Aralıkta transfer olanlar

Yaş riskinden dolayi oyle dedi dr 481/1 cokta onemi yok bu testlerin bence ayrintiliya gun aldim 14 nisana insallah guzel sonuc alirim kuzum cinsiyeti icin 2 hafta oncede bacak arasi bos kiza benziyor 2 hafta sonra gel kesin soyliycem dedi bu cuma gitcem bakalim hayirli evlat olsunlar insallah benimde biraz gobegim var ya zor tespit ediliyor cinsiyeti 3 bucuk kilo aldim transferden bu yana senin cinsiyet ne kuzum bellimi
Ya ablam bugün gene gittik ama benimki asla göstermiyor bağdaş kurup oturuyor parmaklarıyla oynuyor, tam bacakları açtırdık buseferde araya kordonu soktu gene göremedik, doktor yüksek ihtimalle kız ama genede yanıltmak istemiyorum dedi.
bende detaylı için randevu aldım 20-24. Haftalarda yapılıyormuş arıcaklarmış. Sagsalim hayırlısıyla kucagımıza alalım insallah🤲🏼Doğum şeklini sordum hocaya, normal doğum taraftarıyım ama korkuyorum kıymetli bebek muhtemelen riske atmayız sezeryan olucak dedi ☺️

Ya ablam bugün gene gittik ama benimki asla göstermiyor bağdaş kurup oturuyor parmaklarıyla oynuyor, tam bacakları açtırdık buseferde araya kordonu soktu gene göremedik, doktor yüksek ihtimalle kız ama genede yanıltmak istemiyorum dedi.
bende detaylı için randevu aldım 20-24. Haftalarda yapılıyormuş arıcaklarmış. Sagsalim hayırlısıyla kucagımıza alalım insallah🤲🏼Doğum şeklini sordum hocaya, normal doğum taraftarıyım ama korkuyorum kıymetli bebek muhtemelen riske atmayız sezeryan olucak dedi ☺️
Büyük ihtimal benimkide sezaryen olacak seker var bebek kilolu olur sanirim ama zaten ben sezaryen istiyorum kuzum gunünü bekleyim riske atamam tabi yaradan bilir ne olacagini insallah saglikli bir sekilde kucagimiza aliriz hepimiz benimkide bacak bacak ustune atmis elinide yuzune kapatmis oooh keyfi yerinde 😁

Karnınız belli oluyo mu artık arkadaşlar. Bi de kilo alma durumlarınız nasıl
Karnım belli oluyor hemde nasıl. 16+1 im. Artık hamile pantolonu aldım mecburen. Ben birazda normalde göbekliydim iyice şişti 😙 transferden beri 4 kg aldım. Doktor iyi gidiyorsun dedi bakalım

Uzun zamandır foruma girmemiştim hayırlı olsun canım. Biz cinsiyeti göremedik. Arkasını dönmüş kurbağa şeklinde oturuyordu sağolsun bebeğim 😚 pzt kontrolümüz var bakalım inşallah gösterir.
Ayy yicemm göstermiyormuş bak bak 🥰 benimki çok meraklıydıysa demek 3 hafta önce gösterdi. 13.5haftalıkken Çok erken sanki ama doktorumuz al sana al sana diye diye gösterdi pipiyi saolsun🙈

🥰Gözün aydın. Sağlıkla kucağına al inş🙏🏻

Bende dun ögrendim çok zordu cenin pozisyonundaydi dr birseyler ye gel dedi 1 saat sonra bastira bastira bakti kızımız olacak insallah sezaryen dedi drum seker var kilo var yas var riske atamayiz dedi hepimizin melegini korusun yaradan insallah
Bizde çok uğraştık. Bebek bir türlü göstermedi. Uzun uğraşlar sonucu kız dedi doktor. Ayrıntılı ultrasona girene kadar ben yinede emin olamıycam galiba cinsiyetinden ☺️

Bende dun ögrendim çok zordu cenin pozisyonundaydi dr birseyler ye gel dedi 1 saat sonra bastira bastira bakti kızımız olacak insallah sezaryen dedi drum seker var kilo var yas var riske atamayiz dedi hepimizin melegini korusun yaradan insallah
Hayırlı olsun.sağ salim kucağımıza almak da nasip olsun.benim de haftaya salı kontrol var öğrenirim inşallah

Bizde çok uğraştık. Bebek bir türlü göstermedi. Uzun uğraşlar sonucu kız dedi doktor. Ayrıntılı ultrasona girene kadar ben yinede emin olamıycam galiba cinsiyetinden ☺️
Aynen bende 14 nisanda ayrintili usg randevum var hayirlisi olsun insallah bebegimi hissediyorum yavas yavaş kıpırtılar oluyor sende hissediyormusun kuzum

Amiin allah razi olsun insallah erkek bebek erken ogreniliyormus sizin kide kizdir belki allah saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin insallah
Bi önceki gittiğimde yüzde 60 erkek dedi.ama muayene aralığı uzadı o yüzden öğrenemedim.1 ay önceydi.arada bi kere daha gitsem belki kesin söylerdi.sadece cinsiyet için de gitmedim başka sıkıntım olmadığı için

Aynen bende 14 nisanda ayrintili usg randevum var hayirlisi olsun insallah bebegimi hissediyorum yavas yavaş kıpırtılar oluyor sende hissediyormusun kuzum
Evet hissediyorum. Dışardan birşey belli değil ama, bebeğin olduğu tarafta değişik bir baskı hissediyorum. Resmen hareket ediyor içerde. Harika bir duyguymuş gerçekten ☺️

benimkiler kızlar geliyor :KK70:
içerden bi seyirme gibi
sanki bi tüy bi kelebek değiyormuş gibi hissediyorum ben

X