Aralıkta transfer olanlar

Ben sabah akşam birer estrofem, ve benm değerleri estrofem yükseltmediği için her gün climara forte flaster bant kullanıyorum. Coraspin ve prolutex iğne... acaba estrofem ve climara birlikte fazla mı geliyor artık.
Canım merhaba bende transfer olcam bana günde 6 estrofem ve climara bant verdi 3 günde değiştircem bu bana çok geldi sen 3 estrofem mi kullanıyordun

Canım merhaba bende transfer olcam bana günde 6 estrofem ve climara bant verdi 3 günde değiştircem bu bana çok geldi sen 3 estrofem mi kullanıyordun
Sabah 1 akşam 1 estrofem (ama transferden önce sabah 2 akşm 2 kullandım) aynı anda climara forte 2 günde bir 2 bant. Bebek 3 ayı tamamlayana kadar da devam ettim bu şekilde. E2 yükselmiyordu benim o yüzden yüksek kullandırdı doktorum. Belki senin de öyle bir durumun vardır.

Benimki baya baya hareket ediyor artık, ana maalesef cinsiyeti hiç öğrenemedik hiç kendini göstermedi. 8 nisanda tekrar kontrolüm var insallah busefer öğrenebiliriz
Yaa ne kadar şanslısın. Hareketini hissetmek için inanılmaz sabırsızlanıyorum. 16+2 de gittik kontrole 200gr ve 16cm dedi iriymiş biraz. Hareket bekliyorum ama tık yok totoyu kaldırmıyor heralde

Ğ
Belki canım bakalım yarın kontrolüm var

Merhaba arkadaşlar, Bayadır yazmıyordum. Kızım olucakmış, çok şükür öğrenebildim.
doktor magnezyuma baslattı. Ara ara batmalarım oluyor artık.. rahatsızlık veriyor bana, insallah magnezyum ile düzelir bu batmalarda. 383 gr. Olmus fındık farem
Yüzünü azcık gösterdi. Sizler nasılsınız

Hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin hepimizinkini.benimki de erkek ama utangaç yüzünü dönmüyo fazla dönünce de eliyle kapatıyo 2li 3 lü tarama yapıldı problem yok onlarda.20.hafta tekrar gidicem bakalım

Hareket hisseden var mı? Bende hiç bişy yok normal mi ki hala hissetmemek?
Ben 13.haftadan beri ufak ufak hissediyordum. Son 10 gündür bayağı yoğun hissediyorum. Bebeğe göre değişiyormuş canım ben doktora sormuştum çok hareketli seninki ondan hissediyorsundur demişti. 20-23.haftalar arasında hissediyormuş çoğu anne.

Benimki de sözde çok hareketli ama ben bişy hissetmiyorum. Boy kilo da 1.5 hafta önden gidiyor. Veya hissediyosam da ondan olduğunu algılamıyorum belki

Benimki de sözde çok hareketli ama ben bişy hissetmiyorum. Boy kilo da 1.5 hafta önden gidiyor. Veya hissediyosam da ondan olduğunu algılamıyorum belki
Başlarda damar atması gibi oluyor sonra baloncuk patlaması gibi oluyor. Ben ders anlatırken bazen öğrencilere kızıyorum sesimi yükseltiyorum o zaman daha da hareketlendi yor korkuyor sanırım Benimki de 1 hafta 10 gün ilerideymiş. Sende hissedersin yakında inşallah

Hareket hisseden var mı? Bende hiç bişy yok normal mi ki hala hissetmemek?

Benimde kızım olacak Allah uzun versin hepimizin yavrusuna kızlar. Bugün 20 haftalık olduk. Hareket bende hissetmiyorum. Sadece bebeğin olduğu tarafta batma oluyor tabi. Gaz sancısına benzer hareket oluyor. O taraf ağır tabi bir değişik yani. Ama bunları ben hissediyorum içerden. Bazen hızlı yürüyünce o hareket ediyor orda ağrı oluyor. Dışardan henüz hareketi belli değil. Bir de her gün eşime karnımı dinletiyorum. Suyun çalkalanma sesini duyuyormuş :) manuel ultrason evde yani :) benim bebeğimde 10 gün önden gidiyor, Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin.

Hareket hissetmeye çok erken başladım ben. Çok güzel bi duygu sizde hissedeceksiniz

Kızlar tetanoz aşısı yaptırdınız mı? Doktorlar ve sağlık ocağı mutlaka yaptır diyor. Bebeğe zararı olursa diye korkuyorum. Ne düşünüyorsunuZ?

Ben bugün yaptırdım.doktoruma sordum ilk dozu yaptır dedi. Zararı olsa yaptırın demezler bence

Henüz gidemedim ama bu hafta içi halletmeyi düşünüyorum onuda, yaptırıcam bende.
Bende dün yaptırdım arkadaşlar teşekkürler cevaplarınız için. Bu tüp bebek tedavisi iyice şüpheci etti beni. Bıktım ilaçlar doktorlar yAn etkiler. Ondan galiba aşırı sorguluyorum aşıydı ilaçtı

Asya yada Dünya olarak düşündük net karar olmamakla birlikte. Şimdilik fındık faresi diye seviyoruz detaylı usg ye girdiniz mi
Bizde Zeynep veya Aslı düşündük veya beren veya mina Tam bir kararsızlık örneği yani Detaylı ultrasona 5 mayısta gireceğiz inşallah güzel haberler alırız kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…