Arkadaşımın garip durumu.

Kreşte yemek yok burada hiçbir kreşte yok evden götürüyosun arkadaşımda bazen patates kızartması yapıp koyduğunu söyledi onun dışında pilav. Sürekli pilav yemelerinin sebebi burada bi restorantın sahibi arkadaşımın eşinin akrabası ve restorantta sadece kuzu etli pilav veya tavuklu pilav satılıyo. Arkadaşımın dediğine göre çocuğu tavuk et vs yemiyomuş.

İnanmadığımı belirtmiştim

Valla 1 yaşındaki bebeğin bütün gün kreşte olması başlı başına Bi sorun. Kuzu da çevirse belli yani annenin bebeğiyle bağı. 9 da gidip akşam 6 da eve geliyormuş 1 yaşındaki bebe sanki beyaz yakalı gibi. Annenin çalışması ya da mecburi durumlar hariç, Bunu belirteyim de mecburen bırakan anneler okuyup üstüne alınmasın. Sonra da babasına postalıyormuş zaten. Oturup bütün gün kocasıyla sorunlarını çekiştireceğine çocuğuyla iki ilgilensin. Bu konunun benim için çok tartışılacak Bi tarafı yok, eğer anlattığı gibiyse b.k gibi Bi anne. Bence konudaki en önemli şey de o çocuk.

Ay bana anlatma. Sen gidip yarın kahve içecen arkadaşınla, ben burda boş yere sinir oluyorum.

Arkadaşınız da olsa hayatına bu kadar müdahil olmanız çok gereksiz geldi bana. Beraber yıllarımızı geçirdiğimiz dostlarımızın bile evliliği ile ilgili konularda, yani onun özel hayatını ilgilendiren durumlarında sınırları bilmemiz gerek diye düşünüyorum. Aynı şekilde karşı tarafın da aynı konularla sizi yormaması gerekir. Eşiniz doğru söylemiş, bence de ilgilenmeyin. Zaten sıkıntısı olan insan sizin bir lafınızla boşanacak değil. Hem belki bilmediğiniz şeyler de vardır. Sonra bir şey olur sizin başınız ağrır, siz kötü olursunuz.

Sanmıyorum öyle olduğunu.
Öyle bir tempoya 1 yaşındaki çocuk değil 30
yaşındaki insan dayanamaz, sade pilav ile beslenen çocuk hergün akşama kadar kreşe gidemez düşer bayılır 2 gün sonra. Kreşdede yemek verilmiyormuş ya hani. En kötü ihtimali düşünürek yaziyorum.
Ayrıca benim arkadaşım böyle istismarcı anne olsa ben ona iyi arkadaş ama demem mesela.
Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu anlatayım demişer.
Anlatabildimmi?

Yine laf döndü dolaştı bana geldi:) şaşırdık mı hayır

E sabahtan beri aynı şeyi yazıyorum ben de. Madem arkadaşın böyle biri sen niye görüşüyorsun kes ilişkini diye. Ama iyi biriymiş tutturdu. Mübarek olsun arkadaşlığınız dedim ben de napim. Totalde seninle aynı fikirdeyiz yani. Böyle biriyle arkadaşlık yapılmaz. Ya evet uyduruyor, ya da sırf arkadaşına bakıp kendini daha iyi hissettiği için hayatında tutuyor.

Konu amacından hızla uzaklaşıyor
Ne güzel hepimiz tü kaka ikinci eş, kötü anne dicektik.
Konusahibini iyi hissetirecektik.
Olmadı…
Tüh
Kadın burda değil olsa ona da saydırırdım da şuan Bi anlamı olmaz. Konu sahibine de arkadaşlığını bitir diyoruz, iyi biriymiş vazgeçemiyor. O zaman kapat git konunu napalım biz buradan kadına. Kendi yarın oturup çayını kahvesini içecek bizi burda kadına dolduruyor boşuna.

Madem bu kadar kotu neden arkadaslik ediyosunuz?

Arap ülkesine bir insan neden gider kiAllah akıl fikir versin trye dönerim ben olsam bir şekilde bu insanlarla muhattap olmak istemem.orada bir sürü eşli adam var kadınların normal olmamasına şaşırmadım.

Ben neden attan inip eşşeğe binmiş oluyorum anlamadım benim için nereli olduğu önemli değil, severek evlendim eşimle ailemde çok seviyor her yıl 3 4 kere ülkeme geliyorum…
Sizin eşiniz de mi Arap? Peki eşleriniz görüşüyor mu? Sanki eşiniz tüm bunların dışında kalıyor gibi anladım. Ailece görüşecekseniz görüşün yoksa tek gitmeyin o adam evdeyken. Arkadaşınizla da mesafeli devam edin kimse yoksa orada. Yani özeline girip kafa yormayın akıl da vermeyin neden çocuğunu istemiyor kadın?

Evet benim eşime ters bu durum! Yapmaz demek olmuyor ama ! Senin kocan da seni aldatabilir, kimse yarının garantisini veremez.
Aldatabilir, boşanırız. Senin üzerine 2. eş gelirse senin buna hakkın var mı? Bir kadın olarak medeni hukuk gibi bir nimeti elinizin tersiyle itip şeri hukuk övüyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…