Arkadaşımın yaptığı aklıma takıldı?

Ah ah kimse kimsenin mutluluğunu çekemez

Cok yakin arkadasimdan boyle supheler duymazdım. Benim mutluluğumu istediklerinden şüphe etmem asla. Size soyledikleri de normal geldi bende suphe uyandirmadi. Ya sizin beğenmeyeceginizi düşündü ya da aynı aileye gelin olup aranızın açılmasından korktu. Yakin arkadaşım böyle davransa baska şıkkım olmazdı benim. Varsa da artık yakin arkadasim olmaz.
Benimde bir arkadaşım biriyle görüşmem olumsuz geçerse bana" seni beğenmemistir annem öyle yorumladi" gibi cümleler kuruyordu. Ya da iste " boyu sana uzun değil mi?" gibi seyler. Bir oldu iki oldu derken asiri soğudum mesafe koydum. Fark edince mesafeyi, açıkça sordum davranış sebebini ve bana "bilmiyorum" demişti sadece özür dileyerek. O yuzden uzaklastim şahsen çok kırılgan olduğumu sanmiyorum saçmaydı açıklama. Şaka yapiyorum bile diyememişti gibi.
Sizde bunu hissedersiniz art niyetli olduğunu düşünüyorsanız zaten yakınınız olmasin artik.
Yok iyi niyetliyse unutun gitsin.

Aslında tam söylediğiniz şeye kafam takıldığı için sordum. Benden mi kaynaklanıyor zamanla kafamda soru işareti vardı bu biraz bana acaba dedirtti. İnsanız olabiliyor böyle düşünceler, bana biraz anlattı sanırım aile içini bilmem istemiyor gibi geldi. Hayırlısı olsun ne diyebilirim ki

Siz bir ortama gittiğinizde tanışmak isteyen biri olduğunda koca aramak için mi gitmiş oluyorsunuz?
Karşı tarafın tanışmak istemesi değil ki sorun,
Sorun olan, arkadaşınızın kendi nişanında sizin fikrinizi almadan karşıya cevap vermesini abest bulan sizsiniz.
Kız kendi nişanından fırsat bulamayıp sizi es geçmiş olabilir kiiii en doğalı
Hani nişanı olan O ya bilmem anlatabildim mi?

Sorunuzun cevabına gelecek olursam, ortamlara eş aramak yada koca bulmak umuduyla katılmadığım için cevap veremeyeceğim.

Sanırım okuduğunuzu anlamıyorsunuz? Nişandan sonra görüştüğümüzde konuşuldu konu bakın ilk cümlelerden biri istemeden 1 ay geçmiş Nişandan 2 hafta diye geçiyor.
Madem karşı tarafın tanışmak istemesi sorun oluşturmuyor sizin neden bu şekil yazma gereksinimi duyuyorsunuz?

Siz birbirinizin nişanına koca aramaya mı gidiyorsunuz ? İlginç

Yazdığınız ile çelişip toparlama derdindesiniz anladığım kadarıyla sırf doğrucu davut olmak maksadıyla yazmanız sizn için yeterli bir sebep oluşturabilir ama benim için değil. Bu sebeple görüşünüzü merak etmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…