Arkadaşım iyi niyetli mi ?

Kız size yönelik kırıcı kindar kıskanç bir yaklaşımda bulunmamış sadece sizde olan şeylerin aynısını almış belki sizi çok sevdiği için idol olarak görüyor olabilir mi neden hemen kıskançlığa bağlayıp evini nazar etti eşimle tsrtışır oldum diyosunuz sizi kınadım gerçekten

Seni taklit ediyor ya da siz gercekten evi güzel dösüyor olup begenerek alabilir insanlar begendikleri alabilir benim düsünceme göre en cok kendi karakteri olmamasindan korkarim sürekli taklit etmek bi yere kadar ama napsin herseyi anlatma artik arkadasina, size hayran olmali :)

Evinize çok sokmayın ayrıca her şeyinizi de anlatmayın.

Ay bu aynı benim elti ayol. Ben bi kere sırf bunu denemek için evi komple mavi boyayacağım dedim ve kadın üşenmedi koca evi bi haftada boyattı

Elti sendromuymuş bu ya bayağıda :))
Konu sahibiii arkadaşınızın eltisi yok mu ??
Sizi elti yerine koymuş belli ki

Hediye meselesine kadar normal diyordum ama orada koptu olay. Bence hiç beğenmediğiniz şeylerin fotoğraflarını atın ben bunu alacam diye gitsin hemen alsın

Ben inanamıyorum böyle konulara.
Gerçekten bu kadar da göze sokularak taklit edilir mi? Sizin zevklerinizi beğenebilir, fikir alır kendine bu kabul edilebilir ama evi barkı bile sizle yarıştırmış. Çok açık da belli ediyor.
İnsan utanmaz mı, çok merak ediyorum.

Arkadaşınızla paylaşımlarınızı azaltın, eğer size kattığı pek fazla şey yoksa zamanla zaten aranız açılacaktır.
Belki sizin için üzücü olur ama o çoktan arkadaşlığınıza gölge düşürmüş bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…