Aranızda kv olan varmı ?

Haftada bir gitmesi normal ama her gün aranmalı bence. Çocuğunun üniye gittiğini düşün her gün aramak sesini duymak istersin o da günlük duymak istiyor. Sen bir tavır yapma suç sana kalır sen nötr kalmalısın. Ki tavır yaparsan haksız olursun.

Her kayınvalide farklı çünkü her kadın farklı.Yaşlaninca bı kimsenin artık bana ihtiyacı yok modu gelen var .Oğlumun hepsevdigi en çok sevdiği ben olacağım diye yarış modu gelen var.Son sözü ben söylerim güncellemesi alan var Birde evladım mutlu olsun bir derdide ben olmayayim diyen olgun kadınlar var.Bu kayınvalidenin ekonomik görgü vs yani her yönüyle karakteriyle bağlantılı.Zaten şeker olup kaynayıp katrana dönüşmez insan neyse odur işte .

Haklısınız

Bu konu beni düşündürdü. Annesini her gün arayan biri değilim. Ama bebeklerim arasın her gün diye darlar mıyım bilmiyorum. Bu konu gelini ilgilendirir mi onu da bilmiyorum gelin bunu mesele etse canım sıkılırdı ama

Ben konuyu da anlamadım ki. Adam karısına anamı her gün ariyim mi diye mi sormuş nolmuş

Ben de annemi hergün arıyorum eşim de arayabilir aramazsa da kendi bilir ama eşim de böyle bir konu konuşuyorlarsa bana söylemez yansıtmaz ne kavgalarını ne tartışmalarını bilmem ben burda hatalı olan eşiniz size gelip niye söylüyor ki
Anne oğul onlar

Bizimkilerde sen artık glemiypsun etmiyorsun diyordu. Çocukalrın ynalarındada söylemişler çocuklar herkesin içinde dayım evlendiğindne beri bize gelmiyor dedi. Ben izin vermiyorum gelmesine dedim. İstedikleri cevap buydu ağızları açık bakıyolar görümcekler.

Aynı apartmanda kapıdan uğrayıp anasının hatrını sormayan adamdan ne evlat olur, ne koca, ne baba.

Hergün aranmayı beklemek biraz egoistçe geliyor bana. Ama aynı apartmanda olup annesini haftada bir görmekte tuhaf. Kapısını çalıp 5 dakika uğrayamıyor mu?
Siz karışmayın kendi aralarında halletsinler.

Kv sizd bir şey demiyorsa bence eşinizi sakinleştirmek için sen de ara hayatım nolacak falan diyin. Zaten aynı apartmandasınuz ama anladığım kadarıyla zırt zırt rahatsız eden biri deiil. Keyfinizi kaçıracak bir şey yok.

Sen karışma. Oğlu düşünsün.

No, sadece geline dunyayi dar etmek istiyorum damatla bir alip veremedigim yok
Ahhhahhhahh bunu cidden yapan var, aha bu kulaklarımla duydumGelin yataktan çıkmış kapıyı acmış kv, ayakkabılarını içeri alırken bakmıs kadın yok, kadın gitmiş gelininin kalktığı yataga girmiş oglunun yanına, oglan uyuyor, yaslanmıs yorganı da cekmıs üstüne, noooolduuuu der gibi gülümseyerek geline bakıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…