Arkadaşımın ailesi ile tanışacam,tavrım nasıl olmalı?

tgultekin

ÖzLedİm..
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
123
1
günaydın hanımlar,

erkek arkadaşımın ailesi ile tanışacağım.sizce nasıl bir tavır sergilemeliyim ?
yani mesafeli durup soğuk olmaktan,sıcak davranıp yılışık anlaşılmaktan korkuyorum.

fikrinize ihtiyacım var .

kendin olmalısın canım..
en sağlıklısı bu olur.. içinden geldiği gibi davranmalısın..
bol şanslar..

hayatım sadece kendin gibi ol.. herhangi bi tavra giryim die kasıntı yapacaksın ve ne oturduunu ne konuştuunu anlayacaksın.. yeni birilerşyle tanışırken nasıl davranıorsan öle davran..
ama fazla ve sesli gülmek, erkek arkadaşınlkasırnaşık sarmaş dolaş yada fazlasıyla yakın görünmen, her lafa krışman hoş karşılanmayacaktır. dikkat.. sana bişe sorulmadıkça cevap verme bence.. çünkü babası ve annesi ikiside farklı gözle süzecekler her türlü şeyine bakacaklar dikkat..zamanla o bağlar güçlenir zaten..kolay gelsin canım..

başkası olma kendin ol , böyle çok daha güzelsin -tatlicadiarzu-

canim bence ikisinin ortasi bir tavir takin.ne cok samimi nede cok mesafeli.cok sicak olursan dedigin gibi sirnasik diyebilirler,,cokda soguk olursan burnu büyük,havali diyebilirler.ama yapmacik hareketlerden kacin,allah kolaylik versin...

Canım zaten nerde nasıl davranacağını bilen biriysen istediğin görünümü verirsin yerimseniben
Saygılı, sevgili ol fazla abartma yeter...
Ve çok aşırı heycanlanma...
Kolay gelsin... Allah yardımcın olsun..

oooooooo bebeğimm tebrikler...kendin gibi ol eminim fazlasına ihtiyacın olmayacak..iyi şanslar...unutma eger ciddiyet düşünülüyosa herkes birbirini oldugu gibi kabul etmeli...

canım kendin ol, rahat ol, özgüvenli ama saygılı da ol..
ol işte..
ama sakın gergin olma...

nerde tanısacaksın sakın onlara gıdecem deme onlşar ayagına gelsın

Bence Kendin Gibi Ol..Bende Tanışmıştım Ve Hiç Sıkıntı Yapmadım..:1closedeyes:
Ne Mesafeli Ne yılışık Ortasını buldum..Ama Benimde Karakterim Bu...
Ciddi Bir Kişiliğim Vardır..:jeyyar:
Böyle Yani..kaydirigubbakcemile5

canım sıcak olmak yılışık olmak degıldır...
saygılı guler yuzlu ol kendın dısı olursa yanı yapmacık bu fark edılebılır
oldugun gıbı nasılsan oyle ama ınsan heyecan yapıyor
sakin ve saygılı ol yeter..

ilk izlenim çok önemlidir canım.
sadece kendin ol ,nasılsan öyle davran.
Allah yardımcın olsun bol şans.... :Saruboceq:

Canım rahat ol ama fazla gevşeme -tatlicadiarzu-
Buz dolabı gibi de olma,güleryüzlü ol.Göz göze geldiğiniz zaman hafifçe tebessüm et.Kayınvalideler güleryüzlü gelincikleri sever gamyoncuiremsu
Konuşurken mümkün olduğunca kibar konuş.Hitaplarına çok dikkat et.Kasıntı durma,gerginliğe gerek yok çünkü.
Allah kolaylık versin,hayırlısı olsun...kaydirigubbakcemile5

tatlım böyle bi soru sorman bile hata .neysen nasılsan öyle davran tabikiii . . . kimi insan sıcak kişilklerden kimisi ise karşısındakinin soğukk uzak durmasından hoşlanır .ama sen içinden nasıl geliosa öle davran

eger yakında resmiyete dökülmeyecekse tanısmasaydın ileride sorun yaratabilir cnm illa tanıcagım diyorsan yapmacık olma olursan zaten bir yerde pot kırarsın kendini kötü hissedersin heyecanlımısın heyacının göstermekten cekinme çekingenmisin çekingen ol ama asla rol yapma

oldugun gibi görün nasıl biriysen onlar seni nasılsan öyle kabul etsin farklı davranışlar sergilemeye ne gerek var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…