Aralıkta transfer olanlar

Bizde Zeynep veya Aslı düşündük veya beren veya mina Tam bir kararsızlık örneği yani Detaylı ultrasona 5 mayısta gireceğiz inşallah güzel haberler alırız kızlar
Hayırlı güzel haberler alın insallahCoook güzel detaylı usg, herşeyini en ince detayına kadar gösteriyorlar. Herşeyi tek tek ölçülüp bakılıyor. Cook zevkliydi, hiç böyle tahmin etmiyordum.
Bende geçen cuma günü girdim.
cok şükür herşey yolunda temiz çıktı, benim için tek sıkıntı uzun süre sırtüstü yatıp, dakikalarca maske içinde durmak zorladı

Uzun sürüyor değil mi? Bende çok heyecanlıyım özellikle yüzünü gösterecek mi merak içindeyim kime benziyor diye

Merhava kizlar sanirim bu sene kız bebek senesi benim de allahin izniyle kizim olacak 23. Haftam bitti cok sukur 17. Haftadan beri hissediyorum bebisimi tekmeleri saydiriyor masallah ,ekgde kalbini bakildi gayet iyi dedi dr suyu,falan iyiymis sukur kizimin ismi hazir zaten nursevim rahmetli annecigimin adi beni tek korkutan şekerimi yukselmesi insulin bazen kar etmiyor ekmek hic yemiyorum artik cok dikkatliyim ,ve tetanoz asisini gecen hafta vuruldum boynum kolum tutlmus halde ,benim bebis buyuk ihtimalle sezaryenle alinacak ,allahim hepimizin yardimcisi olsun insallah

Uzun sürüyor değil mi? Bende çok heyecanlıyım özellikle yüzünü gösterecek mi merak içindeyim kime benziyor diye
45 dk sürdü bizimki, ama yormadan sorunsuz bisekilde heryerini gösterdiği için böyle olmuş, doktor 1.5 saat süren muaynelerim var dedi
Yüzünü çok net göremedik maalesef biz, göstermedi..

Kızlar bebeklerinize isim seçtiniz mi :) bu kadar zor olacağını tahmin etmezdim, biz hala kızımıza isim seçemedik :)
Benim kızım olsaydı Duru veya Arya koymayı düşünüyordum. Oğluma babamın adını vericez Ali olucak yanına başka isim olsun mu henüz karar vermedik. İki haftadır detaylı için gidiyorum ama kendini göstermiyor bir türlü. Belli ölçümler yapıldı bir sıkıntı çıkmadı çok şükür. Haftaya tekrar gidicem iç organlarına bakacak inşallah pozisyonu uygun olur

Kızlar tetanoz aşısı yaptırdınız mı? Doktorlar ve sağlık ocağı mutlaka yaptır diyor. Bebeğe zararı olursa diye korkuyorum. Ne düşünüyorsunuZ?
Ben 3aylıkken köpek ısırdığı için 1 doz mecbur yaptırdım haftaya 2.dozu yaptırıcam. Köpek ısırdığnda birsürü doktora sordum, bebeğe hiçbir zararı yokmuş. 4doz da kuduz aşısı olmuştum. Şükür bi sıkıntı olmadı:))

Geçmiş olsun köpek nasıl ısırdı, istemsizce güldüm vallahi
5 mayısta bende gidicem tetenoz yaptırmaya çok acıtıyor sonradan korkuyorum valla

45 dk sürdü bizimki, ama yormadan sorunsuz bisekilde heryerini gösterdiği için böyle olmuş, doktor 1.5 saat süren muaynelerim var dedi
Yüzünü çok net göremedik maalesef biz, göstermedi..

Bizim detaylı ultrason 20 dk falan sürdü. Çok şükür hiç bir sıkıntı yoktu tek tek bakıldı herşeyine. Yüzünüde gözlerini eliyle kapattı ama çenesi burnu ağzı hatta gülüyordu gülüşü bile aynen babasına benziyordu. Bütün sıkıntıyı biz çekelim çocuk babasına benzesin hak mı bu kızlar Şaka tabiki sağlıklı olsun yeterli, isim konusu hala net değil bizimde. Tetanoz aşısını bende yaptırdım. Mayıs 24-25 gibi 2. Dozu yaptıracağım

5 mayısta bende gidicem tetenoz yaptırmaya çok acıtıyor sonradan korkuyorum valla
Her gördüğüm kediyi köpeği severim bu koca oğlan da sevmeyi bırakınca sinirleniyormuş. Kaptı elimden minik bi parça

1-2 gün baya ağrı yapıyor gerçekten. 2yi de oldum bitti gitti. 3.ye kasımda randevu verdiler bebiş kıcağmda gidicem inşallah

Her gördüğüm kediyi köpeği severim bu koca oğlan da sevmeyi bırakınca sinirleniyormuş. Kaptı elimden minik bi parça
Yaaaa kurban olurum ona ben
Of böyle duydukça nasıl üzülüyorum, çocuklar okadar sevilmeye muhtaçlarki
Benimde 2 kedim 1 köpeğim var. En son sahipli pincher tarafından ısırıldım sevmeye çalışırken, meğer hayvancık insanlara kendini sevdirmiyormuş. Bunu ısırıldıktan sonra öğrendim
Yavrum resmen saat izi cıkarttı bileğimde 2 hafta bakıp bakıp onu anımsadım

1-2 gün baya ağrı yapıyor gerçekten. 2yi de oldum bitti gitti. 3.ye kasımda randevu verdiler bebiş kıcağmda gidicem inşallah
Bende atlattım 2 gün kolumu kaldıramadım ama şükür geçti. Haziran da tekrar gidiyorum sonra bitiyor şükür. 19 Mayısta da şeker yüklemesi için gidiyorum

Slm arkadaşlar.grup ağır sessizlipe büründü.nasıl gidiyo.şeker yüklemesi yaptıran var mı.dün kontrolümüz vardı 800 gr olmuşuz.haftasına göre normal heralde demi

Slm arkadaşlar.grup ağır sessizlipe büründü.nasıl gidiyo.şeker yüklemesi yaptıran var mı.dün kontrolümüz vardı 800 gr olmuşuz.haftasına göre normal heralde demi

Ben yaptırdım canım yüksek çıktı, karbonhidratı kestik. Normal kuzum merak etme Benimkide 19 Mayısta 971 gr olmuştu

Ben de dün şeker yüklemesi yaptırdım bi sorun yok şükür. Beybi 1.100 gr
Doktorum benden şeker yükleme testi istemedi. Fazla kilo almadığım içinmiş. Ve tabi bebek ve bende bir sıkıntı gözükmediği için. İnşallah sonrasında bir sıkıntı olmaz. 19 mayısta 705 grdı minik kızım Vakit ne kadar çabuk geçti değil mi??

Genel olarak yapılması gereken tahlil aslında 7.5 ayda 8 kilo almama rağmen doktorum istedi, hiçbi sıkıntı olmamasına rağmen. Ve buna ragmen şekerim sınırın biraz üstünde çıktı. İyiki yaptırmışım diyorum. Siz genede dikkatli olun.

Bende 2 gün aniden karın agrısı ishalim oldu sonra patates haslaması yedim geçti inaşşalh sizin gibi tutunmuştur

Kızlar nasılsınız, nasıl gidiyor hamilelik süreçleri? Doğuma adım adım yaklaşıyoruz, sağlıkla kucağımıza alırız inşallah yavrularımızı. Doğum şekliniz nasıl olacak doktorlarınızla konuştunuz mu? Ben normal doğumu çok istiyordum ama doktorum asla o riski alamam diyor. Tüp bebek tedavisi sürecinde 2 kere histereskopi olmuştum bu sebeple sezaryen yapmak istiyor. Korkuyorum sezaryenden

Tüpbebek oldugu için ve ilk doğum oldugu için, riske atmak istemiyorum kıymetli bebek diyerek sezeryana katar verildi. Ağustos’un ilk yada 2. Haftası doğum olucak kısmetse.
normal doğumda olsa sezeryan da olsa korkuyorum vallahi nasıl olucak bilmiyorum hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…