arkadaş dedigimin gerçek yüzü bu muymus

bence o kadinin yasiyla sorunu var evde kalmis dedirtmemek icinmi öyle yalanlar atiyo acaba belkide o maili yanlislikla yollamadi sana yine sana hah sevgilisi varmis dedirtmek mi istiyo benim aklima ilk bunlar geldi okur okumaz yani bence bunun pisikolojik bisey bunalima girmis galiba

Böyle biri benim eski çalıştığım yerdede vardı tam anlattıklarınızın aynısı.. Oda sürekli atıyodu ben şöyle zekiyim beni şunlar bunlar istedi de evlenmedim falan kendini övmeye bayılıyodu. Kompleksli ve yalancı insanlardan herşey beklenir. Gerçek yüzünü gördüğün iyi olmuş Allah işte böyle gösterir. Ama yapacak bişey yok böyle insanlar o kadar çok ki boşverceksin artık..

Allah gerçek yüzünü göstermiş ya şükret:Saruboceq:

birisi bana samimiyet gosteriyorsa ben ona inaniyorum
inanmamali miyim yani
yuzune bu kadar gulup te arkasindan bu kadar istememezlik sasirtici

gurba prenses doğru söylüyor
arkadaşım
sonlarda kadını kötülemişsin gerçekten intikam alır gibbi burda ulu orta dökmüşsün öpüşmüş falan diye senin sorunun sadece mail değilmi öpüşmesinden b,izene ayrıca senide pek ilgilendirmemeli bu ama bi yandan da haklısın senden sakladığı için o da suçlu
ama kadın tabiki suçlu gerçek yüzünü görmüşsün canım işte boşver

Boşver be güzelim böyle bir olayla tanıdın arkadaşını.. Aslında çok büyültecek bir problem değil ama iki yüzlü bir insan vasfına çok yakın... ben öyle arkadaşlar duydum ve gördümkü bu olay devede kulak kalır.. Sen üzme kendini yaptığından o utansın...

X