Aralıkta transfer olanlar

sizlerden ricam istanbul ve yakın bölgelerde önereceğiniz yerleri söyleyebilir misiniz. Ben işin içinden çıkamadım kafamı toparlayıp adım atacağım yeniden.

Çarşamba transfer oldum Perşembe Cuma bende de sivilcelenme vardı

merhaba bende bu gruba yeni katıldım dondurulmuş transfer 11.12.2020 de 2. denemem olmuştu sonucumu aldım benim de 1,20 kendimi çok kötü hissediyorum.
Bende aynıyım canım çok kötüyüm doktorum ilaçları kesti sadece fitile devam et dedi her ihtimale karşı dedi yine kan ver ikin sonra dedi

sizlerden ricam istanbul ve yakın bölgelerde önereceğiniz yerleri söyleyebilir misiniz. Ben işin içinden çıkamadım kafamı toparlayıp adım atacağım yeniden.
Avokado ve ananasın rahme tutunmada yardımcı olacağını duydum. Ananası yemedim ama avokadoyu çok seviyorum ve her gün yiyorum. Bunun yanında en başından beri günlük haşlanmış yumurta ( sürekli yersen bıkkınlık oluyor) ceviz fındık incir kurusu balık kırmızı et tükettim. Benim de eşim sigara içiyor eşimin sperm sayısı ve hareketliliği az. Doktor sigarayı bırakmasını söyledi ve bıraktı macunlar yedik eşime keçiboynuzu suyu yaptım onu içti. Arada ben de içtim. Çörekotu bal vs de tükettim. Yani ne duyduysam denedim. Ama olmayınca olmuyor. Şimdi tüp bebek denedik. Bugün 7. Günüm. Bekliyorum. Yani gerçekten çok zor. Bizi bizden başka kimse anlamıyor. Bir yandan çevredekilere laf anlatmak zor. Allah hepimizin yardımcısı olsun

inşallah hayırlı haberler alırısınız

Hemde hiç kimse anlamıyor inanın artık her görenin sağ ne bekliyorsun doğursana demesinden bıktım artık inanın dışarı ya çıkmıyorum akrabalarla görüşmüyorum bıktım çünkü kimse anlamıyor yaşayan anlıyor tek

Ayy inanır mısın bende seninle aynı durumdayım. Ne bekliyorsunuz bak ilerde olmaz lafları duyuyorum. Sanki biz yapmıyoruz. Bende İnan’ın kendi annemgil dışında kimse ile görüşmemeyi tercih ediyorum. Birde kendince akıl verenler var tabi. Onların dediklerini deneyeli asır oldu zaten. En iyisi araya mesafe koymak.

Sen dogur bana ver ben doguramiyorum dedim ben bir kadina...kime ne anlamiyorum simdi korona var herkes kabuguna cekildi korona bitince kocakarilar baslar yine yokmu cocuk yokmu cocuk fiye basimin etini yediler 8 yil eltim bile dalga gecti anliyorum seni inan ama unutma sadece kendin icin doguracaksin

Bağcılar’da medipol megada Ayşe Karahasanoğlu var ona gidiyorum ben bi doktordan ziyade abla gibi o kdar güzel konuşuyor ki neden gittiğimi unutuyorum tavsiye ederim ilk görüşme ücretsiz zaten bi görüş istersen

ben bugün sonuç aldım şimdi dinlenmem gerekiyor ben notumu aldım hastane adı ve dr ismi çok teşekkür ederim.

Ben herşeyi yaşadım canım inansın bura olmasa kimseye anlatacak kimsem yok ailem başka şehirde yaşıyor eşimle evlenince ben onlardan ayrıldım eşim memleketine geldim sorun eşimde olmasına rağmen kaynanam ailemi arayıp kızı evlendi hamileymiş ailemi arayıp kimseye söylemedik paylaşım bile yapmadık benden dolayı onun çocuğu olmuyor ya demesi beni bitirdi zaten ben aileme tüp bebeği denediğimizi bile demezler eşim kendini kötü hissetmesin diye aileme bile demedim bilmiyorlar düşünün bu muameleyi gördüm dedim rabbim yüzümü güldür dedim olmadı inşallah banada verecek rabbim tüm isteyenlere olmayanlara içinde de bana

Hepsini yaşıyorum canım bu topik iyiki var

Hepsini yaşıyorum canım bu topik iyiki var

Ay esim yanimda olmasa agliycaktim gozlerim doldu kizar simdi aglasam canim benim allahim görüyor olacak yumurtan oluyor zdet goruyorsun spermde varsa olacak korkma nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…