Arkadaşın eşinin sarkıntılık etmesi

işte dondum kaldım o elle tacizde. Anlamamış gibi yaptım

Davranışları büyük ölçüde durdu

benim asıl ğzüldüğüm arkadaşım. Eminim başkalarına da aynısını yapıyordur eşi.
Taciz mi önce oldu, ev eçagrı mesajı mı?

Açıkcası çok anlam veremedim söylediklerinize yanlış anlamayın ama tacizcinin yakışıklı ya da çirkin olması birşey ifade etmez.Yakışıklı olsa bakacakmıydınız gibi sorular akla gelebilir. Bu cevabınız yanlış anlaşılmaya çok müsait .
Ah bakın bu arada bu konu hakkında parodi videosu yapılmış

işin şakası tabii ama aklıma bunu getirdi

Ya bir şekilde öğrenirse? Neden sessiz kaldığınızı nasıl açıklayacaksınız? Korktum üzülmenden deseniz inanır mı?
Evet o hep bi risk

artık devam etmediği için ortaya çıkan bir şey olamaz

kimse bilmiyor çünkü

devam edeceğini sanmıyorum ama ederse sanırım gider adamın annesiyle filan konuşurum( bilmem saçma bi düşğnce mi ama bir şekilde arkadaşımı bypass ediyorum

Bilemiyorum

Taciz mi önce oldu, ev eçagrı mesajı mı?
Eve çağrı şöyleydi

hani normalde konuştuğum bşri olduğu için normal şeyler yazarken arada “evde x yok gel” filan demeye başladı

işte cevap vermedim

sonra hep beraberken o kalabalıkta da elle tacizi yaptı

o günden sonra her yerden sildim bir dhaa da konuşmadım. Ama adam iğrenç biri yani bana olmasa da başkasına bakıyodur

merve hanımı tanımıyorum ama yazdıklarından mantıklı biri olduğu belli peki yaz siz ve arkadaş çevreniz??
Evet çok mantıklı hala istenmediği yerde.

Siz de bilmediğiniz konularda (örn arkwdaş çevrem) ithamda bulunacak kadar mantıklı birisiniz:)

Eve çağrı şöyleydi

hani normalde konuştuğum bşri olduğu için normal şeyler yazarken arada “evde x yok gel” filan demeye başladı

işte cevap vermedim

sonra hep beraberken o kalabalıkta da elle tacizi yaptı

o günden sonra her yerden sildim bir dhaa da konuşmadım. Ama adam iğrenç biri yani bana olmasa da başkasına bakıyodur
Evde x yok gel dedi ve siz ne alaka demeden gittiniz mi ?

Ya neyse ben bu sapığa mesafe kotdum da

olay üzücü bir olay

size bu oluysa olayı nasıl yönettiniz mwrak ettim

işte söylediyseniz arkwdaşınızdan nasıl tepki aldınız vs

Oral seksten sonra enjektör kullanan kişi benim arkadaş grubumdan değil.

bir arkadaş ortamında arkadaşlarım ve onların eşleriyle alkol almakta sorun görecek yobaz bir zihniyete sahip değilim çok şükür

alkol olsun olmasın ne olursa olsun dünyada her ortamda kadınlar tacize uğruyorlar. Kuran kursunda da laboratuvar çda da. Sizin bu tavrınız aynı mahkemenin “mini etek giyiyordu tecavüzü hak etti” zihniyeti

elle tacize uğramam benim hatam değil. Çok çirkin gerçekten bunu söylemeniz.

ben de bu çirkinliklere benzemediğim için onur duyuyorum
Bana mı dedi o :KK70:
Tespitlere gel.
Tamam siz en cool biz yobaz napalım 🤷🏻‍♀️

Ay o nasıl ortam ya, anlayamadım, olmaz olsun, arkadaşsız kalırım daha iyi yani.
Bu şekilde de tacizin boyutu artar zamanla, yani mağdur olan siz olacaksınız yine
Yok artmadı taciz boyutu

zaten olayı halelttiğimi düşüdüğüm için yardım anlamında değil de, diğwr kadınların deneyimini öğrenmek adına yaptım paylaşımı

siz ya da tanıdığınıza oldu mu bu

Evet çok mantıklı hala istenmediği yerde.

Siz de bilmediğiniz konularda (örn arkwdaş çevrem) ithamda bulunacak kadar mantıklı birisiniz:)
kimseyi istememe lüksüne sahip değilsin sen burası herkese açık bir platform açtığın konuya isteyen istediğini yazar sana uygun değilse görmezden gelirsin bu bir.ikincisi nasıl merve hanımın yazdıklarından mantıklı biri olduğu anlaşılıyorsa senin yazdıklarındanda senin ve çevrenin hangi kapasitede ve karakterde olduğu belli oluyor.

hem sosyal olarak hem de örn cinsel anlamda
arkadaşınızın cinsel hayatını bilecek kadar yakınsınız ama eşinin sizi ellemesine göz yumabilecek kadar da uzaksınız gibi geldi bana.
pislik eşi sosyal medyadan siliyorum yine ekliyo (engelleyemem çünkü yakın arkadaş grubuyuz niye diye sorarlar),
ne demek engelleyemem? adam sapık,sizi elliyor,sulanıyor,karısını aldatıyor,siz arkadaş ortamım bozulmasın diye sessiz kalıyorsunuz. ne engellemesi yahu ben şimdiye çoktan ortalığı ayağa kaldırmıştım,inanılmaz!! ne arkadaş grubuymuş yahu!
ark grubumuz çok iyi şanslıyım
hiç de iyi değil bence,ahlaksız insanlarla dolmuş ve taşıyor.
bu tarz olaylarda kadın suçlanır ya hep
arkadaş grubunuzun çok modern insanlardan oluştuğunu söyleyip de çekimserliğinize böyle bir argüman bulmak....

üzgünüm ama çok hatalısınız.

işte dondum kaldım o elle tacizde. Anlamamış gibi yaptım

Davranışları büyük ölçüde durdu

benim asıl ğzüldüğüm arkadaşım. Eminim başkalarına da aynısını yapıyordur eşi.
Elle tacizi anlamamıs gibi yapmamanız gerekirdi adam karısını falan düsünmüyor sunilka ses etmedi belliki hosuna gitti diyor...
Tepkilerinizi zamanında ve yerinde verirseniz daha mutlu olursunuz...
Arkadaşınız icin kendinizi bu zor durumda kalmaya devam ettirmeyin... o arkadas grubundan bir bahaneyle çıkın bence

Evet o hep bi risk

artık devam etmediği için ortaya çıkan bir şey olamaz

kimse bilmiyor çünkü

devam edeceğini sanmıyorum ama ederse sanırım gider adamın annesiyle filan konuşurum( bilmem saçma bi düşğnce mi ama bir şekilde arkadaşımı bypass ediyorum

Bilemiyorum
Adamın annesine deseniz ne olacak, kulağını mı çekecek kazık kadar adamın?

Siz karşılık vermediniz, başkası belki verecek. Daha çirkin şeylere maruz kalacak arkadaşınız. Ben olsam gözünü açmak adına söylerdim, kaybetmeyi göze alıp. Affedip etmemek onun bileceği iş, hiç yoktan daha kötüsüne hep hazır olurdu.

arkadaşınızın cinsel hayatını bilecek kadar yakınsınız ama eşinin sizi ellemesine göz yumabilecek kadar da uzaksınız gibi geldi bana.

ne demek engelleyemem? adam sapık,sizi elliyor,sulanıyor,karısını aldatıyor,siz arkadaş ortamım bozulmasın diye sessiz kalıyorsunuz. ne engellemesi yahu ben şimdiye çoktan ortalığı ayağa kaldırmıştım,inanılmaz!! ne arkadaş grubuymuş yahu!

hiç de iyi değil bence,ahlaksız insanlarla dolmuş ve taşıyor.

arkadaş grubunuzun çok modern insanlardan oluştuğunu söyleyip de çekimserliğinize böyle bir argüman bulmak....

üzgünüm ama çok hatalısınız.
Öyle mi kim ahlaksızmış arkadaş grubumda mesela o sapık hariç?

X