Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kızlar pazar gününden beri günde 2 defa Femara kullanıyorum. Dizlerim baldır ve kalçalarım çok ağrıyor. Femara kullanıp böyle bir durum yaşayan var mı acaba?

Ben de femara kullanıyordum pazartesi günü bitti 2 gündür de menogon iğne yaptırıyorum yarın kontrole gidicem. Bahsettiğiniz belirtileri ben de yaşadım hala da devam ediyor

İnşallah güzel haberler alırız, bebeklerimize kavuşuruz. Ben dün ultrasona girdim gonal f kullanıyorum geçen pazartesiden beri. Doktor foliküller var dedi ultrasonla bakılırken, çarşamba yine gel devam et iğnenede dedi. 75lik dozda kullanıyorum iğneyi. Sonra hemşireden bilgi aldım. Küçük küçük çok yumurtanvar dedi. Ama henüz olgunlaşmamış şu kadar mm olmuş diyecek kadar değil dedi. İçime bi korku düştü ya büyümüyosa diye. Sizin 1 hafta olduğunda ne kadar olmuştu yumurtanız ? Net sayı yada boyut söylenmişmiydi?
Ney bir şey söylenmedi bana canım, zaten yumuşaya sayım az, iğneden sonra aşılama oldu ilte

Hiçbir şey hissetmiyorum. 2. Aşılamam bu, 1.sin de hamile gibiydim psikolojik olarak galiba, bunda ne bileyim hiçbir belirti Yok. Rabbim hayırlısıyla versin
Bende hiç hissetmiyorum bugün biraz idrarını tuttum.musait yer olmadı sıktım baya sol.kasigim sancıdı kötümü yaptım die vijdan azabı çekiyorum suan:)ya varsa ya yoksa arası git yellerdeyim bide artık ilişki yasaklı olcak 8.gunden sonra doktor hiç bisi demedi

Ney bir şey söylenmedi bana canım, zaten yumuşaya sayım az, iğneden sonra aşılama oldu ilte
Bugün yine kontrole gittim. Ben ayın 2sinde başladım iğneye. 9 gün kullandım bugün 10. iğnemi yaptım. Doktor zaten hiç açıklama yapmıyo hemşire bilgi veriyo en son. Yumurtan var ama hepsi küçük büyüme yok dozunu artırcaz bide öyle bakcaz gelişcek mi dedi. 75lik doz kullanıyodum 100e çıkardılar. Cuma yine kontrole çağırdılar. O kadar gerildim ki. Ben 1 hafta olduğunda gittim yumurta var gelişmemiş demişlerdi. Doz artıralım filan demediler. Artırsalar belki şimdi etki etmeye başlayacaktı. Çok uzarsa süreç iptal ederiz diyolar. Çocuk oyuncağı sanki.

X