Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yıkama ne oluyor

Tebrik ederim tatlim.saglikla kucagina alasin evladini.kacinci gun test yaptin belirti varmidi kacinci asilamandi bize bilgi verirsen sevinirim
Cok tsk ederim canim,darisi insallah sizlerin basina.tabiki bilgi veririm.
3.asilamai yaptirdim.daha önce 2.asilamamda tutmustu Ama malesef düsük yasadim.
Bu asilamamda fostimon igneyi 9 gün kullandim,sonra catlatma ignesi ve asilama oldum, hic belirtim olmadi desem yeri,Hatta 3-4 gün önce agladim sanirim tutmadi hic kasik agrim olmadi diye.cünki daha önce tuttugunda bicak saplanir gibi agrilarim olmustu üst üste 3 gün ve anlamistim hamile oldugumu.bunda olmayinca umutsuzluga kapilmisrim.bos yere stres yapmisim.
13.gün gögüslerimde agri hissettim dokundukca,Özellikle koltuk altindan agri oluyyordu,testimde vardi 3 saat idrarimi tuttuktan sonra Test yaptim 1 dk icinde Ikinci cizgi net cikti,cok sasirdim inanamadim. Bgn hemen kan vermeye gittim 14.gün yani ve 132 cikti.insallah saglikla artislarim olur ve sımsıkı tutunur.
Bu arada akintim oluyordu Ama hic önemsemedim,progestan kullaniyorum ondandir diye düsündüm.
Aklima gelen bunlar yine sorulariniz olursa bendeki duruma göre size cvp verebilirim kizlar.insallah sizlerinde asilamasi tutmus olur.

Gözunaydin canim hep boyle saglikla devam eder insallah. Benimde bu ay kimyasal oldu ilk asilamam doktor hic ara vermeden bu ayda aşılama yapalim diyor ama cok korkuyorum yine kimyasal olur diye.

Gözunaydin canim hep boyle saglikla devam eder insallah. Benimde bu ay kimyasal oldu ilk asilamam doktor hic ara vermeden bu ayda aşılama yapalim diyor ama cok korkuyorum yine kimyasal olur diye.
Saol canim Allah razi olsun,ins saglikli devam eder. Ara verme cnm sakin korkma korkunun Ecele faydasi yok demis büyüklerimiz.üst üste yapilinca hamile kalma olasiligi daha yüksek oluyormus

Saol canim Allah razi olsun,ins saglikli devam eder. Ara verme cnm sakin korkma korkunun Ecele faydasi yok demis büyüklerimiz.üst üste yapilinca hamile kalma olasiligi daha yüksek oluyormus

Insallah canim suan klomen kullaniyorum 5.gün .benim klomenle 1 ay gelisiyor 1 ay gelismiyor. Persembe kontrolüm var insallah yumurtalar gelisirse doktor ne yapicagina karar vericek.gelismezse önümüzdeki ay igneli tedavi olucam.sen coraspin kullaniyormuydun canim.doktor gecen yilda kimyasalim oldugu icin coraspin verdi.

Yok cnm bana vermedi coraspin,1 defa düsük yasadim arastirmadikta sadece Hormonlarima Bakti düsükten sonra igneli tedavisi ile 3.asilamami yapti.
Ins Seninde gelismis olur canim!dualarim seninle mutlaka haber ver.ben peogestan kullaniyorum sabah aksam onu verdi 2 yumurtayla asilama yapildigi icin

Insallah tutar canim. Iyi beslen dinlen. Bende dua edicem sana.

Merhaba hanimlar. Oncelikle bu zor surecte hepinize kolayliklar diliyorum. Yarin asilamam yapilacak. Benim size sormak istedigim ise şu; "baska birinin sperminin sizin rahminize yerlestirilmesi" korkusunu nasil atlattiniz. Ya da siz de benim gibi bundan korkuyor musunuz?
İnanın gunlerdir cok huzursuzum. Sonucta sperm ornegini gormiycez ve baska insanlar girecek araya. Ufak bi yanlislik ihtimali olsa naparim diye düşünüyorum.

merhaba canim, amin rabbim hepimizin yardimcisi olsun ins.
bende ilk asilamamda bu korkuyu yasamistim, hatta bende esimde defalarca doktorumuza sormustuk bunu. olurmu öyle sey, cipleri var örneklerin kutularina takildigi demisti, ve bi kutunun baskasinin isminin yazildigi kapakla kapandiginda eslesmiyor ve labaratuvarda alarm veriyor demisti. bizde böylelikle rahatlamistik. hatta hastalarin saatleri ona göre veriliyor, 2 hasta ayni anda alinmiyor demisti doktorum. bence sen bunlari suan kafana cok takma cok düsünme. simdiden asilaman hayirli olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…