Aranızda kv olan varmı ?

Evli, çoluk çocuk, iş sahibi insanların gün içinde 50 tane işle uğraşı oluyor. Annemi arayayım diyorum aklımdayken, hop çocuklarla bir olayda buluyorum kendimi. Boş olduğu için çoğu zaman annem arıyor. Kendi arasın, kendini hatırlarsın madem.
Evet bende nasıl akşamı ediyorum bilmiyorum insan buna da takılmaz ki

Sizi rahatsız eden kısım evlendikten sonra çok değiştin cümlesi olabilir. Aslında evlendikten sonra çok değişen genelde anne oluyor. Bekar hayatında oğlunu 3 yıl görmese sorun olmayacakken evlenince her gün görme, arama isteği geliyor annelere. Bırakın kendi hallerine. Ben geline ucu dokunan müdahalelere tahammül edemiyorum ama burada sizlik pek bir şey yok. Hatta eksikliğini hiç hissettirmesin ki kimse size bulaşmasın. Erkekler evlendikten sonra aramasa sormasa karısının kabahati oluyor
Vallahi son cümleniz okadar doğru ki . Adam evlenmeden önce beş ton kavga ederdi anlatırdı bana . Evlendikten sonra annesine of dese benden bilir oldular .

Bizim Türk anneleri gerçekten garip.Erkek çocuk sevdasıdır gidiyor.Niye aramadın beni unuttun gelmedin gitmedin.Bu neden.Bana göre özgüvensiz anneler bunu yapıyor.Ortada gerçekten psikolojik bir durum var ve hiç normal değil.Aklı başında düşünen hiç bir insanda buna normal demez.Şu olsa aylarca arayıp sormayan çocuklarda var yok değil.Öyle olsa ailedir aranır.Hak verilir o zaman.Burada paylaşılanlar bunlar değil ki.Her gün görmek istemek her gün aranmak istemek o annenin normal olmadığını gösterir.Buna hayır normal diyen de bir uzmana danışsın bakalım.Benim aklıma bile gelmez az aradın değiştin vb.Gerçekten bakın onlar evlerinde sağlıklı mutlu olsun yeter.
Evet birşey dediğimizde ben evlatlarıma diğer annelerden daha çok düşkünüm diyor . Gülümsüyorum . Sanki bir tek kendi yavrusu varmış gibi konuşuyor . Size çok katılıyorum . Bana bir kez üzerime yürüyüp kavga ettiğimizde ben evlatlarımı senden daha çok düşünüyorum demişti bende gülüp sizin evlatlarınızı da ben düşünecek değilim ya normali bu demiştim . Daha çok sinirlenmişti pskolojisi bozuk .

İnşallah benimle günde 5 dakika konuşunca yuvasını yıkacak kadar gerizekalı bir çocuk yetiştirmemişimdir ne diyeyim? Ben kendi annemle her gün telefonda konuşurum,öğle arası evine uğrar beraber kahve içerim,hala evliyim 10 senedir. Niye hemen yuva yıkılıyor anlayamıyorum arkadaşlar bazen sizleri
Birsürü insan tipi var huyu suyu var siz zorla yapmıyorsunuz ki . Ya da anneniz sizi arayıp sizi bunaltıp sizle kavga ediyor mu . İki gün aramasanız . Merak ettim

Kız çocuklarının her gün anne ile konuşmasıyla erkeğin her gün konuşması bana aynı gelmiyor. Burda "ben annemle her gün konuşuyorum" diyenleri hiç tuhaf karşılamıyorum mesela. Annem yaşıyor olsaydı her gün olmasa da muhtemelen 2-3 günde bir arardım ben de. (Babamı aramayı bazen unutuyorum o beni arıyor)

Evli erkeklerin her gün konuşmalarının iyi hissettirmemesi bence kafamdaki o "kaynana" durumuyla ilgili. Toplumumuzda kız anneleri damadı severler, kızlarının iyi olması için oğlanın gönlünü hoş tut falan derler genelde. Ama erkek anneleri çocuklarını paylaşamıyorlar gelinle. Burda da "evlendikten sonra değiştin" demiş mesela kayınvalide. Bu yüzden ben iyi niyetli görmüyorum bu konudaki kvyi
Daha neler neler . Burda bazen anlattığımda bir kaç diğer konuda sizde kv yi kötü göstermek için elinden geleni yapıyorsunuz diyen bile oldu . Kendi oğlu bile kabullendi annesinin pskolojik olarak iyi durumda olmadığını . Forumdaki bazı insanlara normal geliyor ne hikmetse

Normal bir şey değil.. ben annemle 1 sokak kadar. Mesafede oturuyorum biz randevulaşarak gidip geliyoruz hergün çalışıyoruz hepimiz hemde. Kv anlaşılan çalışmıyor canı sıkılıyor oğluna sarmış kafayı. Ben senin yerinde olsam hayatım ne diyebilirim seninle annen arasında bir durum de çekil kenara . Yorum dahi yapma bu sefer laf götürme getirme olacak onlar düzelir bu Sefer kötü olan sen olursun arada.
Bulaşmadım valla artık kesinlikle eminim hanımefendinin duygu durumunun aşırı bozuk olduğuna . Kalan moralimi onun ileri bozmayayım diyorum ama işte

Daha neler neler . Burda bazen anlattığımda bir kaç diğer konuda sizde kv yi kötü göstermek için elinden geleni yapıyorsunuz diyen bile oldu . Kendi oğlu bile kabullendi annesinin pskolojik olarak iyi durumda olmadığını . Forumdaki bazı insanlara normal geliyor ne hikmetse
Geleceğin kaynanaları 🤭
Ben de erkek annesi olacağım inşallah sınırlarımı bilen bi kaynana olurum

Birsürü insan tipi var huyu suyu var siz zorla yapmıyorsunuz ki . Ya da anneniz sizi arayıp sizi bunaltıp sizle kavga ediyor mu . İki gün aramasanız . Merak ettim
Yani kavga etmez belki ama içerler. Benim çocuğum neden bana beş dakika uğrayamıyor ki der içinden. İçinden düşünmesiyle bana söylemesi arasında bir fark yok bence. Keşke söylese,içine atmasa da dert edeceğine benimle kavga etse. Annem olsun başımda olsun her gün beni arasın bunaltsın. Bugün var yarın yok annelerimiz. Bir bu kadar daha yaşamayacak. Bundan 20 yıl sonra hayatta dahi olmayabilir annem. Ben bunları düşünüyorum açıkçası. Ne söylese başımla beraber kabulüm. Doğrusuyla yanlışıyla benim annem çünkü. Ben böyle düşündüğüm için ilerde kendi çocuğumdan da aynısını bekliyorum. Siz yapmayın,zorunda değilsiniz. İleride sizin çocuğunuz da sizi aramadığında üzülmeyin o zaman mesele kalmaz arkadaşım

Bulaşmadım valla artık kesinlikle eminim hanımefendinin duygu durumunun aşırı bozuk olduğuna . Kalan moralimi onun ileri bozmayayım diyorum ama işte
Eşi hayatta mi kayınpeder? Yalnızlık çekiyor olabilir mi .. böyle insanları hiç sevmiyorum ya bide aynı binadasınız sen gitmesen bile oğlu arada gitse yine yeter. Ama hergün hergün olmaz tabi ki abartı olur.

Bu dünyada bir tek erkeklerin ailesi var, kadınlar ağaç kovuğundan çıkmış da böyle talepler gelmiyor.

X