Aranızda kv olan varmı ?

Aman en fazla naber ,nasılsın eee şeyyy hava da soğudu, ekmeğe zamn geldi diyip tlf kapatacaklar..
Anneyi üzmesin sonra sütünü helal etmez(bu lafa ayar oluyorum)

Aramayı görev olarak dayatan anneler çok bunaltıcı.
Annem haftasonu aramaz kızım esinle vakit geçir der mesela. Arada görüntülü konuşuruz vs yani çok yoğun olunca konuşamıyoruz falan. Bazen dedikodu için gülerek ararız
Normal ve sıradan
Hergun beni ara diye baskı yapsa aramam
Bende sizin gibiyim bazen ararım müsait olmaz işteyse ancak ertesi gün konuşuruz . Kimse kimseye trip atmaz . Maalesef bu davranış biçmini erkek annelerinin yaptığını görüyorum .

Soğuk değilim ailem benim değerlim buldumcuk gibi işsiz gibi annemle her saat başı konuşmuyorum . Herkesin işi gücü var oturup bu miye beni iki üç günde bir arıyor demek de bana fesatlık geliyor kb
Screenshot_2024-09-23-23-43-03-73_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Ben işsizlik abidesiymişim tşk aydınlanma yaşattığınız için

Yahu kimse kimseye anasını aramasın demiyor . İsterse günde beş kere konuşsun bize ne ? Mevzu bunu zorla görevmiş gibi lonulup kavga çıkartmak
Size değil ki yorumum beni alıntılayan diğer üyeye. Yeterince de tekrarladım. Annesini her gün aramayan da soğuktur. Bitti gitti. Iyi geceler.

Kv sizd bir şey demiyorsa bence eşinizi sakinleştirmek için sen de ara hayatım nolacak falan diyin. Zaten aynı apartmandasınuz ama anladığım kadarıyla zırt zırt rahatsız eden biri deiil. Keyfinizi kaçıracak bir şey yok.
Yok bana genelde birşey der telefonun başında beklemediğim için bazen aradığını görmem . Telefonla çok ilgilenen biri değilimdir ki zaten görsem dönerim . İşi vardır muhakkak döner görseydi demek yerine bilerek açmadın yaftası yerim hahahah

Eşine bırak bu durumu. Benim eşimde böyle her gün konuşurdu. Ama sıkıntı ne biliyor musun annesine beni kötülemiş evde konuştuğumuz her şeyi anlatmış şimdi boşanmak üzereyim. Eşimle hiç birbirimizi anlayamıyoruz bem a diyorum b anlıyo daha bide beni suçlar her şeye. Evinin senin fırsatını vermiyosa annesine bırak istediği gibi konuşsun
Sizin durum epey sıkıntılıymış umarım herşey gönlünüzce olur eşin özelini anneye anlatmasını asla anlamam kendimde özel bir durumum kavgam dahi olsa anneme anlatacağıma gelip burda tanımadığım insanlara anlatırım daha iyi anneler çok daha hassas oluyor bu konularda

Yok bana genelde birşey der telefonun başında beklemediğim için bazen aradığını görmem . Telefonla çok ilgilenen biri değilimdir ki zaten görsem dönerim . İşi vardır muhakkak döner görseydi demek yerine bilerek açmadın yaftası yerim hahahah
Ayy o zaman bırakın konuşmasın beyiniz de bşraz kafa dinleyin

'Ailenle arandaki ilişkiyi sen belirlersin hayatım, kimsenin sözüne bakma içinden geleni yap' de ve kestir at. Kim kimi suçlarsa suçlasın. Burada aynı apartmanda ... diye başlayanlar başkasına da süttün kesilmemiş adamdan koca olmaz yazıyor. Bence haftada bir git gel gayet ideal, kapıda karşılaşılıyordur hiç değilse, o da yeter. Oğlunun sürekli görmek isteyen gelini evinin içine alacaktı. Eşiniz mesafeyi iyi ayarlamış şu anlık inşallah baskılara boyun eğmez. Kv standart 'reis olma hayali' kuran oğlan anası modeli. İstediği kadar dedikodu yapsın, kulak asmayın.

'Ailenle arandaki ilişkiyi sen belirlersin hayatım, kimsenin sözüne bakma içinden geleni yap' de ve kestir at. Kim kimi suçlarsa suçlasın. Burada aynı apartmanda ... diye başlayanlar başkasına da süttün kesilmemiş adamdan koca olmaz yazıyor. Bence haftada bir git gel gayet ideal, kapıda karşılaşılıyordur hiç değilse, o da yeter. Oğlunun sürekli görmek isteyen gelini evinin içine alacaktı. Eşiniz mesafeyi iyi ayarlamış şu anlık inşallah baskılara boyun eğmez. Kv standart 'reis olma hayali' kuran oğlan anası modeli. İstediği kadar dedikodu yapsın, kulak asmayın.
Eşime hep annen daha ilk evladını evlendirdi biraz kapris yapması normal derdim . Taa ki abuk sabuk istekleriyle beni şaşırtana kadar. Aslında kulak asmamın sebebi eşimin üzülmesi annesinin üstüne böyle gelmesine eşim arayınca da niye arıyorsun diyprmuş . Kaprisli bir kadın keşke kendi annem gibi huyları olsaydı herşey kolay olurdu

Sizin tavır takınmanızı gerektiren bir durum yok ki. Eşinizle annesi arasında bir mevzu. Buna o karar versin.
Benim tavrım herzaman net ve kesin . Nu olaylar her olduğunda aslında ardında bana sinir olacak ve beni iğneleyecek bir olay bulduğu ve eşimede bana gelip damıştığı için hem kendim adına hemde eşim adına bir çıkar yolu bulmaya çalışıyorum . Daha öncede ailenle sıkıntılarına beni dahil etme dedim fakat . Ailesi eşimle olan sıkıntılarının sebebini ben olarak görüyorlar . Sadece kv görüyor ama kp ve diğer aile bireyleri değil .

Herkese merhaba 🫶🏻
Eşim bana bugün annesiyle tartıştığını konununda annesinin onu neden beni herhün aramıyosun diyerek onla kavga ettiğini söyledi . Aynı apartmanda oturuyoruz eşim çalışıyor zaten haftada bir görüşürüz ya biz gider ya davet ederiz . Eşim eve gelir dinlenir vs . Kv kendisine evlendikten sonra çok değiltiğini onu herhün araması gerektiğini onu çok ihmal ettiğini ve arayı soğuttuğunu söylemiş . Gerçekten aranızda bunu yapan ve normal karşılayan insanlar varmı ? Eşime birşey demedim ama kafamı kurcalado bu konuda tavrım ne olsa kestiremiyorum .
Benim erkek kardeşim 1.5 senelik evli, bekarken de başka şehirde çalışıyordu evliyken de başka şehirde calisiyor şu an

Annemin ,benim ve kardeşimin whatsap grubumuz var.Sabah kalkinca günaydinlasiriz.
Kardesim sabah işe giderken annemi arar
Hatta annem sabah kalkınca whatsaba girerki oğlum kalktığımı görsün ariyacaksa diye.Kardeşim sabah arar öğleye kadar da mesajlasmamizda olur grup üzerinden.
Öglen de yemek molasında arar
Öğlenden iş çıkışına kadar da mesajlaşma felan gene olur.
Akşam iş çıkışı da arar annemi
Eve gidince de mesajlaşıriź arada ama evde eşiyle ilgilenir biz de bebek baktığımızdan gün icindeki kadar olmuyor 😁

Benim eşim annesini aramıyordu
Ben kaç kere dedim anneni arasana napiyor sorsana, mesela anneler günüydü ara kutla dedim dün aramıştm diyor.
O dündü bugün anneler günü araman lazım dedim
Adamı alıştırdım simdi whatsaptan sürekli yazışıp dedikodumu yapıyorlar , yakaladım 🤣🤣

X