Aralıkta transfer olanlar

Lekelenmem oldu AZönce doktordan geldim. Çok normal dedi doktorum. Hiç panik yapma dedi. Alttan muayne ile keseyi gördük yolk sac da göründü. Çok şükür. 2 hafta sonra gidip kalp atışını duyucaksak rabbimin izniyle. 🤲🏼🤲🏼
Maşallah. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Lekelenmeler normal kızlar korkmayın kırmızı olmadığı sürece sorun yok 🙏🏻😇

Lekelenmem oldu AZönce doktordan geldim. Çok normal dedi doktorum. Hiç panik yapma dedi. Alttan muayne ile keseyi gördük yolk sac da göründü. Çok şükür. 2 hafta sonra gidip kalp atışını duyucaksak rabbimin izniyle. 🤲🏼🤲🏼
Oooo süper ben senden once gidecekken sen once gidip ogrendin dedim ama sana 🥰allahim tamamina erdirsin insallah 😘

Yaaa çok korktum biliyormusun canım, ömrümden ömür gittiiiii 😭😢 doktoru nasıl arayacağımı şaşırdım 😭 Hiç beklemiyordum böyle birşey 😢
Tahmin edebiliyorum. İlk kan sonucu aldığım gün bende de kahverengi lekelenme oldu. Hatta karnımda adet zamanı gibi ağrıdı. O gün normalde beklenen adet tarihimdi. Çok korktum ama normalmiş. Artık hep iyi düşünelim miniklerimizide üzmeyelim içerde ☺️

Tahmin edebiliyorum. İlk kan sonucu aldığım gün bende de kahverengi lekelenme oldu. Hatta karnımda adet zamanı gibi ağrıdı. O gün normalde beklenen adet tarihimdi. Çok korktum ama normalmiş. Artık hep iyi düşünelim miniklerimizide üzmeyelim içerde ☺️
Hala peçete sildikçe geliyor. İnsallah hemen biter bende de. 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 Allahım saglıkla kalp atışlarını duymayıda nasip etsin hepimize 🤲🏼🤲🏼

Ah sorma ya, hala peçete sildikçe geliyor. Panik yapıyorum böyle çok 🥺🥺
Korkma canim bende 7.gun lekelendim doktor korkma normal 9.gun test yap demesti kirmiziya donmedigi ve agri siddetli olmadigi surece sorun yokmus ama anliyorum seni bende olsam korkarim gececek insallah sakin ol

Bak canim bende yaptim 😃 dekrsz

Eklentiler

• 20201228_181928.jpg
    20201228_181928.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 36
Yaaa bende okumalara doyamıyorum pozitif haberlerini masallahhh inşallah bende pozitif görürüm hamişlerimmm nolur Banada dua edinnn adım Özgee 😍😍😍😍😍
Allahım insallah sanada nasip etsin insallah melegin sana siki siki tutunmustur peygamber efendimuz hatrina allahim sesimi duysun insallah 🤲

X