Arkadaşına ilişkideki sorunları anlatan erkek?

Sorun anlatması da değil ki. Ben ayrılmadan önce buraya yazsaydım ağlasam zırlasaydım o gazla daha kötü şeyler yapardım. İnsanlarımız mağdurun yanında olmaya bayılıyor çünkü. Sırf ben yapacağımı yaptım diye bu kadar laf işittim zaten. Tabi herkesin dertleşmeue ihtıyacı var. Fakat arkadaşının nasıl biri olduğunu biliyorsan tembih edeceksin kıza bir şey deme diye. Beni annem babam bile başkasının yanında rencide etmez dikkat ederler saygı duyarlar. Niye onun 3 kuruşluk arkadaşı bana laf söylüyor? Hadi söylüyor benim sevgilim olacak akıl yoksunu niye susturmuyor? Kardeşim biz bunu aramızda konuştuk kızın yüzüne vur diye mi anlattım diyemiyor en basitinden? Bir kere de zaten annesinin babasının yanında erkeklik yaptı bana bu kişi. Orda sadece uyarmakla kaldım bir daha yapmicam aramızdaki şeyleri başkasına söylemicem dedi. 2 yi yaptı bu sefer de arkadaşına yaptı. Ee bendeki de can

Sorunlar başkalarına anlatılabilir ama dertleşmek, çözüm üretmek için yapılır bu. Arkadaşı gelip sana saydırıyorsa aralarındaki ilişkiyi normal bulmam mümkün değil, girme aralarına yazıktır

Dedim zaten ayrılırken bundan sonraki ilişkilerindeki kızları seçerken arkadaşının da onayını al ilk kızı o beğensin sonra sen konuş diye dalga geçtim. Tabiki dertleşilir zira bende dertleşirim. Fakat benim arkadaşlarım sevgilimle aynı ortama girince hiçbir şeyi bilmiyormuş gibi yapar. Ya da laf söyleme zahmetinde bulunurlarsa ben arkadaşıma sus sen karışma derim. Geçmişte de yaşadım zaten bunu bir daha da arkadaşım anlattığım hiçbir şey hakkında bir şey çaktırmadı.

haklısınız.

Senin kaç tane sevgilin var ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…