Aralıkta transfer olanlar

5.gün blast embriyo. Çatlatma iğnesi yapmadım. Transferden sonra 7.günüm bugün kızlar. Birde dün ağrım vardı bugün yok herşey normaldir değil mi?
Kuzum, tutunmuşsa bile 7.günden itibaren kana karışmaya başlıyor, 9.gün yaparsan çıkmaya başlar. Ama herkeste beta hcg idrarda hemen çıkmıyor. Test günlerinde kanda pozitif idrarda negatif çıkanları biliyorum. Ben senin yerinde olsam direkt 10.gün sabahı yaparım insallah tutunmuştur bebişin 🤲🏼🥰

Kuzum, tutunmuşsa bile 7.günden itibaren kana karışmaya başlıyor, 9.gün yaparsan çıkmaya başlar. Ama herkeste beta hcg idrarda hemen çıkmıyor. Test günlerinde kanda pozitif idrarda negatif çıkanları biliyorum. Ben senin yerinde olsam direkt 10.gün sabahı yaparım insallah tutunmuştur bebişin 🤲🏼🥰
İnşallah canım pazartesi test günüm zaten sabah hemen gidip kan vericem. İdrar testi yapsam mı diye düşündüm ama birde çıkmazsa üzülmeyim diyorum boşuna. Aslında en mantıklısı pazartesi direk kandan öğrenmek galiba.

İnşallah canım pazartesi test günüm zaten sabah hemen gidip kan vericem. İdrar testi yapsam mı diye düşündüm ama birde çıkmazsa üzülmeyim diyorum boşuna. Aslında en mantıklısı pazartesi direk kandan öğrenmek galiba.
Benim idrarda pozitif 5.gun olmaya basladi gun gun koyulasti 7.gun artik belliydi net size kalmis test yapmak benim elim durmaz ondan yaptim o testler beni dürter 😁

Benim idrarda pozitif 5.gun olmaya basladi gun gun koyulasti 7.gun artik belliydi net size kalmis test yapmak benim elim durmaz ondan yaptim o testler beni dürter 😁
Sizin çift embriyoydu yanlış hatırlamıyorsam değil mi? Benim tek embriyo olunca acaba çıkar mı bilemedim.

Sizin çift embriyoydu yanlış hatırlamıyorsam değil mi? Benim tek embriyo olunca acaba çıkar mı bilemedim.
Siz bilirsiniz nasil ragat olacaksiniz o zaman yapin testi ben aksam yapmistim 5.gun golge gibiydi hatta bu postta79.sayfada var test resimlerim bakin

Benim transferim de 21 aralıkta olmuştu. 5.gün embriyosu.Bugün 10.gün test sonucum çok yaklaşık sizinkiyle. Hayırlı olsun. Benim çift embriyoydu. Demekki ikisi de tutmamış benim.
Hiç belli olmaz belkide tutmuştyr ikiside.Hem tek tutmuş olsa da sağlıcakla dünyaya gelsin önemli olan o.

D dkugu asihan asihan nerdesiniz kuzum nasilsinız sesiniz hiç cikmıyor kızlar
Kuzum valla yılbaşı için anneme geldim 2 gündür annemde kalıyorum 😀 bel ve karın ağrım çok var geceleri uyutmuyor bebiş yer açıyor galiba kendine korkuyorum hastalancak gibi ağrı oluyor gece gecede mide bulantısı başladı sanırım bu hafta zorlanacağıö

Kızlar bu gun transfer sonrasi 2.günüm(dün olmuştum transfer) göğüslerim cok açıyordu sabah kalkarken normal mi . Birde pozitiflik belirti verir mi acaba ? 3. Dondurucudan embriyomuz vardi ara di hastanede bu gun iyi kalite değilmiş doldurmayalım dediler bu tup deneme tutmazsa zor yani artık. Dinlenmeye devam bakalım . Ilk gün dün gaz sancm oldu cok.
Canım daha çok erken ama önceki mesajlarımızı okursan biz sizlere yardımcı olmak adına belirtilerimizi yazmıştık. Sende önceki mesajlardan bakabilirsin

Merhabalar bende 22 Aralıkta transfer oldum, 4.günden itibaren ve halâ devam eden kahverengi-siyah hatta bazen kırmızıya yakın lekelenmelerim var. Çok korkuyorum tutmadıysa diye. Bu kadar uzun lekelenmeler yaşayan oldu mu acaba? 😔🥺
Lekelenme bu kadar uzun iyi değil canım özellijle kırmızıya da dönüyorsa. Korkutmak istemem ama arkadaşım ikiz bebeklerini kaybetti çarşamba günü doktoruna bildir gerekli müdahaleyi yapsınlar gerekirse hastanede kalmak iste serum taktır iyi geliyor böyle durumlarda

Her soruya ben cevap veriyorum kusura bakmayin nolur arkadaslar pek girmiyorlar yoksa onlarda cevap verir bildiklerim kadar rahatlayin istiyorum konu sahibi arkadasimizin da uzun sure lekelenmesi oldu size igne vermedilermi tup bebek drunuza lekelenmenizden bahsedin igne verir benim de 3 gun oldu igne vuruldum lekelenmem kesildi
Kuzumm konu sahibi benm 2 gğn 2 damla oldu benm😂😂😂😂 sütlü kahve oda 😃

X