Arkadaşımın dolandırıcı ve piskopat eşi

ne kadar kötü bişey
allah korusun kimsenin başına vermesin
olan olmuş artık ama izini kaybettirmeye çalışsın
başka yapıcak bişey yok

Başa gelen çekilir, keşke daha dikkatli olsaymış karar vermeden önce; özellikle çocuklu annelerin binkez düşünmesi lazım. Öyle yandım öldüm bittimle olmuyor malesef bu işler.
Neyse çok geçmiş olsun. Hayatta herşey bir ders, hepimiz yanlışlar yapıyoruz bu da sizin yanlışınız olmuş. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın bundan sonrası için.

arkadaşım hala çok üzgün. eğer dürüst bir insan olsa para hiç önemli değil dünyayı ayağına sererdim benim tek istediğim mutluluktu diyor.onun için hasta tedavi görmesi lazım diyor.alkol almadığı zamanlar mükemmel bir insan,içince canavara dönüşüyor..defalarca tedavi olacam diye söz verdi hep salladı diyor.

internetten alkolizmin belirtilerine baktık hep onu anlatıyor.ben alkolik bir insanın bu kadar değişebileceğini bilmiyordum doğrusu

canım hepiniz baştan sona kadar haklısınız.garip olan adamın siz korkunca dili ile saldırması,ama siz kanunu mahkemeyi söyleyip korkutunca tırsak olması.mesela beni arasa ben de "zaten telim savcılıkta dinleniyor " desem altına ....... ama şaşırdığımız şey,belki de yıllarca kadınları kandırıp kredi çektirip paralarına konarken kadınların hiçbir şey yapmamış olması.arkadaşım çetin ceviz.muğla da en iyi avukatı tuttu.maddi-manevi tazminat ve 600 ytl nafaka için dava açtı çünkü 6 aylık evliliklerinde arkadaşımın 20 bin ytl sini yemiş.bir sürü dolu borçları var onların birkısmına vermiş...

arkadaşım onun eski sevgilisi ile telde konuşmuş.kız şunları demiş: "bana evlenme teklifi etti.evindeki eski eşyaları attık,yeni eşyalar aldık.geleceğe ait birsürü plan yaptık.evlilik hazırlıkları için bana bankadan 9 bin ytl çektirdi çünkü kendisinin icrası var çekemiyor.parayı verince de bana hakaretler etti,o.... ile suçladı ve seninle evlendi.krediyi ödeyeceğim.bu da bana akıl parası olsun"

iyi bir avukat tuttuğuna ve kanundan tırsak olduğuna sevindim...çünkü tahmin ettiğim gibi bir psikopat olsaydı kanun falan tanımazdı...bu çok iyi işte.

muğla marmariste türkiyenin en iyi avukatlarından birisi yaşıyor ve kendisi benim avukatım...10 yıl sürecek davayı 2 yılda sonuçlandırdı...eğer avukat konusunda bir sorun yaşarsanız adını seve seve veririm. ..

tekrar tekrar geçmiş olsun canım:teselli:a.s.

arkadaşın sanırım daha önceden bir evlilik yaşamış oğlu var dediğine göree....canım evliliği yaşamış görmüş bir insanın bu şekilde karar alması bana biraz cahilce geldi.....tanımak bilmek araştırmak lazım herşeyden önce...bu kadar aceleci davranan yangından mal kaçırıyormuşcasına evlenmek isteyen insan dan ben olsam şüphe ederdim...sonuç olarak paylaşılacak bir ömür se Rabbimde ömür verdiyse üç gün sonra evleni versinler....ne bu acele........diyelimki sevgiye duydugu özlemn sonucu arkadaşın bu işin içine girmiş...Allah vere başına başka bir hal gelmemiş belli mi olur parasız kalınca bu adamın napıcagı bellı olmazmıs......hiç bir şekilde inanıp dönmeyi düşünmesinn.....nede olsa eski eşi yine bir kurban bulur kendine.........geçmiş olsun

Kadınlar duygusal ve hemen inanabiliyorlar işte...nasıl etkiledise etkilemiş işte ,geçmiş olsun artık yazdıklarınızdan ders cıkartıcaz..

Arkadaşım burda bir uyarı da benden sana:) Anladığım kadarıyla sen de evli barklı kadınsın ama arkadaşın ailesinin yanına sivasa dönmek yerine neden senin yanına taşındı orasını anlayamadım. Bir evde iki kadın ve bir erkek uygunsuz geldi bana .Arkadaşlık ta bir yere kadar. Arkadaşının yeri ailesinin ve oğlunun yanıdır.

gerçekten geçmiş olsun olan olmuş...
arkadaşın bir daha böyle balıklama atlamaz artık...
kızmayın bana ama dogru...
a.s.

Insanlarin senelerce beraberlik yasadigi halde tam tamina güvenemedigi halde rezilligin kol gezdigi bu devirde nasil olurda internetten tanistigi bir insanla 3 gün icinde evlenmeye karar verir anlayamiyorum!!benneyaptımki

Kusura bakma canim ama arkadasini anlamak mümkün degil!:1no2:
Hadi adam piskopatin manyagin teki ama arkadasina ne demeli bilmiyorum, ya cok saf yada normal degil:nazar:

Yinede kurtuldugna sükür etsin, ve bu talihsiz evliligi biran evvel sonlandirip unutmaya calissin...:nazar:

ayyy Allahım sen böyle insanlardan koru hepimizi.. (aminn)

vallahi gerilim filmi gibi..

Allah kolaylık versin arkadaşınıza tabii size de.. biz hiç tanımadığımız bir insanken bile bu yaşadıklarına üzülüyoruz siz kaç yıllık arkadaşınız için ne kadar üzülüyorsunuz kimbilir?

iyi ki arkadaşınızın sizin gibi bir dostu var...

inşallah arkadaşınız artık çok daha temkinli davranır ve bir daha böyle üzücü şeyler yaşamaz birde oğlu varmış yazık vallahi hem arkadaşınıza hemde oğluna çok üzüldüm..

inşallah kısa zamanda kurtulur o psikopat adamdan..

dediğiniz gibi farklı bir şehirde oğluyla güzel bir hayat kursun kendine..

Arkadaşım burda bir uyarı da benden sana:) Anladığım kadarıyla sen de evli barklı kadınsın ama arkadaşın ailesinin yanına sivasa dönmek yerine neden senin yanına taşındı orasını anlayamadım. Bir evde iki kadın ve bir erkek uygunsuz geldi bana .Arkadaşlık ta bir yere kadar. Arkadaşının yeri ailesinin ve oğlunun yanıdır.

eşim şu anda yurtdışında.arkadaşımın da sivasa dönecek psikolojisi yok ayrıca ben de çok yalnızım ben gelmesini istedim.oğlu annesi evlenince kendine göre bir düzen kurup kendine göre bir yol çizmiş arkadaşım başka şehre taşınacak.orada da akrabaları falan var zaten sivasta kocasının akrabaları da orada artık sivastan soğumuş.zaten benim yanımda misafir.ev alıp taşınana ve psikolojisi düzelene kadar benimle kalacak.biz yıllardır birbirimizin hep hem iyi hem kötü gün dostu olduk..onun bana iyilikleri de çok...

valla olaylar o kadar girift ki ben bile anlata anlata bitiremiyorum.kafanız da karışmış olabilir.bunları anlatıyorum ki herkese de ders olsun arkadaşlar...

kendi düşen ağlamaz demekten başka birşey gelmiyor aklıma..

kendi düsen aglamaz derler ya bencede öyle ya insan tanimadigi etmedigi chattan tanistigi bir insanla hemen nasil evlenir anlamaiyorum

yine çabuk ayrılıp dönmüş yanlıştan..Allah karakterli, ahlaklı insanlarla karşılaştırdın :KK43:(

aman diyim..ne olur arkadasınız tekrar inanıp geri dönmesin...bir insan ne ise o..değişmez...
geçmiş olsun...

X