Arkadaşın eşinin sarkıntılık etmesi

Elle tacizi anlamamıs gibi yapmamanız gerekirdi adam karısını falan düsünmüyor sunilka ses etmedi belliki hosuna gitti diyor...
Tepkilerinizi zamanında ve yerinde verirseniz daha mutlu olursunuz...
Arkadaşınız icin kendinizi bu zor durumda kalmaya devam ettirmeyin... o arkadas grubundan bir bahaneyle çıkın bence
İşte taciz şok gibi bişey o an veremiyosun mantıklı davranamıyosun

hoşuma gitmediğini anlatabildiğime eminim. Geçmiş bi olay zaten. Şu an zor durumda kaldığım yok.

o arkadaş grubu harika insanlar çiftler dolu. Bir tek bu pislik yüzünden (ki o sonradan geldi gruba) neden sosyal çevremden oluyorum:KK43:

muhtemelen bu konuda aynı fikirde değiliz bu yüzden polemiğe girmek istemiyorum.

bir sürü şey yazmıştım sadece bu kısım mı hoşunuza gitmedi peki?

yanlış anlamayın iğneleme veya terslemeye çalışmıyorum, gerçekten merak ettim.
Hayır yoruldum cevap yazmaktan

kısa net cevabı olan bir soru sordum sadece

e ben de aynen cevap alamadım

Ben zannetmiyorum sadece sunilka ile kaldığını o sapığın. Hepsi sapık değildir ama neler saklanmıştır dağılmamak adına. Bi kıvılcıma bakar.
Diğer herkes evli çocuklu

bekar olan iki kişiyiz bi ben bi de erkek bi arkadaş. O yüzden evlilere cesaret edemez

yani öyle olsa hissederdim

Eve çağrı şöyleydi

hani normalde konuştuğum bşri olduğu için normal şeyler yazarken arada “evde x yok gel” filan demeye başladı

işte cevap vermedim

sonra hep beraberken o kalabalıkta da elle tacizi yaptı

o günden sonra her yerden sildim bir dhaa da konuşmadım. Ama adam iğrenç biri yani bana olmasa da başkasına bakıyodur
İşte ben de onu diyorum mesaj attıgında haddini bildirecek bi cevap verseydiniz, taciz etmeye cesaret edemezdi, hatta yuzunuze bakamazdı.. Eger hala devam ediyorsa alıcaksınız karsınıza konusacsksınız cok ama cok sert bir uslupla, o arkadas ortamında devam etmeniz cok da saglıklı Bı secim olmaz bundan sonra..

Verilen bütün cevaplar sizi tatmin etmemiş ne söylense karşı çıkıyorsunuz. Peki ne söylenmesini istiyorsunuz? Siz gayet güzelini yapıyorsunuz aslında. Yapılan tacizlerin yokmuş gibi davranmaya devam edin. Arkadaşlıklar daha önemli sonuçta.

Mesela söylemek için ya da o ortamdan ayrılmak için tecavüz edilmesini mi bekliyorsunuz anlayamadım gerçekten.Belki insan söylemez arkadaşının tepkisizliğinden korkar bunu bir yerde anlarım ama tacize uğrayıp hala aynı ortamda kalmayı sürdürüyorsunuz.Haa bu arada size de oluyordur demişsiniz ama yok benim bulunduğum ortamda kimse kimseyi elleyemiyor.

İşte taciz şok gibi bişey o an veremiyosun mantıklı davranamıyosun

hoşuma gitmediğini anlatabildiğime eminim. Geçmiş bi olay zaten. Şu an zor durumda kaldığım yok.

o arkadaş grubu harika insanlar çiftler dolu. Bir tek bu pislik yüzünden (ki o sonradan geldi gruba) neden sosyal çevremden oluyorum:KK43:
O zaman birilerine söylemeniz gerekmiyor mu?
Yoksa sosyal cevrenizden vazgecmemek icin buna göz yummaya devam mı etceksiniz 🤔
Bu son yorumunuza asla destek veremem bir kadın iste patronundan, okulda hocasından ve sizin gibi arkadaş ortamından tacize maruz kalıyorsa ama isimden okulumdan olamam gibi sebeplerle susmalıyım dememeli...
Yani SUSMAYIN sonuçları ne olursa olsun!

İşte ben de onu diyorum mesaj attıgında haddini bildirecek bi cevap verseydiniz, taciz etmeye cesaret edemezdi, hatta yuzunuze bakamazdı.. Eger hala devam ediyorsa alıcaksınız karsınıza konusacsksınız cok ama cok sert bir uslupla, o arkadas ortamında devam etmeniz cok da saglıklı Bı secim olmaz bundan sonra..
Mesajı öyle bi attı ki sanki normal bişey söyliyo gibi

hani böyle tipler arada bırakır ya insanı. Manipülatif tipler

hala devam etmediğini söyledim:)

ben başkalarının örneklerini duymak için açtım bu konuyu

çğnkü arkadaşıma söyleseydim ne olurdu bilmşyorum

burada aöyle diyenlerin başlarına bşzzat gelmedi muhtemelen
Verilen bütün cevaplar sizi tatmin etmemiş ne söylense karşı çıkıyorsunuz. Peki ne söylenmesini istiyorsunuz? Siz gayet güzelini yapıyorsunuz aslında. Yapılan tacizlerin yokmuş gibi davranmaya devam edin. Arkadaşlıklar daha önemli

işte olay bu

ben öneri için açmadım ki başlığı

benzer olay yaşayan var mı
Bu yapılanı arakdaşına söyleyen var kı siye öğrenmek için açtım

kadın kadına dertleşmek için yani. Taciz güncel bir konu

ama nedense olay arkadaşlarıma hakaretten kişisel olarak benim yargılanmama kadar vardı

O zaman birilerine söylemeniz gerekmiyor mu?
Yoksa sosyal cevrenizden vazgecmemek icin buna göz yummaya devam mı etceksiniz 🤔
Bu son yorumunuza asla destek veremem bir kadın iste patronundan, okulda hocasından ve sizin gibi arkadaş ortamından tacize maruz kalıyorsa ama isimden okulumdan olamam gibi sebeplerle susmalıyım dememeli...
Yani SUSMAYIN sonuçları ne olursa olsun!
Sanırım okumadınız

“göz yummaya devam etmek” diye bir durum yok

çünkü durdurdum

benzer durumda kadınlar ne yapmış öğrenmek için açtım başlığı

Ben okudum da bişey sorcam şimdi bu dediğiniz her şey yaşandı elledi sizi sarhoşken sonra karım evde yok gel diye mesajlar attı sulandı değil mi sonra da bıraktı artık yapmıyo gibi bişey demişsiniz. Başka mesajda da eskiden oldu bunlar zaten ama ben arkadaşıma üzülüyorum söylesem mi acaba diye yazmışsınız. Yani adamın ilgisi bitince mi arkadaşınıza söylemek aklınıza geldi diye bir soru sorasım geldi gerçekten kötü niyetim yok zamanlamanız gerçekten de yanlış değil mi????

Mesajı öyle bi attı ki sanki normal bişey söyliyo gibi

hani böyle tipler arada bırakır ya insanı. Manipülatif tipler

hala devam etmediğini söyledim:)

ben başkalarının örneklerini duymak için açtım bu konuyu

çğnkü arkadaşıma söyleseydim ne olurdu bilmşyorum

burada aöyle diyenlerin başlarına bşzzat gelmedi muhtemelen

işte olay bu

ben öneri için açmadım ki başlığı

benzer olay yaşayan var mı
Bu yapılanı arakdaşına söyleyen var kı siye öğrenmek için açtım

kadın kadına dertleşmek için yani. Taciz güncel bir konu

ama nedense olay arkadaşlarıma hakaretten kişisel olarak benim yargılanmama kadar vardı
Baskalarının örneklerını duymak sizi vicdanen rahatlatacak sanırım. Oyuzden merak ediyorsunuz.

Arkadaşınıza deyin ki eşinden hoşlanmıyorum kusura bakma bakışları davranışları itici. Benimle görüşmek istiyorsan yalnız görüşelim beni onunla aynı ortama sokma.
Buradan anlar zaten anlayacağını. Ha eşini çok sevip koruyup kollayacaksa da kendi bilir, siz niye kendinizi riske atasınız? Yarın bir şey olsa siz suçlu o adam masum sayılır öyle bir kadının gözünde.

Baskalarının örneklerını duymak sizi vicdanen rahatlatacak sanırım. Oyuzden merak ediyorsunuz.
Hayır

Arkadaşıma söyleseydim ne olurdu diye ara ara akşıma geliyor benzer şeyleri duyunca

o yüzden benzer durumda bunu söylemiş bir kadın var mı ve ne oldu onu merak ediyorum

Arkadaşınıza deyin ki eşinden hoşlanmıyorum kusura bakma bakışları davranışları itici. Benimle görüşmek istiyorsan yalnız görüşelim beni onunla aynı ortama sokma.
Buradan anlar zaten anlayacağını. Ha eşini çok sevip koruyup kollayacaksa da kendi bilir, siz niye kendinizi riske atasınız? Yarın bir şey olsa siz suçlu o adam masum sayılır öyle bir kadının gözünde.
Onu dedim

ben senin kocana gıcık oluyorum dedim. Hani gerçekten de sinir oluyorum kıza kötü davranıyor diye

öneriler için teşeklürler ama şu anda bu sapıkla ilgili sorunum yok. O olay geçmişteydi

ben benzer hikayelerde ne oldu diye öğrenmek istedim

Hayır

Arkadaşıma söyleseydim ne olurdu diye ara ara akşıma geliyor benzer şeyleri duyunca

o yüzden benzer durumda bunu söylemiş bir kadın var mı ve ne oldu onu merak ediyorum
Ahlakı boyutuyla düşünün, soylemeli misiniz? Soylememeli misiniz?

X