Arkadaşımın garip durumu.

Maddi durumu ilgilendirmez ama bana hava atıyor herşeyi bildiğim halde asla kıskanma gibi huylarım yoktur

Eee o zaman Arap ülkesinde ne işiniz var? Bu anlattıklarınız gayet normal şeyler Arap ülkeleri için manken gibi güzel kızlar para için iğrenç heriflere 2. , 3. eş oluyorlar sonra ellerindeki parayla havalara giriyorlar. Adam üstüne başka eş getirince de kabul ediyorlar, etmezlerse de dayak yiyorlar , tecavüze uğruyorlar. Adam o kadar iğrenç bir herif ki zaten evde 2 kadın varken hala gözü doymamış, eve gelen misafire sarkıntılık ediyor.

İyi kötü bir demokrasi, insan hakları ve bir noktaya kadar kadın hakları olan ülkeyi bırakıp Arap diyarı mezbeleliğe giderseniz olacağı bu. İnsan hakları ve demokrasi olmayan eyrlerden hiçbir halt olmaz. Attan inip eşşeğe binmişsiniz, o gördükleriniz daha fragman, zengin Araplar arasında ne iğrençlikler dönüyor bizim aklımız hayalimiz almaz. Bu kadar yazıyorum, kadınlar akıllı olsunlar Cumhuriyetin ve demokrasinin değerini bilsinler bu da kamu spotum. Siz de bu tiplerle görüşmeyin yarın öbür gün bu adam size de tecavüze yeltenir söyleyeyim.

Ben neden attan inip eşşeğe binmiş oluyorum anlamadım benim için nereli olduğu önemli değil, severek evlendim eşimle ailemde çok seviyor her yıl 3 4 kere ülkeme geliyorum…

Sizin şartlarınız iyi olabilir. Yorumumda ilk cümlelerim bir soru degil şaşkınlıktı ve şaşırdığım kişi İzmirli arkadaşınızdı.

Onun eşi 2. ile evlenebildiğine göre sizinkinin de bu ihtimali olabilir diye düşündüm.

Ben çocuğumu, yasaların çok eşliliğe izin verdiği bir devletin vatandaşının insafina bırakmazdım.

Onun eşi yemenli yemende çok normalmiş zaten benim eşim öyle birşey yapıcak olsa ben zaten ölümüne sevsem yine durmam, arkadaşıma da söyledim bunu.

Onun eşi yemenli yemende çok normalmiş zaten benim eşim öyle birşey yapıcak olsa ben zaten ölümüne sevsem yine durmam, arkadaşıma da söyledim bunu.
Bu söylediğiniz Türkiye sınırları içinde mümkün evet. Yaşadığınız ülkenin hukuku buna izin veriyor mu? Boşanma hakkınız var mı? Bunları evlenmeden önce bilmediginize yemin edebilirim. Tabiri caizse bodozlama dalmışsınız.

Kusura bakmayın, ölene kadar yadırgayacağım. Atatürk'ün bize verdiği haklarımız varken, hukuku yasası bilinmez Arap ülkelerinden bir vatandaşla evlenmeyi normal bulmuyorum.

Şiddete uğrasanız, tecavüze uğrasanız size sahip çıkacak bir devlet var mı? Anne babanız bunları nasıl düşünmez?

Böyle insanlar beni çok yorar sürekli yakınan onu yapacağım bunu yapacağım deyip kılını kıpırdatmaz , olduğu yerde döner durur aynı seyler tekrar eder hayatında.Yerinizde olsam görüşmem yok ben irtibatımı kesmek istemiyorum diyorsanız da kocasının lafı açıldıgında aman cocugun var bosver bosanma deyıp kapatın konuyu zaten onun nıyetı yok.

Herseyi gectim butun Avrupa ulkelerinde cocuklar 1 yasindan sonra krese gitmiyor mu?Size gore herkes evden cocugu gondermek icin yolluyor ozaman.Arkadasin esiyle toksik sizinde arkadasla toksik iliskiniz var.Zevk aliyor gibisiniz resmen karismaktan

Türkiyede evlendim ben, buradada gayet kolay boşanmak. Allah korusun.

Herseyi gectim butun Avrupa ulkelerinde cocuklar 1 yasindan sonra krese gitmiyor mu?Size gore herkes evden cocugu gondermek icin yolluyor ozaman.Arkadasin esiyle toksik sizinde arkadasla toksik iliskiniz var.Zevk aliyor gibisiniz resmen karismaktan
Alakası bile yok 1 yaşında kreşe gitmesi beni ilgilendirmez ama arkadaşım başından atmak için yolluyor kendisi bana da söyledi zaten evde durmuyordu rahat ediyorum okula gidince diye. Bana göre çocuğun saat 9dan 4e kadar kreşte durması yanlış yarım gün olabilir ve arkadaşım kreşten geldikten sonra eşiyle beraber dükkana yolluyor çocuğu yani çocuk eve 6 gibi geliyor. Ben karışmaktan zevk almıyorum hanımefendi arkadaşım benim karışmamı istiyor ben aksine istemiyorum ona da söylüyorum.

Çocuğunun faydası için göndermiyor ki. Başından atıyor. Kreşten dönünce babasıyla işe yolluyormuş. Çocuğa her gün dışarıdan pilav alıp yediriyormuş. Ayrıca boşanırsa bırakıp gitmekten bahsediyormuş. Bütün avrupayı bilmiyorum ama 1 yaşındaki bebe anne evdeyse tam gün kreşe verilmez. Veren de kendi keyfi için veriyordur.

Böyle biri bana karşı dünyalar iyisi de olsa ona güler yüz gösterip evimi açmam.

Bende 23üm ama herkesin karakteri aynı olucak diye birşey yok. O anne olmaya alışmamamış olabilir daha genç olduğu için
Valla arap koca bulup onun ikinci karısı olarak yabancı bir ülkeye gidip orada çocuk sahibi olmasını biliyorsa doğurduğu çocuğa bakmasını da bilmeli. Yaşı da 16 değil 23, makul bir yaş. Bence bu arkadaşın savunulacak ya da uğraşmaya değecek bir tarafı yok, ama sizin tercihiniz. Denize düşen yılana sarılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…