Aralıkta transfer olanlar

Kan verdim sağlık ocağına ama bekliyorum pazartesi mi çıkar artık e nabizdan bakıcam. Valla kiz öyle deyince moralim bozuldu biraz. Işte bende geçirdim biliyosun da her belirtiyi olumlu yorma falan hayal kırıklığı olur falan öyle konuştu hep dogalnyolla oldu onun 12 yıl sonra tup yaptı 8.ayda kaybetti.oyle yoksa seviniip oturuyordum evimde😊
Hayır ne alakası var 3 gündür silik çıkıyordu benimde kaset testlerde ... bugün 8. Gün kan verdim 67 ml cıktı bende her yerimden nerdeyse Protestan kullanıyorum iğne hap popodan bant ve fitil hepsi progestan kanda mı yanıldı o zaman

Hayır ne alakası var 3 gündür silik çıkıyordu benimde kaset testlerde ... bugün 8. Gün kan verdim 67 ml cıktı bende her yerimden nerdeyse Protestan kullanıyorum iğne hap popodan bant ve fitil hepsi progestan kanda mı yanıldı o zaman
Benimde 173 cıkmış 8.gun 🤲🤲🙏

Grubun polyannası 😍 senin bebeğin tabiki pıt pıt yapacak 🤩 gözün aydın Allah kucağına da sağsalim almayı nasip etsin. Ve pıt pıtı bekleyen herkese, bana da duymayı nasip etsin 🙏🏻😅
Iyi birşeymi dedin kuzum anlayamadim 🙃kiz napayim herkes mutlu olsun kimsenjn umutlari kirilsin istemiyorum cok üzülüyorum

Tabi ki iyi bişy dedim buradaki herkesi en az 1 kez sakinleştirip sevap kazanmışlığın var 😍 bu kadar pazitiflikle o bebiş orada kalmayacak da napacak 👼🏻
Sagol gulum insallah bebisini allah sana bagislasin yuzun hep gulsun insallah korkularin bitsin o seni cok korkutan leke bugun bitsin insallah 🥰🤲

Merhabalar arkadaşlar. Bir çok topikte sorular yazdım ama malesef pozitif sonuç alanlar sorulara cevap vermiyor gördükleri halde. Bende o yüzden gerçekten belirtiler üzerine detaylı transfer sonrası belirtilerimizi anlatabileceğimiz danışabileceğimiz sorularımızın cevapsız kalmayacağı bir topik açmak istedim 😇 10 aralıkta benim transferim oldu sizlerde belirtiler neler ? 💙😇
Merhaba bende 28 aralıkta transfer oldum 8.günümde kan testi yaptım 15.41 çıktı 11 günümde tekrar yaptım 6.91 çıktı doktorum pazartesi tekrar test yaptır gel dedi senin sonuçların nasıldı düşük çıkması kötü mü ?

Sabah tuvalete kalktığımda kahverengi leke geldi. Sanırım gene aynı şeyi yaşayacağım gene gidecek benden bebeğim. Hep böyle başlıyor ve sonuç hüsran. Bıktım artık. Daha kese görmeye bile gitmemiştim kese kalp bir arada göreyim diye. Şimdi doktorumdan haber bekliyorum. 😔

Sabah tuvalete kalktığımda kahverengi leke geldi. Sanırım gene aynı şeyi yaşayacağım gene gidecek benden bebeğim. Hep böyle başlıyor ve sonuç hüsran. Bıktım artık. Daha kese görmeye bile gitmemiştim kese kalp bir arada göreyim diye. Şimdi doktorumdan haber bekliyorum. 😔

bende de vardı transferin 18. günüydü salı günü başladı dün akşam bitti sanırım. Dün akşamdan beri bişy gelmedi ben de rahatladım biraz. Doktorum yerleşmedir dedi. Sen de korkma hemen. Doktorundan haber gelince paylaşır mısın?

bende de vardı transferin 18. günüydü salı günü başladı dün akşam bitti sanırım. Dün akşamdan beri bişy gelmedi ben de rahatladım biraz. Doktorum yerleşmedir dedi. Sen de korkma hemen. Doktorundan haber gelince paylaşır mısın?
Doktorum çağırdı şimdi yoldayım. Şehir dışına gidip geliyorum malesef. Bana da korkma dedi de işte insan korkuyor elinde değil. Benimde 18.gün bugün. Aynıyız. Peki sen keseyi falan görmüşmüydün?

Doktorum çağırdı şimdi yoldayım. Şehir dışına gidip geliyorum malesef. Bana da korkma dedi de işte insan korkuyor elinde değil. Benimde 18.gün bugün. Aynıyız. Peki sen keseyi falan görmüşmüydün?
Aynıyız derken 18.gün kanama olması bakımından. Yoksa senin daha erkendi. Keseyi de görmüştün şimdi hatırladım. Peki doktor yerleşme kanaması mı dedi 5. Haftadaki kanamaya?

Keseyi gördüm haftaya kalp için kısmetse tekrar gidicem. Olsun kafana takılacağına görün doktora, Hadi hayırlı haberlerle inş.

Aynıyız derken 18.gün kanama olması bakımından. Yoksa senin daha erkendi. Keseyi de görmüştün şimdi hatırladım. Peki doktor yerleşme kanaması mı dedi 5. Haftadaki kanamaya?
Evet yerleşmedir artarsa veya kırmızıya dönerse gel göreyim dedi. Artmadı kırmızıya dönmedi, dün akşamdan beri de bişy gelmedi şükür 🙏🏻

Şimdi çıktım doktordan keseyi gördük yolk sac da var. Boş kese değil çok şükür. Kanama bölgesi falan da yok. Duphastonu 2şer tablete çıkarıcam günde 3kez. İğne vermedi. Oksapara devam edicem sadece.

Kalp atışı almış mıydınız ve lekelenmeniz nasıldı acaba

Kalp atışı almış mıydınız ve lekelenmeniz nasıldı acaba
Yok canım ben kese ve kalp için 26 ocakta gidecektim daha. 7 haftam dolmuş olacaktı ozaman. Kahverengi leke geldi sabah. 8. Gün de gelmişti ama 3 günde geçmişti yerleşmedir dedik. Ama şimdi tekrar gelince çok korktum. Doktor rahatlattı içimi haftaya kalbi görürüz sağlıklı kese dedi. Bakalım artık hayırlısı

Yok canım ben kese ve kalp için 26 ocakta gidecektim daha. 7 haftam dolmuş olacaktı ozaman. Kahverengi leke geldi sabah. 8. Gün de gelmişti ama 3 günde geçmişti yerleşmedir dedik. Ama şimdi tekrar gelince çok korktum. Doktor rahatlattı içimi haftaya kalbi görürüz sağlıklı kese dedi. Bakalım artık hayırlısı
Bende 5+5 te kalp atışını duydum. Şuan 6 haftalık. Pembe lekelenmem oldu 😪😪

X