayatıma birini almıyorum yani çok flörtü olan biride hiç değilim ne zaman çıkacak evde mi kaldım yaşım 26 sendromlardayım sinirim tepemde evde mi kaldım ben?
Bak canım her şeyin bir vakti zamanı vardır bir şeyi çok takarsan olmaz.Bu yuzden sen ilişki hayatını akışına bırak ve evlılık konusunda ısrarcı olma dogru kişi karşına cıktıgı zaman zaten evlilik olur ama bu devırde guvenılcek erkekte, kadında pek goremıyorum o yuzden cok dogru secım yap pişmanlık duyma ve yaşında gayet iyi bu yaşta millet yeni üniversiteye hazırlanıyor kendını kötü hissedecegın hıcbır sey yok.

Eski konularınıza bakınca herşey yalan gibi hissediliyor.

Eşiniz diye bahsettiğiniz biri var gebe kalırmıyım diye, meme silikonu var 8 yıl önce yaptırdım dediğiniz, ama sonraki mesajlarda 2018 ve 2019 tarihleri geçiyor filan...

Iıhhh olmadı

Yaşım 26 ama hiç göstermiyorsun diyorlar neyse onu geçtim ben artık evlenmek istiyorum:KK43: gece aklıma geliyor eşime ait olmak istiyorum güzelim alımlı herkes tarafından beğenilen biriyimde anlamadım hayatıma birini bile alamıyorum ya ne yapayım siz söyleyin tıkandım artık kaldım arkadaşlar birine şans vermezsen olmaz diyor ama ne yapayım şansa değmeyen birilerinede evlenmek iiçin şans verilmez zaten hep yanlış tercihlerim olmuştur solmak istemiyorum tam yaşımdayım arkadaşlar me yapayım o kadar canım yanıyor ki artık evlenip çocuk yapıp evimin kadını olmak istiyorum yaşım geçti sanki diye düşünüyorum ne yapayım lütfen yardım edin hiç iyi değilim.:KK43: çalıştığım yerde sürekli birilerinin geldiği bir yer nasıl bir erkek evliliğe itilir bilmiyorum kaç yıldır yalnızım canıma tak etti eskiden içimde heycan vardı kıpırtı ama bayadır o heycan gitti elimden aldılar o heycanı yanlış erkekler ondan 3 yıldır neredeyse hayatıma birini almıyorum yani çok flörtü olan biride hiç değilim ne zaman çıkacak evde mi kaldım yaşım 26 sendromlardayım sinirim tepemde evde mi kaldım ben?
28 yasinda evlendim hic evde mi kaldim vucudum deforme olmadan evleneyim gibi dusunceler aklimin ucundan bile gecmedi evlilik olgusu kendiliginden gelisen birseydir ve sunu da soylemeden gecemeyecegim evlenince birine ait olmuyorsunuz ve bunu dusunen hemcinsim olunca cok daha fazla uzuldum

Daha yaşın genç elbet birini bulursun yok ben yarın evlenicem diyosan görücü usulüne başvur artık ne diyeyim

B
Piskolojin hiç iyi değil.

Vücudun çok güzel olunca eşinin gözü dışarda olmayacağını mı düşünüyorsun.
Gerçekten komik .
Ne güzel kadınlar aldatılıyor.
Bu konu karşısındakinin karekteriyle ilgili.
Ayrıca senden bin kat güzel ne kadınlar var yani bu nasıl bir bakış açısı çocuk gibi 18 sin sanki be
Bence tedavi ol.
beni g
Piskolojin hiç iyi değil.

Vücudun çok güzel olunca eşinin gözü dışarda olmayacağını mı düşünüyorsun.
Gerçekten komik .
Ne güzel kadınlar aldatılıyor.
Bu konu karşısındakinin karekteriyle ilgili.
Ayrıca senden bin kat güzel ne kadınlar var yani bu nasıl bir bakış açısı çocuk gibi 18 sin sanki
Evet olmuyor bakımsız kadınların eşi kadınları hep aldatıyor ayrıca beni görüşmeye
Konu sahibinin her yorumu falso 🤣
bu seni ne alakadar ediyor sende yarası olup gocunanlardasın galiba

Tamam trollcan anladık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X