Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba hanimlar. Oncelikle bu zor surecte hepinize kolayliklar diliyorum. Yarin asilamam yapilacak. Benim size sormak istedigim ise şu; "baska birinin sperminin sizin rahminize yerlestirilmesi" korkusunu nasil atlattiniz. Ya da siz de benim gibi bundan korkuyor musunuz?
İnanın gunlerdir cok huzursuzum. Sonucta sperm ornegini gormiycez ve baska insanlar girecek araya. Ufak bi yanlislik ihtimali olsa naparim diye düşünüyorum.

Canim oncelikli olarak asilaman hayirli olsun canim.hastaneler bu konuda cok hassas icini ferah tut. Ama sana bir tavsiyem var sen ve eşin disinda kimseye söyleme.etrafta cok cahil insan var.benim komsumun cocugu tüp bebek kadincagiz akraba eş dosttan cok cekmis keske kimseye söylemeseydim diyor. Bende asilama yaptiricam bu ay 2.olucak gecen ay gebelik kimyasala dönüstü. Sadece esim ve bizim aramizda kimseye hatta annelerimize bile söyletmedim.

Merhaba bugün aşılamam yapıldı Allah'im inşallah bize de bebek sahibi olmayi nasip eder. Sizden ricam yorumlarmisiniz iyi mi sonuc A da ki 1 kafami karıştırdı

Eklentiler

• 20190114_153907-1-1.jpg
    20190114_153907-1-1.jpg
    211,6 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba bugün aşılamam yapıldı Allah'im inşallah bize de bebek sahibi olmayi nasip eder. Sizden ricam yorumlarmisiniz iyi mi sonuc A da ki 1 kafami karıştırdı

Asilaman hayirli olsun canim. Yikama sonrasimi bu degerler

Evet yikama sonrasi

Canim A olan hizli ileri spermler %1 az gibi
Ama yavas olanlarda var. Sonucta 1 sperm 1 yumurta lazim nasip olunca oluyor. Ama eğer bu ay nasip olmazsa eşine takviye yapmalisin. Biz promen k kullaniyoruz biraz pahali ama ileri hizi arttiriyormus .birde keciboynuzu özü yediriyorum esime hergün.bence keciboynuzu özüne simdiden baslayabilirsin tutsa bile sonucta faydali birsey. Benim bu ay ilk asilamam tuttu ama kimyasal gebelik oldu. Insallah senin yüzün güler

Canim A olan hizli ileri spermler %1 az gibi
Ama yavas olanlarda var. Sonucta 1 sperm 1 yumurta lazim nasip olunca oluyor. Ama eğer bu ay nasip olmazsa eşine takviye yapmalisin. Biz promen k kullaniyoruz biraz pahali ama ileri hizi arttiriyormus .birde keciboynuzu özü yediriyorum esime hergün.bence keciboynuzu özüne simdiden baslayabilirsin tutsa bile sonucta faydali birsey. Benim bu ay ilk asilamam tuttu ama kimyasal gebelik oldu. Insallah senin yüzün güler
Doktor sorun olmadığını söylemişti ama yine de kafama takılmıştı 1.5 sene önce sperm numunesi vermistik onda da problem yok demişlerdi inşallah Allah hepimizin yüzüne güler

Doktor sorun olmadığını söylemişti ama yine de kafama takılmıştı 1.5 sene önce sperm numunesi vermistik onda da problem yok demişlerdi inşallah Allah hepimizin yüzüne güler

Insallah tutar canim.dedigim gibi nasip kismet bizim A olan yani hizli olanlar %52 ydi.tuttuda ama kismet olmadi.sperm kalitesi düsuk olupta tutan arkadaslarimizda var. Yeterki Allah nasip etsin. Bol bol dinlen.Ama sen yinede elinden geleni yap gerisi rabbine emanet.keciboynuzunu muhakkak yedir esine 1 aylik kullanimda %5 arttiriyor diyorlar.

merhaba canim, amin rabbim hepimizin yardimcisi olsun ins.
bende ilk asilamamda bu korkuyu yasamistim, hatta bende esimde defalarca doktorumuza sormustuk bunu. olurmu öyle sey, cipleri var örneklerin kutularina takildigi demisti, ve bi kutunun baskasinin isminin yazildigi kapakla kapandiginda eslesmiyor ve labaratuvarda alarm veriyor demisti. bizde böylelikle rahatlamistik. hatta hastalarin saatleri ona göre veriliyor, 2 hasta ayni anda alinmiyor demisti doktorum. bence sen bunlari suan kafana cok takma cok düsünme. simdiden asilaman hayirli olsun.
Cevabiniz icin tesekkur ederim.
Ben universite hastanesinde olucam aşılamayı. Orda da ayni hassasiyet var mi bilmiyorum. Benimle beraber 2 kisiye de ayni gün ayni saate randevu verildi.

Ben universite hastanesinde olucam aşılamayı. Orda da ayni hassasiyet var mi bilmiyorum. Benimle beraber 2 kisiye de ayni gün ayni saate randevu verildi.
Icinizi ferah tutun ins güzel bir asilama gecirip hamile olursunuz. Rica ederim Seve seve cvp verdim.allah yardimciniz olsun

Insallah tutar canim.dedigim gibi nasip kismet bizim A olan yani hizli olanlar %52 ydi.tuttuda ama kismet olmadi.sperm kalitesi düsuk olupta tutan arkadaslarimizda var. Yeterki Allah nasip etsin. Bol bol dinlen.Ama sen yinede elinden geleni yap gerisi rabbine emanet.keciboynuzunu muhakkak yedir esine 1 aylik kullanimda %5 arttiriyor diyorlar.
Allah razi olsun keciboynuzunu deneyecegim.

Ben pazar günü regl oldum. Yarın üni hastanesine gidip bundan sonra ne yapacağımızı soracağım.belki 2. Aşılama belki de tüp bebek derler hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Hayırlı olsun canım. İnşallah tutar aşılaman. Bende ilkini yaptırdığımda A%0 çıkmıştı. Maalesef tutmadı. Eşim zaten keçiboynuzu kullanıyo ama ben ona promen k diye bi takviye aldım. 2. aşılamam için başladım iğnelere. Bu kez daha yüksek çıkarsa değerleri hamile kalma şansımda yükselir.

Bende devlet hastanesinde oldum aşılamamı. Elinden geleni yapıyo herkes için rahat olsun. Zaten her kutuyu hemen barkodluyolar. Benim şansıma o gün sadece bana aşılama yapılmıştı. Ama yinede endişelenme dikkat ediyolar.

Hayırlı olsun canım. İnşallah tutar aşılaman. Bende ilkini yaptırdığımda A%0 çıkmıştı. Maalesef tutmadı. Eşim zaten keçiboynuzu kullanıyo ama ben ona promen k diye bi takviye aldım. 2. aşılamam için başladım iğnelere. Bu kez daha yüksek çıkarsa değerleri hamile kalma şansımda yükselir.

Canim asilaman ne zaman yumurtalarin belli oldumu. Benimde cuma kontrolüm var.

Canim asilaman ne zaman yumurtalarin belli oldumu. Benimde cuma kontrolüm var.
Bugün gittim yine bişey yok ortada canım. 75lik bana geçen tedavidede yetmemişti. 7 gün oldu 8. iğnemi yaptım akşam. 100lük olarak yaptım bugün tabi. Doktorum dozu 100e çıkardı. Cuma günü kontrolüm var. Cumaya kadar kaç mm büyürse o belli etcek ne zaman olacağını. Kafam karman çorman oldu valla. Başka ailevi sıkıntılarda oldu stresten hiç aşılamayı bile düşünemedim.

Bugün gittim yine bişey yok ortada canım. 75lik bana geçen tedavidede yetmemişti. 7 gün oldu 8. iğnemi yaptım akşam. 100lük olarak yaptım bugün tabi. Doktorum dozu 100e çıkardı. Cuma günü kontrolüm var. Cumaya kadar kaç mm büyürse o belli etcek ne zaman olacağını. Kafam karman çorman oldu valla. Başka ailevi sıkıntılarda oldu stresten hiç aşılamayı bile düşünemedim.

Canim hicmi yumurta olmamis 8 günde.mesela klomeni 5gün kullaniyoruzya iğnede belli bir gün sayisi yokmu. Daha kacgün igne vurulacaksin.cok soru sordum önümüzdeki ay bende igneye gecebilirim o yüzden sordum

X