Aralıkta transfer olanlar

Kuzum valla yılbaşı için anneme geldim 2 gündür annemde kalıyorum 😀 bel ve karın ağrım çok var geceleri uyutmuyor bebiş yer açıyor galiba kendine korkuyorum hastalancak gibi ağrı oluyor gece gecede mide bulantısı başladı sanırım bu hafta zorlanacağıö
Hosgeldin canim korkma kiz herkesin farkli oluyor bak bendede sadece arada mide bulantisi var baska bisey yok olsun bebislerimiz iyi olsunda hepsine raziyiz 😇🥰

Benim sen öyle 🥺 şahsen çok umutluydum sma olmadı
Bn de öle hazrlmştm kendmi ama değilmişim demek ki
Bn dün test yaptım hiç çizgi yok 12. Gnm bgn adet olacak gibi hissediyorum kasıklarm ağrıo pazartesi kan vercem ama boşuna yani

Bn de öle hazrlmştm kendmi ama değilmişim demek ki
Bn dün test yaptım hiç çizgi yok 12. Gnm bgn adet olacak gibi hissediyorum kasıklarm ağrıo pazartesi kan vercem ama boşuna yani
Benim kan testi sonucu negatif çıkınca doktor fitili bıraktırdı 1 hafta içinde adet olursun dedi. İki gün sonra adet oldum ve fitil adet olmamızı engelliyor muş doktora sordum. Bugün 12. gününse kan testi vermeye bak. Fitil ilaç kullanıyorsan boşu boşuna kullanmamış olursun

Benim kan testi sonucu negatif çıkınca doktor fitili bıraktırdı 1 hafta içinde adet olursun dedi. İki gün sonra adet oldum ve fitil adet olmamızı engelliyor muş doktora sordum. Bugün 12. gününse kan testi vermeye bak. Fitil ilaç kullanıyorsan boşu boşuna kullanmamış olursun
Kullanıyorm canım kasık ağrım da çok adet olrsam rahatlıcam gbi zaten. Boşuna kullanıorum zaten ya testte hiç yoktu çizgi 😔 ne umutlanmştm ama şimdi Bi ay ara verip başlamak istiyorum

Kullanıyorm canım kasık ağrım da çok adet olrsam rahatlıcam gbi zaten. Boşuna kullanıorum zaten ya testte hiç yoktu çizgi 😔 ne umutlanmştm ama şimdi Bi ay ara verip başlamak istiyorum
Dondurulmuş embriyon var mı

Fazla embriyo mu olmadı?
Hayr olöadk1 tane olştı bnm eşimde tese de bulundu eşimdeydi sorun 1 tane olştı şimdi 2 tüp sperm kaldı son 2 şansmz var yani 😔inşallah bu sefer nasip olur 🤲🙏 çok umutluydum ama 1 yıldr çabalıyorduk ilk transferdi ama olmadı sizin var glb

Hayr olöadk1 tane olştı bnm eşimde tese de bulundu eşimdeydi sorun 1 tane olştı şimdi 2 tüp sperm kaldı son 2 şansmz var yani 😔inşallah bu sefer nasip olur 🤲🙏 çok umutluydum ama 1 yıldr çabalıyorduk ilk transferdi ama olmadı sizin var glb
Benimde iki tane var dondurulmuş . Bu tedavi de genelde okuduklarım ve fazla yumurtası olduğunu söyledi o yüzden şaşırdım. Tekrar teseden sperm alma ihtimali yok mu

Benimde iki tane var dondurulmuş . Bu tedavi de genelde okuduklarım ve fazla yumurtası olduğunu söyledi o yüzden şaşırdım. Tekrar teseden sperm alma ihtimali yok mu
Tedavi ille olanlar ama çıkma garantisi yok yani inşallah diğer denememizde nasip olur 🤲 🙏 çok kötüym dünden beri ama napalm hayat devam ediyor

Tedavi ille olanlar ama çıkma garantisi yok yani inşallah diğer denememizde nasip olur 🤲 🙏 çok kötüym dünden beri ama napalm hayat devam ediyor
İnşallah diğer denemenizde olur canım Rabbim herkese bu duyguyu nasip etsin. Bizi gerçekten bizim gibiler anlıyor

Lekelenme bu kadar uzun iyi değil canım özellijle kırmızıya da dönüyorsa. Korkutmak istemem ama arkadaşım ikiz bebeklerini kaybetti çarşamba günü doktoruna bildir gerekli müdahaleyi yapsınlar gerekirse hastanede kalmak iste serum taktır iyi geliyor böyle durumlarda
Doktoruma sormuştum sorun yok demişti. Başka yaşayan var mı acaba diye yazmıştım. Yanıtınız için teşekkür ederim. Kaset test yaptım şimdi pozitif o kadar şaşkın ve mutluyum ki.. 🤲🏻🥰🥺 Yarın da kan tahlili günüm. Yanılma payı yoktur değil mi? 🤭

Doktoruma sormuştum sorun yok demişti. Başka yaşayan var mı acaba diye yazmıştım. Yanıtınız için teşekkür ederim. Kaset test yaptım şimdi pozitif o kadar şaşkın ve mutluyum ki.. 🤲🏻🥰🥺 Yarın da kan tahlili günüm. Yanılma payı yoktur değil mi?

gözün aydın canım :KK200: allah kucağına almayı nasip etsin:dua:

X