Aralıkta transfer olanlar

Yok canım ben kese ve kalp için 26 ocakta gidecektim daha. 7 haftam dolmuş olacaktı ozaman. Kahverengi leke geldi sabah. 8. Gün de gelmişti ama 3 günde geçmişti yerleşmedir dedik. Ama şimdi tekrar gelince çok korktum. Doktor rahatlattı içimi haftaya kalbi görürüz sağlıklı kese dedi. Bakalım artık hayırlısı
İlk lekelenme 2.lekelenme birebir aynıyız. Ben de rahatladım bak şimdi. Gözün aydın tatlım🥰

Şimdi çıktım doktordan keseyi gördük yolk sac da var. Boş kese değil çok şükür. Kanama bölgesi falan da yok. Duphastonu 2şer tablete çıkarıcam günde 3kez. İğne vermedi. Oksapara devam edicem sadece.
Ben de aynı salı gittiğimde kesenin yeri yerleşimi yolk sacı herşey iyi 15 inde kalp için gel demişti. Neyse ki kahve akıntı da bitti sonunda bugün rahatım biraz. Tek duam hayırlısıyla her aşamadan mutlu çıkıp sağlıkla kucağımıza alalım bebeleri 🥰

Arkadaşlar 7 haftalık bebeğimi dün düşük yaptım kürtaj oldum yoğun kanama ile çok üzgün ve psikolojik olarak iyi değilim malesef bu sayfaya artık girmeyeceğim marta kadar tedavi olmayacağım beklemedeyim hepinize sağlıkla bebeklerini rabbim nasip etsin sizleri tanımak güzeldi dualarınızı benden eksik etmeyin

Arkadaşlar 7 haftalık bebeğimi dün düşük yaptım kürtaj oldum yoğun kanama ile çok üzgün ve psikolojik olarak iyi değilim malesef bu sayfaya artık girmeyeceğim marta kadar tedavi olmayacağım beklemedeyim hepinize sağlıkla bebeklerini rabbim nasip etsin sizleri tanımak güzeldi dualarınızı benden eksik etmeyin
Çok çok üzüldüm 😢 lekelenmen bitmişti diye hatırlıyorum sanki devammı etti lekelenmen canım, ay çok üzüldüm Allahım sabır versin 😢😢😢

Çook üzgünüm gülüm iyiydin oyle hatirlıyorum allahim sabir versin inşallah rabbim en hsyirli zamanda bir evlat nasip etsin sana canim ne diycemi bilemiyorum gercekten üzgunum ☹😭😭

Teşekkür ederim canım benim. Ya ben bi an çok çok üzüldüm gerildim. Doktorun rahatlığı da sinirimi bozdu. Sonra dedim zaten doktor bu kadar sakin olduğna göre bir bildiği var, olacağına varır. O yüzden takmıyorum şuan akıntıyı. Haftaya cuma gidicem kalp görmeye duymaya kısmetse. İnşallah onu duyarsam zaten leke flan umrumda olmaz. Duyamazsam da Allah bilir.
Rica ederim canım. Benim de lekelenmem hala devam ediyor ama doktor rahatlattı için takmıyorum. Strese girince daha kötü olur. Zaten dusukte dayanılmaz ağrılar oluyor ve geçmiyor. Tüp bebekte çoğu kişide lekelenme oluyormuş. Ben de haftaya cuma kalp atışı için gidicem. İnşallah güzel haberleri alırız 🍀🤲🧿

Ben sabah akşam birer estrofem, ve benm değerleri estrofem yükseltmediği için her gün climara forte flaster bant kullanıyorum. Coraspin ve prolutex iğne... acaba estrofem ve climara birlikte fazla mı geliyor artık.
Coraspin lekelenme yapıyormuş, doktorum hemen bıraktırdı. Zaten onu tutunma kolay olsun diye veriyoruz dedi. İstersen sen de coraspini bırak. Zaten dün sabah prolutex iğne virdugumda göbeğimden su gibi kan gitti, eşim de şok oldu. Kanım baya sulanmış. Proluten iğne vurdurmadiysan içinin rahat etmesi için acile gidip vurdurabilirsin, bir hafta koruyormuş, doktorum öyle dedi.

Grubun polyannası 😍 senin bebeğin tabiki pıt pıt yapacak 🤩 gözün aydın Allah kucağına da sağsalim almayı nasip etsin. Ve pıt pıtı bekleyen herkese, bana da duymayı nasip etsin 🙏🏻😅
Gözünüz aydın. Bekleyen herkes inşallah güzel haberler alır. 🤲🍀🧿

Kızlar sağlık ocağı test sonucum 8.gün sizce? Bu arada 2 embriyo vardi ondan mi yüksek biraz 8.güne gore fikri olan var mı?
Hayırlı olsun, ikiz olabilir. Benim 5.gun çift embriyo koyulmuştu. 11. gün 835 iki gün sonra 4235 çıkmıştı. Geçen doktora gittigimde çift kese olduğunu söyledi.

Kizlar benim gebeligim dis gebelikmis degerlerimin kendinden dusmesini bekliyorlar duzmezse kurtaj yapilicam hepinizin gebeliginin saglikla devam etmesini diliyorum rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Kizlar benim gebeligim dis gebelikmis degerlerimin kendinden dusmesini bekliyorlar duzmezse kurtaj yapilicam hepinizin gebeliginin saglikla devam etmesini diliyorum rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Çok üzgünüm allahım yar ve yardımcın olsun inşallah en hayirli zamanda evladini sana nasip etsin ablam 😞

Coraspin lekelenme yapıyormuş, doktorum hemen bıraktırdı. Zaten onu tutunma kolay olsun diye veriyoruz dedi. İstersen sen de coraspini bırak. Zaten dün sabah prolutex iğne virdugumda göbeğimden su gibi kan gitti, eşim de şok oldu. Kanım baya sulanmış. Proluten iğne vurdurmadiysan içinin rahat etmesi için acile gidip vurdurabilirsin, bir hafta koruyormuş, doktorum öyle dedi.
Pazartesi sorarım doktora olmadı. Sen hem prolutex iğne kullanıyorsun sabah akşam hem de proluten iğne mi oldun?

Çok şanslı bir gruptuk, nazara mı geldik nedir. Bugün kötü haberler gelmiş peş peşe... kızlar çok üzgünüm sizin adınıza ama hepimiz için ne ilk ne de son olacak. Bebilerimizi kucağımıza alana kadar pes etmek yok. Umarım en kısa zamanda moralleri toparlayıp tekrar tedaviye devam edersiniz. Allahım hepimiz için hayırlısını versin. 🤲

İlk lekelenme 2.lekelenme birebir aynıyız. Ben de rahatladım bak şimdi. Gözün aydın tatlım🥰
nasıl bi lekelenme bu
sabahları vajinal jel kullanıyorum
çamaşırda yada peçetede kırık pirinç kadar kahve rengi bi peltemsi şey var bende belli belirsiz bişey minicik 18. günden beri
bi gün gördüm bi gün görmedim
bordo kırmızı pembe değilse korkma dediler
sizi de okudum gördüm burdan lekelenme. nedir bu mudur bilemedim

X